Test pomivalnih strojev

I

Izbrisan uporabnik #9334

:valjamse: , sam res. Na gradbenem odseku npr. je pa ravno Jabe najbolj strokovna :D .

Ko se gre pa za parfume, pa za žiletke za okoli jajc pobrit, pa ... v rito itd, ste pa sami zapriseženi fantje najbolj glasni . :valjamse:

Počasi ugotavljam, da vas je tule največ zamaskiranih punc, prav zanimivo bi bilo, če bi bila nad tipkovnico še kamera namontirana. Samo barvica (Barvici) nekako verjamem, da je zares lady, ker je javno zaprosila, da se ne bi šla gang banga :evil:
 
Nazadnje uredil moderator:
  • Haha
Reactions: BornSkeptic

mosseero

fizik´alc
3. sep 2007
19.367
9.800
113
kod Džej-Zija
:valjamse: , sam res. Na gradbenem odseku npr. je pa ravno Jabe najbolj strokovna :D .

Ko se gre pa za parfume, pa za žiletke za okoli jajc pobrit, pa ... v rito itd, ste pa sami zapriseženi fantje najbolj glasni . :valjamse:

Počasi ugotavljam, da vas je tule največ zamaskiranih punc, prav zanimivo bi bilo, če bi bila nad tipkovnico še kamera namontirana. Samo barvica (Barvici) nekako verjamem, da je zares laddy, ker je javno zaprosila, da se ne bi šla gang banga :evil:
Še angleščina ti ne gre:
laddy - chiefly Scotland, informal : a young boy.

Torej trdiš, da je barvica fant?
 
I

Izbrisan uporabnik #9334

Takrat ko sem se jaz še malo bolj za angleščino zanimal, nismo obravnavali tako kompliciranih fraz.
Če izhajaš iz onega ... 'lad', kar naj bi bil mladi fant, pomočnik, postrešček itd.

Lady je dama. Konec.
 
Nazadnje uredil moderator:

Jabe

Guru
1. okt 2007
12.401
5.430
113
ne pretiravaj z dvojnimi Dji. tisto je nekaj drugega. Pri dami je pa samo eden.
 

BojanP

200. registrirani uporabnik
24. jul 2007
3.775
2.666
113
Ti garantiram. V stilu mielefana - videla pri prijateljih. 3je imamo 2gega s seznama. Torej SMV68Mx... Verjetno se potem vsako leto malo razlikuje naprej. Eden ima kako leto starega, drugi je kupil med korono. Tudi zato ker sva jaz in oni drugi zadovoljna. Vendar njima se že odpre po koncu pomivanja, meni na 6 let staremu pa ne. Ni mi všeč, njima hvala bogu je. Izklopit se baje ne da.
Jaz imam lanski modelSBV68mx (povisana verzija) in se da avtomatsko odpiranje izklopit. Ne morem pa izklopit elektronskega odpiranje ob rahlem pritisku na vrata, ki je namenjen kuhinjam brez rocajev. Mi gre rahlo na zivce ker obcasno nenamenoma odprem pomivalca.
 

Jabe

Guru
1. okt 2007
12.401
5.430
113
Uf, potem smo se pa ali narobe razumeli ali pa ne vesta. V glavnem avtomatsko odpiranje pa je...
 
  • Všeč mi je
Reactions: AvtoFun

Jabe

Guru
1. okt 2007
12.401
5.430
113
Bebec ima tam nebroj masin, za vsako pač ne ve vsakega detajla. Vsi manuali so pa na netu dostopni. 5min pa za vsacga veš kaj zna in kaj ne in kako. Pač za tiste 3, ki te zanimajo, pogledas pa je...
 

AvtoFun

Guru
29. dec 2007
18.166
2.258
113
Ni v tem poanta, poanta je v tem da če bebec ne ve, je bebec pač tiho. Manualov nima smisla brati, niti nimam časa. Grem na njihovi strani pač pod rubriko "funkcije" in če tam tega ni potem verjamem da to ne obstaja namreč ponavadi je napisana kakšna funkcija več kot premalo, zato pravim da Bosch to slabo reklamira. Skratka nima veze... izberemo nekaj izmed teh dveh opcij...
 

BojanP

200. registrirani uporabnik
24. jul 2007
3.775
2.666
113
Ko je zaprt na zgornjem robu vrat rahlo pritisneš in se stroj odpre. Je pa zadeva elektronska in mora biti stroj priklopljen na omrežje, tako da če probaš v trgovini ne bo delalo.
 
  • Všeč mi je
Reactions: AvtoFun

Vojnik

Guru
16. apr 2017
1.299
824
113
Torej bebec ne ve kaj prodaja, Bosch pa se slabo reklamira. Tudi tega avtomatskega odpiranja ob dotiku nisem zasledil. Sicer pa je opcija tudi ta, bi ga dobil za cca. 800€:


ampak mi nekako za dobrih 200€ bolj diši Miele serije 7...

kaj pa tole:https://www.bosch-home.com/si/sezna...8YCX01E?breadcrumb=bidishwasherswith60cmwidth
 
  • Všeč mi je
Reactions: visek_izobrazbe

valdo

Fizikalc
31. dec 2008
119
27
28
Bosch pomivalci so super;
vendar je njihov tržno-marketinški sektor "štala",
še na njihovem suportu se ne znajdejo kaj je kaj ...
Primer zameglitve:
Želim model s kovinsko notranjostjo(kad)
SMV46MX03E
sem imel nagledanega,
marca sem ga misli kupiti ,
pa se je zgodil C-19 in lockdown,
v 6mesecu, ko se je sprostilo, gledam da naročim(zunaj je bil 420€) ugotovim da ga več ni ???
ime so spremenili kar tak, sedaj se imenuje
SMV46NX03E
V naših trgovina še je stari in novi model ...
kot pravim vse te črke in številke ... nepotrebna štala,

tako je moje mnenje
 

luciano

Guru
3. okt 2011
1.812
815
113
MB

Lahko se tega prosim?

Hvala :nazdravje:

1.jpg2.jpg3.jpg
 

Success

Fizikalc
5. sep 2010
532
164
43
Sam imam pomivalni stroj Miele, star cca 5-6 let.

Na začetku sem imel s strojem same težave. 4x sem imel na "obisku" njihovega serviserja, da so ga porihtali. Od takrat zares dela, kot mora.

Je pa tako.. Vsak serviser je videl problem drugje, prodajali so mi drage praške (50€), da se stroj kompletno očisti itd.. Katastrofa od servisa v glavnem.

Med drugim imam doma pralni stroj Miele, ki pa trga gate (pa ne dobesedno). Top zadevca.

(o modelih me ne sprašujte, ker nimam pojma). Cene so bile okoli 1000€.