Temnenje stekel - POZOR

tomi

Guru
1. sep 2007
17.981
9.097
113
39
MB
vse to pa verjetno pomeni da se bo temnenje podražlo ne?
smirk-1.gif
 

stilo

Fizikalc
19. jul 2007
599
133
43
Citat:
Uporabnik jonny77 pravi:
Kaj pa je s temi, ki že imajo preveč zatemnjena stekla in narejeno homologacije?


Lp

Če bo kdaj na tehničnih merjenje prepustnosti bo lahko problem, al pa če se kakšen policaj zapič vate in te pošlje na merejenje.
 

kovcek

Pripravnik
21. avg 2007
72
0
6
MS
Ne vem...kolikor je meni znano zakoni za nazaj ne veljajo...torej komu je uspelo do sedaj homologirat je ok...ali?
 

stilo

Fizikalc
19. jul 2007
599
133
43
Sej zakon se ni spremenil. Sam merit so začel kaj prpeljejo na LPP. Lepile so se gor pretemne folije (nekateri namerno) in za to izdajala potrdila za homologacijo. Zdej če maš že folije gor ti v homologaciji piše kolikšna prpustnost svetlobe je, ki pa vprašanje kolikšna je v resnici.
 

B81

22. jul 2007
34.514
8.956
113
KSZ

>>žal vam sprednjih vrat nemoremo izdati dokomenta ker je po 1.1.2008 začel veljati zakon da na sprednjih vratih nesmemo limati folije<<

dr.Glass povedal, ko sem se zanimal za temnenje. Zdaj ne bom dal temnit, ker sem mislil najmanj, kar gre, ker ni lepo spredaj malo, zadaj pa črno.
 

malcomX

Plastic
21. jul 2007
20.111
2
36
39
Z nekega planeta
www.mojabivsa.com
@all

še vedno bo zadostovala moja stara teorija, katere blesavi plavci nebodo kr tak skapirali.

Greš k mojstru, ki ti zatemni po sistemu recimo 10% okoli in okoli. Greš naredit homolo.
Odpeketaš nazaj k mojstru, stare folje dol, nove 55% gor - okoli in okoli. Ko te kekeci vstavijo
maš homolo. rešeno. Je nekoliko dražji postopek ker se folje limajo 2x, ampak mas pa pol
avto črn kot noč. Kateremu je to v interesu, sam nikoli nisem temnil, ker mi to ni všeč.
 

CupraR

Majstr
21. sep 2007
5.636
144
63
In bo policaj reku, opa sine jst pa sumim, da je več, kaj pa pol?? Spet dol dajat pa une 10% gor??
 

B81

22. jul 2007
34.514
8.956
113
To nima veze. Češrav imaš homologacijo, te lahko da na izr. tehnični, če sumi, da kaj ni v redu. In po folijah po sigurno videl.
Jaz sem hotel dat le 5 ali 10%, pa če ne smeš na prvih vratih nič, potem sploh ne bom dal.
 

Narodnjak

Majstr
20. jul 2007
10.254
269
83
38
Ljubljana
Citat:
Uporabnik malcomX pravi:
@all

še vedno bo zadostovala moja stara teorija, katere blesavi plavci nebodo kr tak skapirali.

Greš k mojstru, ki ti zatemni po sistemu recimo 10% okoli in okoli. Greš naredit homolo.
Odpeketaš nazaj k mojstru, stare folje dol, nove 55% gor - okoli in okoli. Ko te kekeci vstavijo
maš homolo. rešeno. Je nekoliko dražji postopek ker se folje limajo 2x, ampak mas pa pol
avto črn kot noč. Kateremu je to v interesu, sam nikoli nisem temnil, ker mi to ni všeč.

A ni podobno delal Kompare, ti da eno folijo, greš na homo, prideš nazaj in ti da še eno čez.
 

Matrix

lawyer
20. jul 2007
238
0
16
Ptuj
Citat:
Uporabnik malcomX pravi:
@all

še vedno bo zadostovala moja stara teorija, katere blesavi plavci nebodo kr tak skapirali.

Greš k mojstru, ki ti zatemni po sistemu recimo 10% okoli in okoli. Greš naredit homolo.
Odpeketaš nazaj k mojstru, stare folje dol, nove 55% gor - okoli in okoli. Ko te kekeci vstavijo
maš homolo. rešeno. Je nekoliko dražji postopek ker se folje limajo 2x, ampak mas pa pol
avto črn kot noč. Kateremu je to v interesu, sam nikoli nisem temnil, ker mi to ni všeč.

Na folijah je oznaka, ki se vpiše tudi v homolomo. Potem če zamenjaš, ti več ne štima z homolomo.
 
Nazadnje urejeno:

tomi

Guru
1. sep 2007
17.981
9.097
113
39
MB
ksz

kaj zdaj to nekaj se govori da sprednjih stranskih ne temnnijo?! na prvi strani te teme piše da pač morajo do 70% svetlobe prepuščat, jaz bi si itak dal vse 10%, ker če si nemorem sprednjih jaz tud sploh ne bom dal ker čefursko zgleda
stupid-1.gif
 

malcomX

Plastic
21. jul 2007
20.111
2
36
39
Z nekega planeta
www.mojabivsa.com
Citat:
Uporabnik CupraR pravi:
In bo policaj reku, opa sine jst pa sumim, da je več, kaj pa pol?? Spet dol dajat pa une 10% gor??

Ja pokazes mu homologacijo, kjer piše da imas homologirane temne šipe, pa naj bo junak in te pošlje na tehničnega.
(če je neupravičen, ga plača PP)

Nebo te poslal, preverjeno.
 

CupraR

Majstr
21. sep 2007
5.636
144
63
Citat:
Uporabnik malcomX pravi:
Citat:
Uporabnik CupraR pravi:
In bo policaj reku, opa sine jst pa sumim, da je več, kaj pa pol?? Spet dol dajat pa une 10% gor??

Ja pokazes mu homologacijo, kjer piše da imas homologirane temne šipe, pa naj bo junak in te pošlje na tehničnega.
(če je neupravičen, ga plača PP)

Nebo te poslal, preverjeno.

Lej: al ti sploh ne bo šel gledat al maš kej v homologaciji, če pa bo šel že gledat (da bo mel povod) bo pa vsako po f. cifro gledal.. In ko bo videl da cifra v foliji ni OK, boš lepo najb
aplauz.gif