temna stekla - LLUMARK - odlepljenje folij

KAALman

Pripravnik
10. jan 2008
751
2
18
Prekmurje RepubliQ
Obišči stran
imam vprašanje, ene 5 let nazaj so bla stekla na avtu zatemnjena, po nalepkah sodeč je delal LLUMARK,
prejšnji teden je avto stal na soncu, in prvič so se pojavila odstopanja folije od stekla, gre za dve črti na sredini stekla, ki sta iz dneva v dan večji...

na internetu sem najdel kontakt IGOR KOREN s.p., a ta še dela to?

ker mam pač po starem zakonu homologirano, bi želel, da tako ostane, vključno z žigom na foliji...
če ne bo šlo, bom pa dal druge folije pri najbližjem prodajalcu...

sicer dvomim, da se sploh več dobi tako folijo, da bi popravil eno šipo...
 

Misek

Zelenc'
23. jun 2010
20
0
1
www.strgar.net
Najboljš da odlimaš dol vse, ker je očitno lepilo zanič in narediš še enkrat. Sam ti lahko iz lastnih izkušenj povem, da je to celo sranje, ker ti lepilo težko sam dol spraviš. Jaz delam rajši z Globalovimi folijami, so mi nekak bolj pri srcu.
 

KAALman

Pripravnik
10. jan 2008
751
2
18
Prekmurje RepubliQ
Obišči stran
ksz...

sem klical gospoda, in je prijazno razložil, da naj pripeljem avto k njemu, da bo pogledal, in mogoče celo popravil v garanciji
(ja... 2005 leta je dal zraven k temnenju 5 let garancije), in čeprav je po papirju mesec dni čez, je rekel, da za mesec dni ne bo kompliciral, da naj pripeljem, da vidi, pa bomo rešili...
 

raY_

Pripravnik
20. avg 2007
122
0
16
KAALman malo si me prestrašil! Jaz imam dobra 2 meseca urejen mrtvaški voz in to ravno pri njem. Upam, da rešiš BP :=)
 

AvtoFun

Guru
29. dec 2007
18.164
2.257
113
Ne kompliciraj, najmanj 4 avte doma smo dali tam delat in ni bilo niti ene reklamacije...
 

KAALman

Pripravnik
10. jan 2008
751
2
18
Prekmurje RepubliQ
Obišči stran
Citat:
Uporabnik raY_ pravi:
KAALman malo si me prestrašil! Jaz imam dobra 2 meseca urejen mrtvaški voz in to ravno pri njem. Upam, da rešiš BP :=)


pa jaz mislim, da se nimaš česa bati, saj so moje folije na avtu že 5 let in komaj sedaj je problem na eni od njih... tak da ni take krize
wink-1.gif

je pa avto cel črn, torej dovzeten na toplotne spremembe
smile-1.gif