Tema meseca FEBRUAR - SAMO SLIKE!

gpirman23

Pripravnik
12. sep 2010
405
2
18
TEMA MESECA JE ZOPET SPLOŠNA, POGOJ - SLIKA JE MORALA BITI POSNETA V LETU 2013

POGOJI OBJAVE
1. Objavljene fotografije morajo biti last uporabnika, pošiljatelja. Pri objavi naj vsak obvezno vpiše stavek: "Izjavljam, da sta fotografiji moje avtorsko delo in da po njuni objavi na alter.si forumu avtorske pravice ostanejo v moji lasti." V kolikor ni tega pripisa, fotografija/ji ne bosta objavljeni. Za morebitne zlorabe fotografij forum Alter.si - spletna scena ne odgovarja.
2. Vsak uporabnik mesečno lahko doda po dve fotografiji. Največja velikost slike je lahko 900px po daljši stranici.
3. Fotografija mora obvezno vsebovati tudi naslov oziroma ime fotografije (naslov naj bo posebej dopisan k fotografiji, torej naj ne bo napisan čez fotografijo).
5. Zmagovalna fotografija meseca je tista, ki doseže največje število glasov. Glasovali bodo uporabniki z številkami od 1-5. Tista fotografija z največ točkami je zmagovalka meseca.
6. Vodja natečaja si pridržuje pravico, da fotografij ne objavi oz. jih izbriše, če po njegovem mnenju ni primerna za objavo.
7. Član, katerega slika se ocenjuje, se strinja z objavo le-te na portalu in z vsemi pogoji in pravili natečaja za fotografijo meseca.
8. Watermarki preko slike so dovoljeni
9. Temo, določi zmagovalec prejšnega meseca.


Tale tema je namenjena samo slikam, torej bo vsak komentar izbrisan. Tema za komentarje je na voljo tukaj ---> https://www.alter.si/tabla/showflat.php/Cat/0/Number/1417868/an/0/page/0#1417868
 

gpirman23

Pripravnik
12. sep 2010
405
2
18
Prosim, da se držite pravila ki ga je postavil TheBizz - fotografija mora biti narejena v letu 2013. Motiv pa ni važen! Veselo postanje
smile-1.gif
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.625
14.322
113
Izjavljam, da je fotografija moje avtorsko delo in da po njeni objavi na alter.si forumu avtorske pravice ostanejo v moji lasti.

Fun In The Winter Sun
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.625
14.322
113
Izjavljam, da je fotografija moje avtorsko delo in da po njeni objavi na alter.si forumu avtorske pravice ostanejo v moji lasti.

Mali grad nad Kamnikom
 

TheBizz

Pripravnik
7. mar 2011
578
0
16
Izjavljam, da sta fotografiji moje avtorsko delo in da po njuni objavi na alter.si forumu avtorske pravice ostanejo v moji lasti.

Lignano:


At the seaside:


lp
 

x5x

600.registrirani uporabnik
22. avg 2007
2.653
7
38
Ljubljana- okolica
Izjavljam, da sta fotografiji moje avtorsko delo in da po njuni objavi na alter.si forumu avtorske pravice ostanejo v moji lasti.
Zahod
 
Nazadnje urejeno: