Telemach!!!

ales74

Fizikalc
3. nov 2012
471
37
28
okolica MB
Postali smo vodilni ponudnik fiksnega interneta

Podatki Agencije za komunikacijska omrežja in storitve (AKOS) iz 21. decembra 2020 namreč kažejo, da imamo na tem področju sedaj že 29,8-odstotni tržni delež. S tem se uvrščamo med le nekaj ponudnikov v Evropi, ki so po tržnem deležu prehiteli državne operaterje.

Tržni deleži priključkov fiksnega širokopasovnega dostopa do interneta po operaterjih za Q4 2020

TS 28,91 %
TM 30,77 %

 
Nazadnje urejeno:

lagunec

Pripravnik
29. jan 2008
419
4
18
Ljubljana
Potem sva očitno midva z Danielom med "priviligiranci", Daniel me zanima kateri dodatni sprejemnik si vzel kot 4 in kateri paket imaš, ker bom probal za dodatne 3 € si izboriti EON box z ogledom 7 dni za nazaj (imam paket EON TV premium).

S tem žal nisem uspel, sem hotel zamenjati že obstoječo Conan kartico za EON Box in kot 4 enoto vzeti potem Conan kartico a bi moral skleniti dodatno naročniško razmerje. Me pa sedaj zanima nekaj drugega in sicer bi pridodal 3 Conan karticam še EON Smart aplikacijo pa me zanima ali je pri teh uporabah aplikacije kakšna številčna omejitev (predvidevam da je). Imam paket EON TV Premium, TV je Panasonic TX-43GXN938 (star dve leti) na katerem imam WI-FI povezavo na internet.
 

zakon

Guru
16. maj 2008
8.570
685
113
toti Maribor
Mislim da vem kaj hočeš. Verjetno če v EPG dloločen film ali oddajo greš na info o oddaji.... Ja tudi mene potem vrže iz priljubljenega seznama na "Vsi".

Tega sploh nisem opazil.
So mi včeraj odgovorili na pisanje, da že nekam dolgo časa traja rešitev zadeve, da je zadeva urejena. Potem, pa gledam na TV-ju, da je še vedno zadnji update bil Januarja:bonk:Se prav norca delajo iz nas. Pa kaj so res taki amaterji?
 

Jest

iPhone Guru
26. jul 2007
15.340
672
113
Medvode / Slovenija
www.mobile.si
So mi včeraj odgovorili na pisanje, da že nekam dolgo časa traja rešitev zadeve, da je zadeva urejena. Potem, pa gledam na TV-ju, da je še vedno zadnji update bil Januarja:bonk:Se prav norca delajo iz nas. Pa kaj so res taki amaterji?

So ja... Problem z nemskimi podnapisi na nekaterih nemskih programih, zapecenimi v stream tudi po enem letu se vedno ni odpravljen... V bistvu je se slabse... ker so pri nekaterih programih ti podpnapisi sedaj zapeceni tudi v IP streamu pri ogledu nazaj. Pej je bila resitev, da si za eno sekundo zamaknil ogled in sopodpnaisi izginili... Ob prvi priliki (ko prikljucijo optiko) se verjetno poslavljam od Telemacha ... :p
 

Jest

iPhone Guru
26. jul 2007
15.340
672
113
Medvode / Slovenija
www.mobile.si
Sajmposodabljajo kar precejkrat... vsaj Eon box je dostikrat na osnovnem ekranu, ko prizgem in je treba potem zagnati Eon aplikacijo... Ali pa se samo Android sesuje ;) ... kar je mogoce bolj verjetno... Ceprav med delovanjem oz. gledanjem TVja se mi se ni zgodilo, da bi se kdaj sesulo...
 

Narodnjak

Majstr
20. jul 2007
10.253
269
83
38
Ljubljana
KSZ:

a je komu jasn VOYO pri Telemachu?

Če naročim VOYO direktno na voyu potem ga ne morem imeti na EONu, ampak samo preko appa na televiziji, če pa naročim VOYO na telemachu imam vsebine samo preko EONa na video klubu?
 

XSIDE

01101010
22. jul 2007
4.401
484
83
::1/128
Meni je super, končno (no na našem koncu zdaj že nekaj časa) enaka shema kot na EON napravah in (HD) kanali od 1 dalje ne pa od 150+. Sicer sem se že zdavnaj znebil D3 sprejemnika, ampak na integriranem DVB-C sprejemniku kot tudi na D3 pri tašči vsi kanali delajo BP.

Če ti na D3 ne dela pol kanalov, so ti bodisi pozabili zamenjat kak ultra star sprejemnik ali pa je neka lokalna napaka.
 
15. jan 2019
3.459
1.085
113
Meni je super, končno (no na našem koncu zdaj že nekaj časa) enaka shema kot na EON napravah in (HD) kanali od 1 dalje ne pa od 150+. Sicer sem se že zdavnaj znebil D3 sprejemnika, ampak na integriranem DVB-C sprejemniku kot tudi na D3 pri tašči vsi kanali delajo BP.

Če ti na D3 ne dela pol kanalov, so ti bodisi pozabili zamenjat kak ultra star sprejemnik ali pa je neka lokalna napaka.

nek d3 cisco je, na tv s kartico pa programi so

pokaže npr podatke o programu, nato pa tema, npr. tlc in hgtv

verjetno treba škatlo menjat

shema je katastrofa, 2x janša tv že kar v začetku

naj nam omogočijo da si sami zberemo programe