Telemach!!!

bertoncl

Guru
4. jun 2015
1.731
580
113
Telemachovci malo se zresnite prosim. 14 dni nazaj sem poslal mail, da imate na vseh EON aplikacijah na programih ARD, ZDF in 3Sat vklopljene podnapise za gluhe in jih ni možno izklopit, kar je zelo moteče. Po enem tednu sem dobil odgovor, da je bilo sporočeno tehnični službi. V roku enega tedna se ni spremnilo nič. Še vedno je tako kot je bilo. Še več. Med tem časom sem videl, da imate na programu Discovery Showcase srbske ali hrvaške podnapise. Glede nato, da drago plačujemo vaše storitve bi bil že čas, da dobivamo iz vaše strani kakovostne stroritve.

Telemachova uporabniška podpora je živa katastrofa, ampak očitno jim ni treba, ker uporabniki to toleriramo.
 

McGiver

Guru
14. avg 2009
14.439
4.312
113
Srbski podnapisi "po defoltu" so že dalj časa na nekaterih "discoveryjih". Meni so enkrat razlagali, da je krivda v nekem kodiranju televizorja in res sem ugotovil, da mi Silva Schneider in LG kažeta različen jezik podnapisov. Pol sem Slivo dal proč in je zdaj drugi LG - vsaj oba enako kažeta. :)
 

zakon

Guru
16. maj 2008
8.531
1.731
113
toti Maribor
Srbski podnapisi "po defoltu" so že dalj časa na nekaterih "discoveryjih". Meni so enkrat razlagali, da je krivda v nekem kodiranju televizorja in res sem ugotovil, da mi Silva Schneider in LG kažeta različen jezik podnapisov. Pol sem Slivo dal proč in je zdaj drugi LG - vsaj oba enako kažeta. :)
Ne govorim o TV-ju, ampak o EON aplikacijah za TV, Android, PC itd.
 

McGiver

Guru
14. avg 2009
14.439
4.312
113
Pardon spregledal - kaj pa na TV direk pokaže? Dvomim, da imajo različne nastavitve. kakorkoli očitno jih neka "koda" jebe.
 

zakon

Guru
16. maj 2008
8.531
1.731
113
toti Maribor
Na TV pokaže SLO podnapise. Seveda imajo različne nastavitve. Na TV-ju denimo ni podnapisov za gluhe, pa tudi če bi bili, jih lahko enostavno izklopiš. Na EON-u pa nastavitev za podnape ni in jih niti ne moreš izklopit. Saj to, da na EON-u nadaljuje od tam kjer si ostal pri gledanju, jim tudi ni uspelo popravit od zadnjega updejta, ki je bil Marca:bonk:
 

zakon

Guru
16. maj 2008
8.531
1.731
113
toti Maribor
Si lahko mislite. Glede na njihov odgovor:
žal je težava trenutno še vedno prisotna in je naši tehniki še niso uspeli odpraviti. Podnapisi zaenkrat ostajajo, torej tako za gluhe v nemškem jeziku, kot tudi na Discovery showcase v hrvaškem/srbskem jeziku.
je to znastvena fantastika:bonk:
 

max2010

Pripravnik
3. jan 2018
30
0
6
Opazil sem, da imam od zelo slab prenos podatkov preko wifi-ja, tako preko omrežja 2,4 kot 5 Ghz. Pred tem mi je brez težav šibalo 150/10 Mbps na 5 Ghz, sedaj pa na obeh frekvencah enako...36/10 Mbps. Preko kabla dela normalno. Imam paket EON FULL nternet do 250/10 Mbps in modem Ubee. Ima kdo kakšno idejo??
 

Spajky

Guru
7. jun 2017
2.749
667
113
Obala
Opazil sem, da imam od zelo slab prenos podatkov preko wifi-ja...Pred tem mi je brez težav šibalo ... in modem Ubee. Ima kdo kakšno idejo??
Lahko ga zeza napajalec ali pa se mu je kaj zmešalo. Reset naprave : navodila Slo : drugi in tretji Pdf ...
...
Če nič ne pomaga, ali je kaj hardware narobe ali problem v tvojem kompu (hardware ali software, driver)
-----------------------------
"Bluzim na forumu, torej sem !" (še živ ) ...
 

max2010

Pripravnik
3. jan 2018
30
0
6
Lahko ga zeza napajalec ali pa se mu je kaj zmešalo. Reset naprave : navodila Slo : drugi in tretji Pdf ...
...
Če nič ne pomaga, ali je kaj hardware narobe ali problem v tvojem kompu (hardware ali software, driver)
-----------------------------
"Bluzim na forumu, torej sem !" (še živ ) ...

Prišel je tehnik in zamenjal modem Ubee za novejšega in zadeva špila kot še nikoli....:)
 

Bjondi

Zelenc'
2. okt 2019
2
0
1
Ne vem zakaj bi sploh hodil iz gold trojka extra. To da po defaultu preklopijo na neki Silver paket je pa tudi kr neki, mogoče za tiste, ki jim ravno preteče vezava. Sem na gold trojka extra, nič vezan že par let pa nobeden ne omenja kakšnega preklopa.:sprasujemse:
Meni bo tudi potekla vezava. Pa da mi ne bo preklopilo na Silver? Če si na gold trojka extra brez vezave, koliko pa plačuješ na mesec?
 

Bjondi

Zelenc'
2. okt 2019
2
0
1
To pomeni glede na zakon ZEKom-1, da imaš do 7. 10. pravico odjaviti svoj paket in ne boš plačal nobene pogodbene kazni ali česa drugega. Samo odjavo priključka 10 EUR. Potem pa si svoboden in greš lahko k drugemu operaterju.
Če pa sprašuješ, kako so se spremenili tista pojasnila, ki jih omenjajo, potem pa si verjetno eden redkih, ki ga to zanima :) Gre za kozmetične popravke pojasnila, ki ne vplivajo na tvoje pravice, pa tudi ne na tvoj račun, to se mi zdi pomembno.
 

fujtajksel

Pripravnik
4. sep 2014
167
5
18
Ne vem zakaj bi sploh hodil iz gold trojka extra. To da po defaultu preklopijo na neki Silver paket je pa tudi kr neki, mogoče za tiste, ki jim ravno preteče vezava. Sem na gold trojka extra, nič vezan že par let pa nobeden ne omenja kakšnega preklopa.:sprasujemse:

Ja ravno preteče vezava. Tega o preklopu se nisem jaz spomnil, so oni napisali v obvestilu. Jaz sem pričakoval da bo ostal isti paket, samo polna cena, nekaj čez 50 čukov namesto 36. Sem škrt in iščem alternativo brez podražitve z razumnim internetom (min nekje 50/5), TV shema me ne zanima kej prida.
Sem ravno pogledal in so me dejansko že preklopli na Silver, 50/1.
 

Luce

Fizikalc
3. sep 2018
406
60
28
Meni bo tudi potekla vezava. Pa da mi ne bo preklopilo na Silver? Če si na gold trojka extra brez vezave, koliko pa plačuješ na mesec?
57

Ja ravno preteče vezava. Tega o preklopu se nisem jaz spomnil, so oni napisali v obvestilu. Jaz sem pričakoval da bo ostal isti paket, samo polna cena, nekaj čez 50 čukov namesto 36. Sem škrt in iščem alternativo brez podražitve z razumnim internetom (min nekje 50/5), TV shema me ne zanima kej prida.
Sem ravno pogledal in so me dejansko že preklopli na Silver, 50/1.
Ja, to je pa za tiste, ki ste bili vezani.
Zato bodo pa morali kar nekaj ponudit, da se spet vežem, če ne grem tja kjer več dajo :rolleyes:
 

amacar

Majstr
29. apr 2010
4.111
438
83
Ja ravno preteče vezava. Tega o preklopu se nisem jaz spomnil, so oni napisali v obvestilu. Jaz sem pričakoval da bo ostal isti paket, samo polna cena, nekaj čez 50 čukov namesto 36. Sem škrt in iščem alternativo brez podražitve z razumnim internetom (min nekje 50/5), TV shema me ne zanima kej prida.
Sem ravno pogledal in so me dejansko že preklopli na Silver, 50/1.
Kot sem že napisal: Js sem šel letos maja z gold trojka extra na eon light (potekla vezava), menda imam pol leta 31€, potem 41€, menjave paketa mi niso računali. Hitrost je 100/5 + eon tv app lahko oddaš nekomu drugemu, če ne uporabljaš. 50+€ je pa preveč za en trojček.
 

BuDi

Guru
6. sep 2007
6.886
3.150
113
- Dober dan... zdaj imamo nove pakete EON ... hutrejši, boljši, večji... malenkost dražje kot plačujete sedaj
veste, 3x hitrejši internet, HBO, HBO GO, hibridno obrežje....
- Koliko več na mesec? Malenkost... par evrov 61€... ampak eno leto plačujete isto kot sedaj... em... kot je vaša sedanja polna cena.
- Em... to mi je preveč, že zdaj mi je preveč pa plačujem v resnici okoli 45.
- ampak dobite HBO pa HBO Go, najnovejši filmi, serije...
- Če bi to želel bi že naročil?
- pa 15436 filmov pa TRIKRAT hitrejši internet... za samo nekaj evrov več.
- že sedaj je preveč filmov, internet je dovolj hiter...
- pa prehod na nov EON paket je brezplačen!
- super, potem bi pa šel na nižji EON paket, tak brez HBO pa HBO GO...
- ne, ne, ne, to je pa okoli 50€ menjava paketa, pa ne moreva midva tega, midva lahko samo na tega višjega.
- Em... a moram sploh menjat?
- Ne... ni treba
- Hvala, adijo.