Telemach!!!

lagunec

Pripravnik
29. jan 2008
419
4
18
Ljubljana
Zelo verjetno ne, ker ti za CI modul rabiš kabelski signal, kar pa v Telekomovem omrežju najbrž ne dobiš.

Bo kdo drug, ki dejansko ve kako je na stvari povedal.

Ja, mogoče je vse skupaj malo utopično, ampak me res vseeno zanima saj bi obdržal kabelski signal (ki ga že imam) in neodvisno od njega imel še Eon Smart Box (namenjen internet priključku) na Telekomovem omrežju (internet), ne vem pa, če bi moral potem plačevati 2 naročnini.........eno za kabelsko (CI modul) in eno za Eon Smart Box.
 

Daniel

Guru
21. dec 2007
5.114
2.460
113
Najbolje bo, da vprašaš kar na tehnično pomoč. Piše, da paket ne vsebuje sprejemnika, je pa možen za doplačilo 5 eur mesečno. Dodatno pa potem piše, da so DTV sprejemniki možni samo na Telemachovem omrežju, čeprav EON OTT box, ki ima samo LAN priključek dela praktično povsod.
 

lagunec

Pripravnik
29. jan 2008
419
4
18
Ljubljana
Najbolje bo, da vprašaš kar na tehnično pomoč. Piše, da paket ne vsebuje sprejemnika, je pa možen za doplačilo 5 eur mesečno. Dodatno pa potem piše, da so DTV sprejemniki možni samo na Telemachovem omrežju, čeprav EON OTT box, ki ima samo LAN priključek dela praktično povsod.
Hvala za odgovor, ko sem malo pogledal njihovo stran sem opazil da je prav z tem EON OTT boxom možno gledati TV z vsemi funkcijami tudi pri drugih internet ponudnikih npr. TELEKOM, čeprav nisem povsem prepričan zato sem se zatekel po pomoč na ta forum, bom se pa verjetno pozanimaĺ še na tehnični pomoči Telemacha.
 

Daniel

Guru
21. dec 2007
5.114
2.460
113
OTT BOX dela povsod. Jaz sem ga nesel na Hrvaško, da imajo otroci risanke med dopustom in zadeva dela BP.
 

B81

22. jul 2007
34.492
8.959
113
Kam je izginila aplikacija Moj telemach, da je zdaj samo Telemach app, s katerim nic ne vidis in ne mores odstranit naprav itd?
In zakaj v Chromu na tablici geslo ne prime?
 

Jest

iPhone Guru
26. jul 2007
15.340
672
113
Medvode / Slovenija
www.mobile.si
Saj se da vse to narediti… je pa enako kot pri spletni verziji… Kliknit moras na prvi strani na naslov prikljucka, potem pa vidis vse in lahko odstranjujes naprave… dodajas dodatne pakete…

1657720428430.png
 
  • Všeč mi je
Reactions: B81

CLIO15

Guru
1. nov 2007
12.335
3.432
113
No upam, da sedaj ne bo omejeno na 3 naprave tako kot do sedaj, pol pa še ena naročnina.
 

Daniel

Guru
21. dec 2007
5.114
2.460
113
No upam, da sedaj ne bo omejeno na 3 naprave tako kot do sedaj, pol pa še ena naročnina.
Še zmeraj je omejeno. Očitno se podražitev nanaša na dodatne D3 sprejemnike in Conax kartice, torej recimo EON premium ima 2 sprejemnika v paketu, če imaš še kartico bo sedaj ta kartica 1 EUR več.
 
Nazadnje urejeno:

Daniel

Guru
21. dec 2007
5.114
2.460
113
Ja, očitno se bo treba počasi navaditi, da plačaš najprej med 50 in 70 EUR za TV in Internet, potem pa še dodatno tam med 5 in 10 EUR po posameznem sprejemniku. Realno pa vse skupaj celo več kot za priključek elektrike. Dobra tržna niša, nimaš kaj. Operaterja tak box pri masovnem naročilu tako stane največ tam nekje 50 eur, torej je v 10 mesecih poplačan in če dela vsaj 5 let je to lep dobiček brez dodatnega vloženega EUR v infrastrukturo. Če kateri slučajno crkne, kar je precej redko je to praktično v rangu statistične napake. Digitalizacija in napredek...