Telemach!!!

Dr_S

Pripravnik
22. avg 2007
898
6
18
ynos javi se v inbox
Potrebno je resetirati/refreshati in boš imel HD na EON-u

Clio15 - da
 

Spajky

Guru
7. jun 2017
2.749
667
113
Obala
Citat:
Uporabnik Snecer pravi:... zanimo je, kako lahko ene programe "ukinejo", drugih pa ne ...
Včeraj so šele na analogni v KP premešali vse programe (bi morali prej, ma je zgleda zeznil sneg v petek te potujoče terenske tehnike
evil.gif
) ; vrgli so ven AnimalPlanet po planu ... niso pa Rai3 in ostale 3 Berlusconi-jeve programe, ker so se zgleda premislili, ker bi, se mi zdi, doživeli plaz odpovedi tu na Obali (se vidi čuda free na "anteno") ...

Testiral sem še 3 različne antene čez vikend in in na koncu danes nabavil še drugo enako (Iskra G3235ME-M) in malo dodatnih artiklov/drobnarij
grims-1.gif
...

... Zanimivo, kako sem snoči neprizadeto nazaj po novem naštelal kabelske analog TV kanale na mojem VCR-ju ...
cool-1.gif

... nobene jeze in stresa več s "Telemach-čino" politiko
hysterical-1.gif
 

zakon

Guru
16. maj 2008
8.584
690
113
toti Maribor
Citat:
Uporabnik McGiver pravi:
Jaz pa že cel dan študiram v pisarni in doma, kaj je spet narobe.

Ma naj grejo v ku.ac!

Nekateri bodo rekli digitalizacija. Jaz pravim temu kretenizem prve vrste. Koga so motili FM kanali na kabelski? Bedaki. Zdaj naj imam poleg frštekerije prižgan še box oz. TV, da bom lahko poslušal radio. Še dobro, da sem našel v kleti staro FM anteno.
 

McGiver

Guru
14. avg 2009
14.439
4.312
113
Jaz sem imel že skoz nastavljene 1, 2, 3, najbolj poslušane preko kabla, za rezervo pa še na 99, 98, 97 na analognem sprejemu. sem samo šaltal dva v levo in je blo. Ampak jih jaz tudi ne razumem.
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.493
6.589
113
Ne vem no...mi plačamo dobre 50€ za gold optiko extra, hitrosti je toliko da glava peče... 150 download, pa 300 upload...ne vem kaj naj s tem, edino če celemu bloku shaream net
smile-1.gif


smešno poceni v glavnem.
 

sajkek

Guru
16. mar 2008
33.507
9.233
113
no jaz pa 30€ , pa smo že 240€ razlike na leto. Pa 10 ur sem še prišparal po iskanju kanalov kaj bi gledal...

trenutno sem na 10/2 net, pa prav zadostuje, sem bil zelo skeptičen, ker sem šel na manj, pač tehnika zdaj tole omogoča...ampak nam zadostuje..kaksno uro več, da se kak 4k film dol potegne to je pa tudi vse. Netfliksa ne potrebujem, za tezko streamanje. Pač ko pogledaš realno kaj človek potrebuje, in kaj zamuja, kaj ga osrečuje itd...je računica hitro jasna.
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.493
6.589
113
Komot bi imel tudi 10/2, ampak itak ne gre, rabi pa se gold extra zaradi EONa, manj ne gre.
 

Spajky

Guru
7. jun 2017
2.749
667
113
Obala
Citat:
Uporabnik sajkek pravi:...uresničil,kar sem si zadal. in poslal TV v k.rac. Nekaj se prešrapa, gledamo to kaj hočemo in ne kaj nam servirajo ... ko pogledaš realno kaj človek potrebuje, in kaj zamuja, kaj ga osrečuje itd...je računica hitro jasna.
aplauz.gif
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.493
6.589
113
Citat:
Uporabnik Daniel pravi:
@Darjan 150/300 ?
smile-1.gif

Ja...DL imamo takšen kot je v paketu, UL pa zgleda ni omejen...največ kar sem testiral je bilo 300, mogoče gre celo več, ampak nimam strojne opreme primerne
smile-1.gif


EON za na pameten TV ja, da se ne potrebuje tiste grde škatle dodatne za ogled nazaj.
 

ptil

Pripravnik
11. jun 2012
364
15
18
ksz

A je kakšna varianta na Telemachu (kabelska ali optika) da bi imeli dvojček, samo TV + net? Namreč, stacionarnega telefona sploh ne uporabljamo več, gre mi pa na živce, da klicarijo razni anketarji in prodajalci megle, in bi ga najraje odjavil. Mobilno telefonijo imamo na bobu in raje ne bi preklapljali drugam.