Telemach!!!

rollingstones

800. registrirani uporabnik
3. sep 2007
514
0
16
Rožna dolina
Citat:
Uporabnik Jodlarcek pravi:
Kaj v Gold trojka extra so ukinili Travel Channel HD???? Ta HD program je bil v shemi že nekaj let??
A ni pisalo da bodo v ta paket vključili vse HD programe? Ima kdo ta zapis?
Citat:
Uporabnik zakon pravi:
S 1.2.2018

V zadnjem času nisem kaj dosti spremljal dotične teme...
Ali je zgornja informacija o vključitvi celotne HD sheme v Gold Trojka Extra paket preverjena (je to tudi že uradno zabeleženo)?
 

sass

Guru
1. sep 2007
5.103
743
113
Citat:
Uporabnik Mato pravi:
Ker nimam pametne televizije, me zanima, kaj priporočate za nakup, da bom lahko z EON gledat to televizijo. Ni mi, da bi za to uporabljal prenosnik. Je kdo mogoče za to uporabil Raspbery Pi?
jaz sem za štos na raspberry, kjer imam kodi zapakiran v OSMC, naložil nek Chrome browser addon in potem v njem odprl EON. sicer je delalo, ampak je preveč štorasto za uporabo. namesto tega ti raje priporočam kak chromecast. vtakneš ga v TV, na telefon/tablico si naložiš mobilno palikacijo EON in potem iz nje pošlješ vsebino na chromecast v TV.
 

max2010

Pripravnik
3. jan 2018
30
0
6
se komu dogaja, da je na EON-u na programih SLO1, SLO2, POP TV , kadar je program v živo, slika ni povsem tekoča oz. se zdi, kot bi hotela štekat sam se ne ustavi.....gledam preko Xiomi mi tv ...na vseh ostalih programih teh težav ni,hvala..lp
 

XSIDE

01101010
22. jul 2007
4.401
484
83
::1/128
Meni na dveh Mi Boxih (no drug je od kolega) zafrkava zadnje čase, medtem ko na Sonyu nimam težav (razen samega TVja, ki se zelo rad restarta). Mi pa tudi ni jasno, zakaj je slika na Mi Boxu občutno slabša, kot na samem TVju z vgrajen Android TV. Tako na Mi Boxu kot Sonyu je zadnja verzija EONa za Smart TV, s tem da nobena od naprav uradno ni podprta, ampak na TVju pri 3,5m in 65" ne vidim bistvene razlike naprav DVB-C, medtem ko na Mi Boxu, ki je priklopljen na bistveno manjši TV, slika izgleda nazobčena (recimo če pogledaš logo od Slo 1 ali podnapise). Trenutno nimam časa tega raziskovat, je pa precej čudno vse skupaj.

Sem sicer videl po netu, da je nekaterim začelo na Mi Boxu štekat vse po vrsti (ne vem a je bil kakšen update ?), ampak pri meni tega nisem opazil pri recimo Netflixu ali YouTubeu.
 

danilo

Pripravnik
18. maj 2008
160
1
16
Poglej bitrate nastavitve v EON-u na Mi boxu, mogoče je res kaj krivo glede hitrosti prenosa po Wifi, kot nekateri omenjajo....
 

header

Fizikalc
28. okt 2013
543
32
28
Ali mi lahko kdo pove kako potegnete apk EON za smart tv na računalnik?
Moj tv je Philips letnik 2017, ki pa ni podprt.
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.347
6.540
113
Na philipsu pa je še pri nekaterih modelih tako, da ga moraš preko abd instalirat, ker drugače ne gre
smile-1.gif
 

header

Fizikalc
28. okt 2013
543
32
28
Na mojem Philips tv ni možno naložiti apk preko Google play.
Sem pa že prej naredil download apk za android tv.
Hvala!
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.347
6.540
113
Je kdo mogoče šel v tak extrem in je na windows PC namestil virtualni android sistem ter not EON, da lahko gleda tam?