Telemach!!!

mmx

Fizikalc
16. nov 2007
2.275
14
38
Mogoče je STB kvaren. Si imel ravno ti srečo z enim od tisočih.

Za vse ostale pa:

UPC: "Zaradi velikega zanimanja za DVR je zaloga digitalnih snemalnikov pošla. Dobavljivi bodo po 15. oktobru 2008. Hvala za razumevanje."
 

Company

Pripravnik
7. okt 2007
787
6
18
KSZ
Bi se kdo pridružil pri nakupu TechniSat CAM modula? Po zagotovilih naj bi ta modul v Sony televizorjih, ki imajo režo za modul, ter z njihovo kartico digitalni sprejem deloval brez dodatnega sprejemnika. Meni je to kar všeč, saj ni dodatne krame pri televizorju
cheer.gif
. Zadeva stane med 39 in 59 € na geizgals.
LP!
 

MaRkY

Zelenc'
29. sep 2008
13
0
1
Na UPC pravijo, da bodo v letu 2009 ponudlili svojim strankam DOCSIS 3...oziroma hitrosti čez 100 Mbps...
Mislim, da lahko naročiš HD sprejemnik kot dodaten sprejemnik in doplačaš 6 EUR.
 

dbest

Pripravnik
24. sep 2007
254
0
16
Nekdo više je opisoval DTV in med drugim omenil da lahko snemaš tako da kar v meniju izbereš oddajo in se pač snem ko se začne...... In sem probal. Stvar je zamišljena dobro ampak žal je začelo snemati ob napovedani uri in ne takrat ko se je oddaja res začela. Torej kao še niso slišali za tisti VPS - ali je pri DTV to kako drugače rešeno pa jaz ne vem.
 

HEPAN

Majstr
5. sep 2007
2.888
155
63
telemach samo naklada...sedaj ko je euro docsis 2 ki je sposoben hitrosti Dl do (50) Mbit/s pa upload 30, pa me zanima kdo je do sedaj imel taksne hitrosti za sprejemljivo ceno (da sploh ne omenjam bednega, ampa res BEDNEGA uplouda)...docsis 3 nebo menjal prakticno nic, tako kot ni bilo nekega groznega napredka pri docsis 2...ne vem kako ste lahko tako naivni...polek tega je triera imela ze postavljeno infrastrukturo in je morala vlagati samo v opremo...brez veze..jaz sem jih imel dovolj in sem sedaj na optiki
 

MaRkY

Zelenc'
29. sep 2008
13
0
1
Na DTV ni signala VPS, ampak se oddaje snemajo glede na EPG. Podatke EPG-ja ponavadi posredujejo programski dobavitelji. Občasno se dogaja, da se kakšna oddaja začne kasneje, kot je to v EPG-ju in tako ti lahko odreže konec oddaje. Našel pa sem workaround in sicer v meniju si lahko nastaviš, da ti vedno snema nekaj minut (do 99) dlje kot je zapisano v EPG-ju
smile-1.gif
 

MaRkY

Zelenc'
29. sep 2008
13
0
1
HEPAN, se strinjam, da downloadi in uploadi niso najvišji, ampak vsaj dobiš kar plačaš...lahko ti povem, da sem poizkušal storitve pri različnih operaterjih in sem ugotovil, da v lastnem omrežju še nekako zagotavljajo kar pravijo, drugače pa hitrosti zelo padejo - tudi v SLO...UPC pa z linki, ki jih imajo v tujino, dejansko zagotavljajo hitrosti, se pozna da so del mednarodne korporacije...kaj ti pomaga hitrost na papirju, če potem tega ne dosežeš...
 

pumaxx

Pripravnik
6. sep 2007
229
2
18
Z`dežele
Citat:
Uporabnik MaRkY pravi:
HEPAN, se strinjam, da downloadi in uploadi niso najvišji, ampak vsaj dobiš kar plačaš...lahko ti povem, da sem poizkušal storitve pri različnih operaterjih in sem ugotovil, da v lastnem omrežju še nekako zagotavljajo kar pravijo, drugače pa hitrosti zelo padejo - tudi v SLO...UPC pa z linki, ki jih imajo v tujino, dejansko zagotavljajo hitrosti, se pozna da so del mednarodne korporacije...kaj ti pomaga hitrost na papirju, če potem tega ne dosežeš...

Se ne morem strinjat. Ko sem še bil na trieri sem imel konstantno manjši UL kot je bil deklariran, ob večerih pa je bila veselica ker se mi je DL ponavadi prepolovil. Sedaj na T2 (10/4) dela kot je treba.
 

Jodlarcek

Fizikalc
16. avg 2007
3.300
18
38
MB
Pozdravljeni

Prosim če mi malo razjasnite stvari.
Danes sem bil na UPC (Triera) Maribor. Prijazna gospa mi je dala cenik za DTV na kateri piše da v osnovnem paketu dobiš sprejemnik DV-5000.
Ko sem ji omenil da bi želel CV-6000(snemalnik) mi je rekla da moram mesečno doplačati 4€. Vendar kolikor vidim je to doplačilo za DODATNI sprejemnik. Jaz ne želim dodatnega ampak samo enega in to CV-6000.
Prosim za pomoč
 

pumaxx

Pripravnik
6. sep 2007
229
2
18
Z`dežele
Njihova politika je taka, da ti pripada dv5000 ki ga postaviš doma v kot, da se napraši ti pa lepo doplačaš za cv6000. Pa so vsi zadovoljni
hysterical-1.gif
 

Jodlarcek

Fizikalc
16. avg 2007
3.300
18
38
MB
Citat:
Uporabnik pumaxx pravi:
Njihova politika je taka, da ti pripada dv5000 ki ga postaviš doma v kot, da se napraši ti pa lepo doplačaš za cv6000. Pa so vsi zadovoljni
hysterical-1.gif
To je res tako al kaj?
 

mmx

Fizikalc
16. nov 2007
2.275
14
38
Citat:
Uporabnik Jodlarcek pravi:
Citat:
Uporabnik pumaxx pravi:
Njihova politika je taka, da ti pripada dv5000 ki ga postaviš doma v kot, da se napraši ti pa lepo doplačaš za cv6000. Pa so vsi zadovoljni
hysterical-1.gif
To je res tako al kaj?

Res je. 6000-ka je pač skoraj 4x dražja. Ni možnih nekih logičhin odbitkov, če bi STB tam pustil in odšel domou samo s DVR-jem, da plačaš neko logično razliko.
 

HEPAN

Majstr
5. sep 2007
2.888
155
63
hmm...na trieri sem bil takoj ko je bilo mozno. no na zacetku je to bilo to in nisem imel nekih vecjih pripomb. Kasneje pri razvoju pa so zaceli zaostajat, njihova ponudba je zmeraj capljala za ostalimi, ceprav so imeli postavljeno celo omrezje...potem 1x vmes so povisali pakete, ravno toliko da me zaradi komplikacij ki jih to prinese s sabo nisem menjal ponudnika...no zadnje 4 mesece mi je triera Dl delal vec kot odlicno, polno kolko omogoca docsis 2, (pa se to samo zaradi tega ker so ljudje zaceli odhajat na optiko, ki jo je telekom in t2 uspel napeljat do mojih vrat v tem casu ko je triera spala), medtem ko sem imel upload se vedno borih 384kilo. Da ne raje sploh ne omenjam programske sheme, ki je ista ze od leta 2000 (no nekaj novega je ampak...) enaka...pa nisem zahteven uporabnik zelel sem si samo vse discoverije....no in za bedno programsko shemo in pocasen internet sem placeval 35 € na mesec. No sedaj imam vse programe, ki si jih zelim (polno shemo), internet povezavo 20/20, ki res nekoliko zaskripa pri prometu v tujino ( a kljub temu je vedno vsaj 15/15) plus telefon, za katere palcam 39 €...pa mi ti sedaj povej kje je to kjer ves kaj placas....triera je oderuska in dokler bo tako bom uzival pri nizji ceni, za vec storitev...zaspala je in to se sedaj lepo obrestuje...pri nas so šli vsi k boljšemu...
 

Jodlarcek

Fizikalc
16. avg 2007
3.300
18
38
MB


[/QUOTE]Res je. 6000-ka je pač skoraj 4x dražja. Ni možnih nekih logičhin odbitkov, če bi STB tam pustil in odšel domou samo s DVR-jem, da plačaš neko logično razliko.

[/QUOTE]

Bolano
bonk.gif
 

GSMobil

Fizikalc
6. jan 2008
2.499
4
38
Kar se sprejemikov tiče, NI RES. Lahko v osnovnem paketu vzameš snemalca namesto osnovnega, s tem da v osnovnem paketu ti osnovni sprejemnik PRIPADA, lahko pa vzameš boljšega, pa doplačaš 4€, ni treba obeh vzet, ne nakladajte... Tudi recimo pri tušu lahko vsak vzame N95 8gb, s tem da ga bo oni z njižjim paketom pač plačal več, kot oni z višjim...
 

pumaxx

Pripravnik
6. sep 2007
229
2
18
Z`dežele
Citat:
Uporabnik GSMobil pravi:
Kar se sprejemikov tiče, NI RES. Lahko v osnovnem paketu vzameš snemalca namesto osnovnega, s tem da v osnovnem paketu ti osnovni sprejemnik PRIPADA, lahko pa vzameš boljšega, pa doplačaš 4€, ni treba obeh vzet, ne nakladajte... Tudi recimo pri tušu lahko vsak vzame N95 8gb, s tem da ga bo oni z njižjim paketom pač plačal več, kot oni z višjim...

Seveda ti ni potrebno vzet obeh vendar te stane isto če vzameš oba ali samo 6000-ko, v vsakem primeru doplačaš 4€. Po moji kmečki logiki bi bilo smoterno da vam je interes da kdor hoče 6000 pusti osnovnega tam in nekaj malega doplača.
 
Nazadnje urejeno: