Telemach / Iphone / Hotspot / tujina

igi

Guru
13. okt 2007
5.334
971
113
Celje
Obišči stran
Pozdravljeni!

Evo "najboljši" Telemach... sem na Hrvaškem in bi želel z računalnikom preko dostopne točke narejene na telefonu dostopati na net. Pa ne gre. Javi, da ni dostopa do interneta. Kakšna posebna nastavitev APNjev?

Hvala

p.s. na telefonski pomoči čakam že tako dolgo, da bom obupal...
 

igi

Guru
13. okt 2007
5.334
971
113
Celje
Obišči stran

Sem to vse že pred kakšnim mesecem naredil, res pa od takrat nisem naredil "ponovnega zagona" telefona. Najpogostejši odgovor informatikov je sedaj zadevo rešil :)

Veš mogoče kako je pa z BOB naročnino? ker tam pa imam APN nastavitve zelo omejene in lahko samo "mobile data" zavihek popravim. In dostopna točka niti približno ne deluje...

Hvala
 

tratnjak

Fizikalc
10. maj 2009
1.020
32
48
Jaz mam vedni apn na telemachu in ni nikoli tezav, torej ni problem na telemachu ampak tvojem telefonu.
 

Dr_S

Pripravnik
22. avg 2007
898
6
18
Ma to so težave z Iphone-i... na andoridih hotspot deluje brez problema.

Iphone pa zakomplicira in je potrebno skoz nekaj nastavljati hotspot ko greš v tujino
 

Jest

iPhone Guru
26. jul 2007
15.337
672
113
Medvode / Slovenija
www.mobile.si
Ma to so težave z Iphone-i... na andoridih hotspot deluje brez problema.

Iphone pa zakomplicira in je potrebno skoz nekaj nastavljati hotspot ko greš v tujino


Tudi na iPhone deluje BP, ce imas tapravega operaterja... brez da bi karkoli nastavljal... Telemach ni uradno podprti operater s strani Appla... zato tudi nima samodejnih nastavitev... Pri Telekomu ali A1 deluje BP...
 
  • Všeč mi je
Reactions: Vojnik