Telekom Slovenije - opcija EU 7 in preusmeritev

nostra

Pripravnik
22. sep 2007
140
4
18
Pozdravljeni!

Ker od Telekoma Slovenije ne dobim odgovora, prosim če kdo tukaj odgovori.

Imam dva telefona, na obeh paket 2014.

1. Če na telefonu A vklopim opcijo EU 7 in na telefonu B v Sloveniji nastavim vse preusmeritve na telefon A, ali se pri dohodnem
klicu in preusmeritvi telefona B na telefon A štejejo enote iz tujine ali se šteje kot, da se telefon B nahaja v Sloveniji?
2. Kako se spremlja poraba EU 7 ?

Hvala in lp.
 

CLIO15

Guru
1. nov 2007
12.369
3.453
113
Preusmeritev se odšteva od zakupljenih enot v Sloveniji. Ampak samo brezpogojna preusmeritev oziroma preusmeri vse klice.

Poraba na 1918 oziroma SIM toolkit Monitor poraba
 
1. mar 2012
26
0
1
www.telekom.si
Pozdravljeni,

glede preusmeritev velja:

če ima telefon B narejeno preusmeritev po določenem času zvonjenja, zasedenosti ali nedosegljivosti, se preusmeritve (klici) na telefon A zaračunavajo po ceniku države, kjer se nahaja.

V primeru, da na telefonu B uredite brezpogojno preusmeritev na telefon A, se telefon B obnaša, kot da je v Sloveniji. Na telefonu A pa se dohodni klici, ki so preusmerjeni s telefona B, odštevajo od količin opcije EU.

Preverjanje porabe je omogočeno s ključno besedo PORABA K na 1919, s katero pridobite informacijo o neporabljeni zakupljeni količini za vsako zakupljeno količino posebej. Podatek je informativen, saj smo pri posredovanju teh informacij odvisni od tujega operaterja.


Lep pozdrav,

Telekom Slovenije
 

nuvi3790

Fizikalc
30. jan 2012
1.670
6
38
Rogaška Slatina
Ker vidim da je prisoten strokovnjak od Telekoma bi mu zastavil eno vprašanje in sicer rad bi se znebil Amisa in gledam tale vaš paket TOP trio osnovni, pa me zanimam kaj vse dobim v ta znesek od opreme in kaj bi še moral dokupiti, za delovanje TV, telefona in intrneta.
Hvala in lp.
 

Fusion

Fizikalc
1. okt 2007
13.448
3
38
dobiš samo modem, ki ima tudi wifi.
vse ostalo (siol box, telefon) moreš dokupit.
box lahko na obroke če se vežeše za leto ali dve. ali pa na bolhi
telefon pa "na vsakem vogalu"
 

TMJ

Fizikalc
4. jul 2013
1.588
8
38
Harajo po forumih namesto da bi odgovarjali na INFO maile!!!!!!
bonk.gif

Čakam in čakam,....
10.gif
 

krimec

Majstr
7. maj 2011
3.753
114
63
Se mi je splačalo čakat več kot en teden na odgovor
smile-1.gif

So mi odobrili prehod na drug paket za 0,00EUR
zmaga.gif