Telefon z Android 2.1 OS in wireless hotspot

DizzyReed

Shmoo
5. avg 2007
7.593
179
63
41
Ljubljana Moste
juretov.blog.siol.net
danes sem nekje prebral, da naj bi z Android 2.2 Froyo telefon imel že inštaliran program, da postane telefon, če vanj vstaviš pravo simko, wireless router za mobilni internet - podobna zadeva, kot je recimo Novatel MiFi, ki se ga da nabavit pri Mobitelu za slabih 70 evrov.

kot sem iz napisanega razumel, naj bi to omogočal že Android 2.1, vendar pa je potrebno nekaj sreče pri iskanju pravega programa, saj le redki resnično delujejo.

zdaj me zanima - je to dejansko res, se to da narediti, ali ne? je že kdo sprobaval?

lp, Dizzy
 

DizzyReed

Shmoo
5. avg 2007
7.593
179
63
41
Ljubljana Moste
juretov.blog.siol.net
glede na to, da so mi to zadevo pravkar potrdili tudi na Mobitelu, da naj bi stvar funkcionirala (no, vsaj njihova pomoč za naročnike), dvomim, da mora biti telefon rootan ...
tongue-1.gif
 

Steve

Guru
13. avg 2007
9.675
1.597
113
pa si sploh prebral link, ki sem ga dal? piše v prvem stavku da mora bit tel rutan če hočeš da se obnaša kot hotspot! glede na to da je to googlova stran, kaj misliš kdo ima prej prav?
17758-icon_confused.gif

tisti na mobitelu je imel v mislih verjetno da tel priklopiš z kablom na pc in koristiš njegovo povezavo. za to ne rabi bit rutan