Telefon umrl - ali lahko upam na resitev podatkov

matej_

Guru
25. okt 2007
2.043
594
113
zdravo!
Danes mi je med srfanjem po netu umrl LG G3, kr naenkrat cel zaslon moder in po 2sekundah se ugasne. Obudit ga nisem vec mogel niti hard reset, tudi polni ne (vsaj lucka se ne prizge) nic.

Zdej me zanima ali imajo majstori kako resitev, da bi lahko resil vsaj stike?

Nek backup imam doma na rac. ampak je star kake pol leta ce ne vec. Slike pa to mam vse sinhronizirano pa na sd kartici ( kker so tudi stari stiki). Drugih podatkov nimam ali ne rabim.

Kaj pa sedaj vzet?
Huawei P20 (obicni, ne pro), LG G7 ali kaj druzga? Nekje 20e na 24 obrokov max. Sem pa pri telemachu.

Hvala in lep pozdrav.
 

PHOBiA

Guru
11. jul 2013
4.075
1.281
113
Saj pa se stiki sinhronizirajo z googlom in prenesejo na nov tulifon ob vpisu maila. Razen ce si izklopil.
 

matej_

Guru
25. okt 2007
2.043
594
113
Ko sem to probaval mi neki ni slo. Potem se pa nisem vec ukvarjal s tem.
Bomo ze.
 

Tomas

Pripravnik
6. avg 2007
525
15
18
zdravo!
Danes mi je med srfanjem po netu umrl LG G3, kr naenkrat cel zaslon moder in po 2sekundah se ugasne. Obudit ga nisem vec mogel niti hard reset, tudi polni ne (vsaj lucka se ne prizge) nic.

Zdej me zanima ali imajo majstori kako resitev, da bi lahko resil vsaj stike?

Nek backup imam doma na rac. ampak je star kake pol leta ce ne vec. Slike pa to mam vse sinhronizirano pa na sd kartici ( kker so tudi stari stiki). Drugih podatkov nimam ali ne rabim.

Kaj pa sedaj vzet?
Huawei P20 (obicni, ne pro), LG G7 ali kaj druzga? Nekje 20e na 24 obrokov max. Sem pa pri telemachu.

Hvala in lep pozdrav.
Kontaktiraj me pod zasebno ti lahko posredujem naslov od osebe, ki se z tem ukvarja