Tekmovanje domačih pivovarjev 2018

kalbo

Guru
7. okt 2013
17.526
8.884
113
Dober dan. Bliža se čas za oddajo piv. Drop point je Sir Williams pub v Ljubljani. Zadnji rok za oddajo piv je 28.9.2018 ob 13. uri. Prosimo, da ne nosite piv pred 21.9.2018, da jim ne zasedamo skladiščnega prostora dlje, kot je potrebno, še bolje, če prinesete piva čim bližje petku 28.9.2018.
Piva opremite z etiketami, ki jih najdete na spletni strani tekmovanja. Etikete z elastiko pritrdite na steklenice. Ne pozabite na prijavnino. Denar priložite v kuverto poleg prijavnega lista, kuverto pa z elastiko pritrdite na eno izmed steklenic. Prosimo, da piva spakirate tako, da jih bomo brez posebnih težav naložili v avto (beri zapakiraj v škatlo). Piva po vrečkah so nam v preteklosti povzročala veliko težav. Posebej opozarjamo, da osebje lokala ne bo pobiralo denarja. Za slabo spakirana piva ne odgovarjamo.
Za dodatna vprašanja sem na voljo preko kontakta na spletni strani tekmovanja.

Lep pozdrav,
kalbo
 
  • Všeč mi je
Reactions: HafnerMa

trpo

Pripravnik
10. jan 2015
175
17
18
A ni malo pozno za po pošti? V petek morajo biti dostavljena.

Sicer pa ni problem. V dobro škatlo z dovolj polnila - idealno tista vrečka z mehurčki in to je to. Pa še fajn je da daš steklenice v vrečko, ki bi zadržala pivo v primeru nezgode.
 
  • Všeč mi je
Reactions: rookie

rookie

Fizikalc
7. jul 2009
515
29
28
Bela krajina
A ni malo pozno za po pošti? V petek morajo biti dostavljena.

Sicer pa ni problem. V dobro škatlo z dovolj polnila - idealno tista vrečka z mehurčki in to je to. Pa še fajn je da daš steklenice v vrečko, ki bi zadržala pivo v primeru nezgode.
Ne razmišljam še o tekmovanju... ;)
Na splošno me zanima, kako pošiljate po pošti steklenice.
 

kalbo

Guru
7. okt 2013
17.526
8.884
113
V Williamsa nese večina, letos je bilo spakirano vzorno, hvala. Je pa en mandeljc pustil pivo tam včeraj po roku. Če bo v ponedeljek čas poberem, če ne pač ne.
Tole delamo prostovoljno, kar nekaj ur je puščenih, pomojem zaslužimo vsaj spoštovanje. Če že zamudiš, vsaj sporoči, vsi normalni to naredijo se da vse zmenit, flegmatiki pač zabrišejo pir v Williamsa in se jim fučka, sej bodo pobral. Bomo verjetno, ker se nam pač ne fučka.
 

rookie

Fizikalc
7. jul 2009
515
29
28
Bela krajina
Se opravičujem, če smetim temo, ampak me resno zanima, kako se pošlje steklenice piva po pošti.
Ne gre se za tekmovanje, pač bi rad eni osebi poslal pir!
Hvala!
 

trpo

Pripravnik
10. jan 2015
175
17
18
Jaz sem ti povsem resno odgovoril.

Zapakiraš v kartonasto škatlo, med steklenice daš nek mehak material, da se steklenice ne tolčejo, napišeš naslov in pošlješ kot paket (ali kot pismo če si pod 2 kg). Znotraj EU nimaš nobenih omejitev za pošiljanje piva. Ni tu neke znanosti.
 

rookie

Fizikalc
7. jul 2009
515
29
28
Bela krajina
Jaz sem ti povsem resno odgovoril.

Zapakiraš v kartonasto škatlo, med steklenice daš nek mehak material, da se steklenice ne tolčejo, napišeš naslov in pošlješ kot paket (ali kot pismo če si pod 2 kg). Znotraj EU nimaš nobenih omejitev za pošiljanje piva. Ni tu neke znanosti.
Hvala!
Sicer mi nikakor ni jasno, kako sem spregledal tvoj odgovor!
Se opravičujem...
 

tomoob

Pripravnik
24. mar 2016
129
3
18
A zmagovalci kaj prej izvejo, da so dobili nagrado ali se vse izve na podelitvi?
 

kalbo

Guru
7. okt 2013
17.526
8.884
113
Evo stvar je končana. Čestitke vsem pivovarjem. Ocenjevalni listi bodo v kratkem na strani tekmovanja.
Over and out:
Competition coordinator
 
  • Všeč mi je
Reactions: rookie in HafnerMa

HafnerMa

Fizikalc
17. okt 2016
825
44
28
Kakšno je maksimalno število točk ki jih lahko dobi pivo?

Hvala

Outstanding (45 - 50): World-class example of style.
Excellent (38 - 44): Exemplifies style well, requires minor fine-tuning.
Very Good (30 - 37): Generally within style parameters, some minor flaws.
Good (21 - 29): Misses the mark on style and/or minor flaws.
Fair (14 - 20): Off flavors/aromas or major style deficiencies. Unpleasant.
Problematic (00 - 13): Major off flavors and aromas dominate. Hard to drink