Tehnologija 5G prihaja skozi glavna vrata

cat

Fizikalc
3. sep 2007
901
52
28
Po sili razmer (sopotnik na zadnjem sedežu) sem danes poslušal tole oddajo


In ne vem kaj naj si mislim drugega, kot da direktorica Agencije za komunikacijska omrežja in storitve nima tri čiste o čem govori. Sam bikov dr.. Me ne zanima v kateri stranki je in kdo jo je nastavil, ampak to je pa čista katastrofa.
 

Robert

Majstr
21. jul 2007
2.628
446
83
Tolmin
Na SZ naše deželice ni povsod na voljo niti 2G za poklicati 112 ali poslati SMS in posledično ena smrtna žrtev več.
Smo že pripravljeni na kaj več ?
 

cat

Fizikalc
3. sep 2007
901
52
28
Ne gre se za debato o sami tehnologiji. Pritisk mi je dvignil kup bullshita iz ust direktorijce AKOSa in dejstvo, kaki debili sedijo v vrhu nekih državnih agencij. Saj vem, brezveze... nekam sem moral zlit svoj gnev.
 

dune

Fizikalc
26. maj 2014
1.432
39
48
Sem poslušal to čudo. V bistvu so kar realno predstavili celo zadevo. Bulshit od direktorice AKOSa je pa v bistvu samo povzetek marketinška spina za 5G. Vse to kar je povedala da bo prinesel 5G se že sedaj da narediti in dejansko že dela. Tako je pač ko lajiki govorijo o zadevi o kateri so prebrali wikipedia page. Zmagal je pa tip, ki je organiziral protest proti 5G . Na koncu pa še priznal, da nima pojma, ker je politolog :valjamse:
 

sajkek

Guru
16. mar 2008
33.179
8.960
113
  • Všeč mi je
Reactions: Najbolji

Daniel

Guru
21. dec 2007
5.041
2.361
113
Tale Šajn prav dobro ve kaj počne. Povzroča paniko med ljudmi na osnovi lažnih dejstev, zraven pa ponuja storitve merjenja sevanja po hišah. Dejansko večjo paniko kot povzroča bolj služi, pa čeprav na osnovi laži.