Tehnične težave po nadgradnji

22. jul 2007
12.805
1.318
113
123
Imam še eden predlog, ali lahko v temni temi zamenjate barvo kopiranja besedila, ker se zelo slabo vidi temno modra na sivi podlagi, hvala.
 

bratusm

Fizikalc
29. jan 2014
615
38
28
Jaz pa imam mogoče nemogočo idejo - ko se logiraš, ni avtomatično odkljukano "ostani prijavljen". Bi bila prehuda?
Saj ni neka težava, samo včasih pozabim in se potem moram spet prijavljat... Kar spet ni nekaj hudega, samo...
 

jello

Guru
22. sep 2008
9.688
3.569
113
Kje se izklopi zadnje profilne prispevke? Kaj točno naj bi to bilo in kakšen je namen ne vem, ampak nekako mi ni več do tega da mi vsakič ko odprem alter na ekran skoči sporočilo uporabnika da nekoga ne pozna.
 
  • Všeč mi je
Reactions: McGiver

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.012
113
Kočevska
Jaz pa imam mogoče nemogočo idejo - ko se logiraš, ni avtomatično odkljukano "ostani prijavljen". Bi bila prehuda?
Saj ni neka težava, samo včasih pozabim in se potem moram spet prijavljat... Kar spet ni nekaj hudega, samo...

Bi bilo res fajn, če bi ostal stalno prijavljen na tujem računalniku. :aplauz:
 

dune

Fizikalc
26. maj 2014
1.432
39
48
Privzeto je bolje, da ni obklukano. Ravno zato, da ne bi bil prijavljen po nesreči tam, kjer ne bi smel. Če pa želiš biti prijavljen, boš pa že obklukal.
 

Qshtr

Fizikalc
22. avg 2011
477
79
28
Bom vprašal še tukaj, morda je spodnja tema "Nalaganje videa na Alter" bolj spregledana:

A je embedanje videa mogoče samo iz youtuba? Navedene so še druge odobrene strani... sem poskusil iz liveleaka in ne deluje. Ali je drugačen postopek kot iz youtuba - pri tem samo prilepiš link...
 
13. jul 2011
2.677
625
113
Se opravičujem, če je bilo že odgovorjeno - nisem prebral vseh 17 strani za nazaj:
je možno urediti, da se sklop (čvek, šport, dom in gradnja...) avtomatsko označi kot prebran, ko ga enkrat odpreš - kot je bilo to pri starem forumu?

Odkrito - meni je bilo to pri prejšnjem forumu bolje rešeno - sklop se je avtomatično označil kot prebran, teme ki jih nisi odprl pa so bile še naprej poudarjene in zraven število neprebranih objav v posamezni temi. Če sedaj kliknem "označi kot prebrano", se mi bodo označile kot prebrane vse teme v sklopu. Sem mogoče kaj spregledal?
 
Nazadnje urejeno:

endvatri

Guru
2. mar 2018
18.476
3.137
113
Se da opcijo prezri uporabnika nadgraditi v opcijo blokiraj uporabnika? Tako kot imata to urejeno facebook, twitter?
 

McGiver

Guru
14. avg 2009
14.439
4.312
113
Saj se lahko lepo odjaviš, pa prosiš za izbris profila. Zakaj bi te morali vsi dat na blokado? :eek:
 
  • Všeč mi je
Reactions: Gatto

Gatto

Guru
19. jul 2007
18.746
887
113
tu in tam
Forum počasi postaja negledljiv oz. neberljiv, ker določen uporabnik lima citate, tvite in slike nenormalne velikosti..a se da kaj ukrepati ali pa bo potrebno samo zaradi enega uporabnika striktno paziti, kaj se klika in odpira?
 

brane_new

Guru
10. feb 2008
14.315
2.270
113
Nikakor ne morem izklopiti pošiljanja meilov iz foruma.
Meil: ... nov odgovor na opazovano temo.
Sem pač hitrejši od mejla.
 

MaverickT

Majstr
Osebje foruma
Administrator
7. maj 2007
2.624
1
425
83
www.weekendwarrior.si
brane_new


Tole ti bo pomagalo:

Stvar smo raziskali. Zadeva je taka:

Ko v profilnih nastavitvah nastaviš, da ne želiš prejmati e-pošte ob novih odgovorih, to velja zgolj za teme, v katerih še nisi sodeloval. Na tiste, v katerih pa si že sodeloval pa si še "naročen" oz jih opazuješ. Ampak brez skrbi, tudi iz tistih se lahko odjaviš. To narediš tako, da zgoraj v menuju izbereš "Opazovano" in nato obkljukaš vse teme (spodaj imaš checkbox za izbiro vseh) in nato izbereš opcijo "Onemogoči obveščanje preko e pošte". S tem si se je rešil.


Kje najdeš "opazovano":
Poglej priponko 20641

Kako nastaviš, da ne prejemaš več mailov ob odgovorih:
Poglej priponko 20642