Tehnične težave po nadgradnji

Ytbnd

Guru
2. mar 2010
16.206
5.588
113
Naredil nov testni profil v browserju (nobenih add-onov) trenutna verzija https://chromium.woolyss.com/
, developer tools, network in meril čas nalaganja strani, prijavljen in kot gost, vsakič 10 meritev, refreshal sem to temo in vrgel čase v preglednico.

prijavljen, average 5 s
gost: average 0,3 s


Kot kaže je odzivni čas tam nekje, stolpec "time" (se osnutek avtomatsko shranjuje in kaže response time).
 

Priponke

  • img2.jpg
    img2.jpg
    94,9 KB · Ogledi: 59

dijo_porko

mona
6. sep 2007
2.124
54
48
122
Na mobitelu vsake par dni dobim obvestilo, če bi rad dobival obvestila o novih temah. Kliknem "no" in "never ask me again". Se da to nekako porihtat? Brskalnik je default samsung.
 

Ytbnd

Guru
2. mar 2010
16.206
5.588
113
Težave iz zgornjega sporočila so izginila ko sem objavil SS in se danes spet pojavila, potem ko snežinkam napišem drugo stran medalje v Ukr temi (popravljeno iz strani admina ?!) https://www.alter.si/tema/tehnicne-tezave-po-nadgradnji.2666023/post-3343444

In ker se nihče drug ne oglasi, sklepam da se to dogaja samo meni in ne ostalim 20k.
Kolikšna je verjetnost za to, si lahko pametni izračunajo sami.
Nadalje iz številke verjetnosti sklepam, da bi se me radi znebili, a nimate jajc to narediti.

razmišljanje admina
Mogoče bo uporabnik nehal pisati, če mu nastavimo dovolj velik zamik, in na trenutke hickup delovanje foruma da bo obupal, kajti obiskovanje postane s takim zamikom zelo hudamorno (poleg tega se strani alterja na random sploh ne naložijo oz moraš stiskati reload).


Se motim ?


Če komu SS-ja niso jasni, timing so za faktor x10 preveliki.

Ter napaka, ki se pojavlja ob pisanju odgovora.
 

Priponke

  • img.jpg
    img.jpg
    53 KB · Ogledi: 60
  • img2.jpg
    img2.jpg
    67,7 KB · Ogledi: 59
  • napaka.jpg
    napaka.jpg
    11 KB · Ogledi: 59
Nazadnje urejeno:

sousis

Guru
16. nov 2019
1.499
993
113
Ytbnd Pa si poskusil preko drugega računalnika in druge povezave?

Iz številke verjetnosti se da sklepati, da imajo admini boljšega dela kot nagajati točno enemu uporabniku od 20k.
 

Ytbnd

Guru
2. mar 2010
16.206
5.588
113
Da, sem poskusil prvo (druga naprava), drugo (drug isp) in oboje hkrati.
Ni nič drugače.

Ko sem prijavljen v račun je vsaj 6 sekund čakanja in potem naloži željeno (best case), drugače meče vse prevečkrat na alter osnovno stran, ko kliknem na poljubno temo.
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.338
6.533
113
Od danes pa tudi meni nenormalno dolgo nalaga alter, sem pomislil, da so tudi mene "zabremzali"...
 

nemenabijat

bom jaz vas
7. feb 2011
4.215
3.371
113
Da, sem poskusil prvo (druga naprava), drugo (drug isp) in oboje hkrati.
Ni nič drugače.

Ko sem prijavljen v račun je vsaj 6 sekund čakanja in potem naloži željeno (best case), drugače meče vse prevečkrat na alter osnovno stran, ko kliknem na poljubno temo.
Probaj se sprehodit po temah kot neprijavljen. To dela bliskovito hitro takoj, ko se prijaviš, ne gre nikamor.
Nisi edini.;)
 
  • Haha
  • Všeč mi je
Reactions: zino in Ytbnd

nemenabijat

bom jaz vas
7. feb 2011
4.215
3.371
113
Zanimiva oblika reševanja problemov na nivoju modov. Alter tone vedno bolj in bolj. Zgleda, da smo prišli do točke, da če nimaš pravega nicka, težave pač ni.
 

Ytbnd

Guru
2. mar 2010
16.206
5.588
113
Vidim da je maverick tiho, kameleon se dela budalo iz sebe kot ponavadi.


In če je darjan (glavni alter nabijalec) začel jambrati, potem je moja hipoteza pravilna.
 
  • Všeč mi je
Reactions: nemenabijat

Ytbnd

Guru
2. mar 2010
16.206
5.588
113
Se bo admin foruma izjasnil glede upočasnjevanja in random redirectanja na prazno alter osnovno stran ali bo še naprej 'glumil gljivo' ?
 
  • Všeč mi je
Reactions: nemenabijat