Tečna

Mitzy

Fizikalc
19. jul 2007
1.079
0
36
Far from here
Zakaj je v 90% moški odziv na nekaj kar ženska zagovarja v debati: "Kva's tečna." ali pa "A si spet tečna?" in "Ne bit tečna."


A res nimate pametnejše reakcije ali poslušate samo na eno uho?
confused-1.gif




To mi je prišlo na misel, ko sem zjutraj na kavi opazovala prepirljiv parček in je bila ena izmed njegovih besednih zvez "dej ne bit tečna", in sem se spomnila, da me je zadnjič nekdo po nedolžnem obtožil, da sem tečna, ker sem zahtevala, naj mi razloži kaj pomeni uporaba določene tujke v najinem pogovoru.


Ne znate razlikovati med tečnobo in konstruktivno debato?
grin1.gif





lp
 

Trigger

Guru
13. avg 2007
2.459
1.837
113
na temni strani lune
Dej ne bit tečna
grin1.gif
itak da ločimo

Sam je pa res da ženske znaste ful najedat moškim. Razlog tiči pa v načinu komunikacije. Moški smo površinski in le neradi vrtamo globlje kot je treba. Ženske pa rade vsak problemček analizirate in secirate na mrtvo. In kadar bi mi že radi zaključili z debato se šele usuje
jezen.gif


Pol pa je sej veš kako
13.gif
 

B81

22. jul 2007
34.533
8.979
113
To je zato, ker nisi znala dobit odgovora na morda duhovit ali pozitiven način. Ker ne znaš. Morda se boš naučila in te noben ne bo več vprašal, kaj si tečna, morda pa boš tečnoba ostala.
 

novaa

Pubec
19. jul 2007
8.300
1.061
113
ma kako do dna?

ko mi začnemo govorit da ste tečne smo že ponavadi presegli dno.....
 

Georgie

chairman
1. sep 2007
982
0
16
Far Far Away
Citat:
Uporabnik Mitzy pravi:
Zakaj je v 90% moški odziv na nekaj kar ženska zagovarja v debati: "Kva's tečna." ali pa "A si spet tečna?" in "Ne bit tečna."

A res nimate pametnejše reakcije ali poslušate samo na eno uho?
confused-1.gif


...

Mitzy, s kakšnimi moškimi se pa družiš?
confused-1.gif


Ali, če obrnem malce drugače - če poveš, s kakšnimi moškimi se družiš, ti povem, kakšna si sama.
smile-1.gif
 

kdosemjaz

Fizikalc
1. avg 2007
1.654
0
36
Se strinjam s fanti, da so večinoma res ženske tečne. Komplicirajo tam, kjer ni treba.
 

Swich

El Presidente
23. jul 2007
4.833
0
36
40
zato ker če vam povemo točno tisto kar mislimo, oziroma kar vam gre...vas pol poslušamo še pol ure, al se lahko pa sprevrže v resni prepir. Tak da rečemo " ka si spet tečna" ...pa nimate kej nazaj rečt pa vtihnete...vsaj za 5 min
 

Kaspar_Hauser

Zelenc'
28. avg 2007
19
0
1
tu neki
Citat:
Uporabnik Georgie pravi:
Citat:
Uporabnik Mitzy pravi:
Zakaj je v 90% moški odziv na nekaj kar ženska zagovarja v debati: "Kva's tečna." ali pa "A si spet tečna?" in "Ne bit tečna."

A res nimate pametnejše reakcije ali poslušate samo na eno uho?
confused-1.gif


...

Mitzy, s kakšnimi moškimi se pa družiš?
confused-1.gif


Ali, če obrnem malce drugače - če poveš, s kakšnimi moškimi se družiš, ti povem, kakšna si sama.
smile-1.gif

z Spiritom se družita!
hysterical-1.gif
 

malcomX

Plastic
21. jul 2007
20.111
2
36
39
Z nekega planeta
www.mojabivsa.com
Citat:
Uporabnik Mitzy pravi:
da me je zadnjič nekdo po nedolžnem obtožil, da sem tečna, ker sem zahtevala, naj mi razloži kaj pomeni uporaba določene tujke v najinem pogovoru.

Kje je tujka?

Vidiš si ze tečna s temi tvojimi primerjavami da je beseda tečna tujka...

In cel post je napisan tečkasto, kot da si tečna in se nekaj zdiras na nas dedeke, ki smo skulirani
in gledamo fuzbal.
 

Mitzy

Fizikalc
19. jul 2007
1.079
0
36
Far from here
Citat:
Uporabnik malcomX pravi:
Citat:
Uporabnik Mitzy pravi:
da me je zadnjič nekdo po nedolžnem obtožil, da sem tečna, ker sem zahtevala, naj mi razloži kaj pomeni uporaba določene tujke v najinem pogovoru.

Kje je tujka?

Vidiš si ze tečna s temi tvojimi primerjavami da je beseda tečna tujka...


hysterical-1.gif



Bila je mišljena neka čisto druga beseda, ne pa "tečna"
grin1.gif



@Kaspar: Spirit je že po defaultu tečen
evil.gif