Teamviewer alternative

smrkec

Majstr
5. sep 2007
1.832
376
83
Ali obstaja kakšna pametna/cenejša alternativa?

Sedaj imao nek star paket za 32€/mesec, kjer so v sistem registrirani 3 računalniki, naenkrat pa ga lahko uporablja samo eden.

Novi paket, ki ponuja veliko več, stane 60€/mesec.

Rabli, bi nekaj do 10uporabnikov, morda, da sta lahko 2 naenkrat logirana in da je enako enostavno za stranko.

Googlam, sam morda je že kdo naredil domačo nalogo pred mano ;)
 

erikson

Guru
25. avg 2007
21.279
5.201
113
Slovenska rešitev. Če se povezuješ iz dveh različnih naprav hkrati, moraš dokupiti multisession.

 
  • Všeč mi je
Reactions: tony

smrkec

Majstr
5. sep 2007
1.832
376
83
Anydesk morda:
imamo malo slabe izkušnje s free verzijo.
Na linuxu nam v enem programu ni odprlo dodatnih oken, se pravi je potem bil program neuporaben
na win je morala stranka še vedno občasno kaj kliknit.
Ne vem ali je problem v free ali tako pač je?
 

smrkec

Majstr
5. sep 2007
1.832
376
83
Slovenska rešitev. Če se povezuješ iz dveh različnih naprav hkrati, moraš dokupiti multisession.


gledam pa se počutim neumnega...
339€ in če se želita dva hkrati povezat k različnim strankam je potem še 99€, pa če želijo trije hkrati delat je še 99€...?
 

smrkec

Majstr
5. sep 2007
1.832
376
83
To free verzijo imamo mi...
Dela BP.
OK, moraš se prijavit in dobit serijsko številko za free, samo dela...

Pa to dela na win 10? Design me spominja na win98:p
ŽE 4x sem šel gledat cenik, pa sem vedno bolj zmeden...
10 ljudi se želi povezovt k X strankam. Kaj mormo vzet? Od teh 10 jih bo hkrati morda max 2-3
 
  • Všeč mi je
Reactions: zoom

kajpace

Guru
6. nov 2018
5.151
3.164
113
- za tvojim hrbtom...
hmpg.net
Pa to dela na win 10? Design me spominja na win98:p
ŽE 4x sem šel gledat cenik, pa sem vedno bolj zmeden...
10 ljudi se želi povezovt k X strankam. Kaj mormo vzet? Od teh 10 jih bo hkrati morda max 2-3

Design je "osnovni", kot za DOS...
Dela pa na mojih win10 x64 brez problemov...
Brezplačna varianta je za 4 uporabnike/računalnike.
Za 10, se pač trije prijavite, vsak dobi geslo za 4 free uporabnike, skupaj 12, pa je mir... Če je potrebno več, se pač še kdo prijavi...
 

onlyme

Fizikalc
5. apr 2010
861
63
28
Če imaš možnost kupi teamviewer v tujini, imajo nižje cene. Recimo Turčija. Pa splača se vprašat še po mailu, se da dobit popust za celo leto.
 
  • Všeč mi je
Reactions: matofill

jernejd

Majstr
2. sep 2007
1.265
117
63
Če imaš možnost kupi teamviewer v tujini, imajo nižje cene. Recimo Turčija. Pa splača se vprašat še po mailu, se da dobit popust za celo leto.
Teamviewer je tako ali tako samo še najemniški. Plačaš vedno celo leto... Mislim da je polna cena najmanjšega paketa 300 eur/leto, mi plačujemo 200, ker smo prej imeli lifetime verzijo 8 in jim je nekaj nagajalo in so nam ponudili za 200. Imamo pa osnovo, torej namestitev na 3 računalnike in eden lahko dela (in odpre oken kolikor mu znese).

Anydesk pa zadnje časa dela povsem ok, celo pri povezavi na windows server dela boljše kot tv. Pa anydesk še preskušamo in uporabljamo zgolj brezplačno različico, ampak zaenkrat je vse ok.

Potem imaš pa še google desktop. Dela tudi povsem spodobno, težava je le ta, da je vezan na račun...

Jernej
 

cc9

Pripravnik
29. okt 2017
37
5
8
To free verzijo imamo mi...
Dela BP.
OK, moraš se prijavit in dobit serijsko številko za free, samo dela...

Ukrajinska zadeva, pa še spletna stran sploh https nima. Kakšna je šele varnost programa...
 

cc9

Pripravnik
29. okt 2017
37
5
8
Ali obstaja kakšna pametna/cenejša alternativa?

Sedaj imao nek star paket za 32€/mesec, kjer so v sistem registrirani 3 računalniki, naenkrat pa ga lahko uporablja samo eden.

Novi paket, ki ponuja veliko več, stane 60€/mesec.

Rabli, bi nekaj do 10uporabnikov, morda, da sta lahko 2 naenkrat logirana in da je enako enostavno za stranko.

Googlam, sam morda je že kdo naredil domačo nalogo pred mano ;)

splashtop https://www.splashtop.com
 

cappy

Guru
8. apr 2010
8.154
4.482
113
uporabljam anydesk in je top za krajše seje. pri dolgi pa mi včasih kar ven vrže pa na svojem koncu nisem odkril da bi bilo kaj narobe
 

matofill

Guru
18. sep 2008
3.664
727
113
Mi imamo TW najprej začetek leta je bilo 79 eur letno neka verzija 1 na 1 oziroma iz enega na do 3, mi uporabljamo kar 1 na 1 in samo 1 na enkrat. Cene so nekje od oktobra lani 169 eur za 1 leto, pokaže pa to opcijo, ko se res potrudiš poiskati najcenejšo, vse ostalo je veliko veliko dražje. Mi imamo v podjetju 6 takih enojnih licenc in vse dela v nulo piko, brez težav..... Varnostno je pa tudi na nivoju, vsaj tako pravijo pravi strokovnjaki. Dajo pa račun na firmo in vse, kot mora biti. Evo link : https://www.teamviewer.com/en/lo-remote-access/ za firme je ceneje brez ddv , je samoobdavčitev, davek poračunate.
 

smrkec

Majstr
5. sep 2007
1.832
376
83
Mi imamo TW najprej začetek leta je bilo 79 eur letno neka verzija 1 na 1 oziroma iz enega na do 3, mi uporabljamo kar 1 na 1 in samo 1 na enkrat. Cene so nekje od oktobra lani 169 eur za 1 leto, pokaže pa to opcijo, ko se res potrudiš poiskati najcenejšo, vse ostalo je veliko veliko dražje. Mi imamo v podjetju 6 takih enojnih licenc in vse dela v nulo piko, brez težav..... Varnostno je pa tudi na nivoju, vsaj tako pravijo pravi strokovnjaki. Dajo pa račun na firmo in vse, kot mora biti. Evo link : https://www.teamviewer.com/en/lo-remote-access/ za firme je ceneje brez ddv , je samoobdavčitev, davek poračunate.
Sorry, sam te ne razumem.
Tam je 14€/osebo/mesec. Vi imate 6 takih?