Tako se dela!

Sergio81

Fizikalc
29. jul 2007
1.651
0
36
V oblakih
Bojda nekje v zagrebu..
Sicer pa poznam modela, ki ma na vikendu, pred vhodom v kletno shrambo zmontirane rešetke, ki se ob vsakem sproženem alarmu spustijo, in baje je že dva predal policajem s tem, da se je eden kasneje vrnil in mu hotel kletko odnest
uf-1.gif
 

Jernej

Fizikalc
18. avg 2007
7.124
0
36

Samo če bi se kaj takega zgodilo v Sloveniji, bi verjetno lopov iztržil mastno odškodnino...
 

Sergio81

Fizikalc
29. jul 2007
1.651
0
36
V oblakih
Če je prava sorta(beri romi ipd.) s polno lačnih ust, bodo le ta preskrbljena še lep čas, saj za take država zna zelo dobro poskrbeti.
 

malcomX

Plastic
21. jul 2007
20.111
2
36
39
Z nekega planeta
www.mojabivsa.com
Lepa igra!!

(če bi to blo pri nas, bi vrjetno vlomilec lahko tožil lastnika hiše, in nato še zmagal)

Jaz bi namesto bombe (da mi ne poškuduje interiorja) uporabil kakšna dva 45kg rotweilerja
brez glasilk.

ne lajata.press

Pred hišo pa seveda tablo z opozorilom; Pozor hud pes. (vrjetno bi me tožli ker na opozorilu ne piše da sta 2 psa)

Zdaj me pa toži kok me lahko!
 
Nazadnje urejeno:

jurek1973

Guru
3. sep 2007
3.916
816
113
Tudi na hrvaškem lastniku grozi do pet let zapora.
In nekaj jih bo verjetno tudi dobil.

Kaj pa če bi se na vikend odpravila žena z otroci?
Al pa tašča?
evil.gif

Kaj pa če bi gorelo, pa bi gasilci hoteli noter priti?
 

Floki

Guru
6. sep 2007
9.898
3.020
113
prom-1.jpg


nekaj takega pred vhod pa ne bo nobene odškodnine............če ne bo še kakšnega naključnega v radiju 60m
grims-1.gif
 

novaa

Pubec
19. jul 2007
8.300
1.061
113
Citat:
Uporabnik Sergio81 pravi:
Bojda nekje v zagrebu..
Sicer pa poznam modela, ki ma na vikendu, pred vhodom v kletno shrambo zmontirane rešetke, ki se ob vsakem sproženem alarmu spustijo, in baje je že dva predal policajem s tem, da se je eden kasneje vrnil in mu hotel kletko odnest
uf-1.gif

in potem te lahko lopov toži zaradi odvzema prostosti.... in na koncu še najebeš
smirk-1.gif
 

Don_Corleone

THE GODfather
3. sep 2007
5.638
0
36
38
Citat:
Uporabnik novaa pravi:
Citat:
Uporabnik Sergio81 pravi:
Bojda nekje v zagrebu..
Sicer pa poznam modela, ki ma na vikendu, pred vhodom v kletno shrambo zmontirane rešetke, ki se ob vsakem sproženem alarmu spustijo, in baje je že dva predal policajem s tem, da se je eden kasneje vrnil in mu hotel kletko odnest
uf-1.gif

in potem te lahko lopov toži zaradi odvzema prostosti.... in na koncu še najebeš
smirk-1.gif

ne more te. ker tut na cesti lahko do prihoda policajev zadržiš npr nekoga ki hoče oropat eno starko.
 

Ginginova

Guru
28. jul 2007
6.522
1.405
113
Citat:
Uporabnik Gavran pravi:
Le tega ne piše, kaj se je zgodilo z lastnikom...

http://www.rtvslo.si/zabava/mo...ss=1#1205007777

Štos je sedaj tak, da bo lastnik dotične vikendice verjetno pristal v zaporu. Za par kaznivih dejanj. So mu policaji preiskali še stanovanje in našli še par dotičnih prepovedanih eksplozivnih sredstev. In ker so našli krivca za vlom, ki je nasrkal hude telesne poškodbe, bo verjetno doba zastojn porcij ričeta neprimerno daljša kot za dotičnega vlomilca. Bravo, kako velika pamet.
aplauz.gif

Si sploh ne znam predstavljat, če bi reč razneslo ob čisto drugih priložnostih, torej ne ob vlomu. Jaz bi take samo šus v glavo.
stupid-1.gif


Ogo
 

Ginginova

Guru
28. jul 2007
6.522
1.405
113
Citat:
Uporabnik Floki pravi:
prom-1.jpg


nekaj takega pred vhod pa ne bo nobene odškodnine............če ne bo še kakšnega naključnega v radiju 60m
grims-1.gif

Bravo za idejo. Jaz bi take samo metek v čelo lepo v živo na TV ob 19:00 za opozorilo podobnim idiotom.
stupid-1.gif


Ogo
 

Garfildd

Guru
24. jul 2007
5.807
4.304
113
Velik problem bi nastal če bi sločajno rpišlo do požara, gasilci bi vdrli noter da bo pogasili... kaj bi se pa potem zgodilo je pa jasno.. Tista varijanta z rešetko je boljša, želel bi si videti fris vlomilca...
evil.gif
 

franci

Fizikalc
19. jul 2007
1.797
1
38
49
LJ
Čaki mau. Torej svojega premoženja praktično ne smeš več zaščitit? Torej če se vlomilec farderba, si avtomatsko kriv?
 

Ginginova

Guru
28. jul 2007
6.522
1.405
113
Citat:
Uporabnik franci pravi:
Čaki mau. Torej svojega premoženja praktično ne smeš več zaščitit? Torej če se vlomilec farderba, si avtomatsko kriv?

Imaš legalne in ilegalne načine varovanja svojega premoženja. Tisto je bilo ne samo ilegalno, temveč tudi skrajno nevarno.

Ogo