Styling Hunters

satelite_mike

2 uri za cajtom
18. avg 2013
1.939
2
38
Dravograjčan
smile-1.gif
 
I

Izbrisan uporabnik 3287

za ta avto "v poden zabit" stane najmanj cca 1400 eur. pa tudi za alu je ogromen problem glede tuv-a. dobis ravno kakih 10 alu z tuv. pa da ne bo pomote: te, ki so gor na rdecem, so mi grde.
 

afroC

Majstr
6. jun 2009
2.771
351
83
RS kar lepo sodi v to temo. Ne samo zaradi platišč, tudi navadne halogenke s pranjem žarometov po mojih info pri RS nikoli niso obstajale. Očitno je bil kupljen s xenonom, potem pa razbit in so bile luči menjane z običajnimi. DEPO?!
evil.gif
 

CupraR

Majstr
21. sep 2007
5.636
144
63
Citat:
Uporabnik smt pravi:
za ta avto "v poden zabit" stane najmanj cca 1400 eur. pa tudi za alu je ogromen problem glede tuv-a. dobis ravno kakih 10 alu z tuv. pa da ne bo pomote: te, ki so gor na rdecem, so mi grde.

In? Tolk pač stane ja. Če se greš se greš proper
smirk-1.gif
 
I

Izbrisan uporabnik 3287

Citat:
Uporabnik afroC pravi:
RS kar lepo sodi v to temo. Ne samo zaradi platišč, tudi navadne halogenke s pranjem žarometov po mojih info pri RS nikoli niso obstajale. Očitno je bil kupljen s xenonom, potem pa razbit in so bile luči menjane z običajnimi. DEPO?!
evil.gif
od kje ti vleces svoje "info"?
hysterical-1.gif
 

CupraR

Majstr
21. sep 2007
5.636
144
63
Citat:
Uporabnik smt pravi:
tuve zdaj bolj natancno gledajo. ni vec tko na izi.

Čisto enako je. Dimenzije na TUV-u in na avtu se morjo ujemat. To je to..pa seveda rob tekalne površine pod robom.

Edino kar se res ne da (moje izkušnje v LJ), da vpiše še kako dimenzijo ki je v TUV-u in ni na avtu.
 
Nazadnje urejeno: