Styling Hunters Approved

koliko

Guru
21. avg 2007
4.235
2.075
113
SV SLO
Se strinjam, plus nekaj podrobnosti me zelo moti:
Barva ni original, da gre nekdo odstranit Air bag-e zaradi "športnega" volana mi nebo nikoli jasno in že zaradi tega ne more biti Styling Hunters Approved.
Cena avta pa je tudi
bonk.gif
 

RoMeX

Guru
20. feb 2008
2.279
761
113
jao kaj ta A3M res ne zna z okusom zrihtati avtomobila. včasih so imeli sloves nekaj več, sedaj so pa čedalje manj. še sam iz fiberglasa doma v garaži naredim lepši prag kot pa ga ima tale astra.
 

koliko

Guru
21. avg 2007
4.235
2.075
113
SV SLO
Zanimivo vsa ta plastika pa je bila zastonj. In sploh kdo bo dal za 7 let star razbit grd avto 9000€ v teh časih. Človek bi lahko bil vsaj malo realen.
 

eXHair

Fizikalc
12. sep 2007
2.697
0
36
www.facebook.com
Jaz sem mel zanimivo prigodo z eno osebo. Stojimo na enem parkirišču in čakamo da se bo kaj zgodilo
grin1.gif
Takoj se oglasi voznik neki brihtn, da ga pa veliko cenim. Dialog

Voznik: ga pa veliko ceniš
Jaz : ne ne, ni naprodaj zato taka cena
Sovoznik : a, ni naprodaj?
Jaz : ne
Sovoznik :a za nobeno ceno?
Jaz :
confused-1.gif

Sovoznik: aja ok, čaw
Jaz in kolegi:
grin1.gif
 

Notranjc

Marco Polo
6. sep 2007
11.976
11
38
Huda fora... - NOT! Tako smo mi 101-ko prodajal pred 15imi leti, ko smo uletel pod Lipco cist do fula iz AG, s tem, da smo kitaro na haubi igral, pa kljuce v avto zaklenil. Avto je bil takrat vreden ene 2000 DEM, ce je "Cifo" reku 1000 DEM, smo mi rekli za 100 ti ga damo, pa se rezal pa pivo pil.
 

alexx_

nekaj v tem stilu
11. maj 2007
4.236
44
48
offline
evo, F430 predelava od hamanna (ki mi NI vsec, sliko vzel zaradi enostavnosti predelave).
sem na hitro v photoshopu predelal streho. TO je pa meni über sexy. tak bi moral F430 prit iz tovarne (minus hamann seveda)

F430 TARGA by alexx_


ce bi mel dovolj dnara, da bi si kaj takega privoscil, bi mu se tud streho tak odrezal (upam da bi bilo dovolj placa zadaj za sedezi, da se shrani, tako kot pri ostalih starejsih modelih, ki imajo targa top)
 

wacko

Fizikalc
18. jul 2007
5.450
0
36
Sej te nočem razočarat ampak če bi streho tkole dol odbil, bi verjetno naredu sekret iz avta... pa ne mislim estetsko.

Niso cabrioti brez razloga težji od non-cabriov
smile-1.gif
 
Nazadnje urejeno:

alexx_

nekaj v tem stilu
11. maj 2007
4.236
44
48
offline
ja saj vem, vrjetno bi blo treba kombinirat s kaksnim spiderjem
smirk-1.gif

cabrioti so ponavadi tezji zaradi stresnega mehanizma, pa dodatnih ojacitev v karoseriji zaradi zvijanja le-te. samo vprasanje je, kako je to reseno pri F430ki in F430 spiderju ( ce sta oba enako kompaktno skupaj narejena in je samo streha in zadnji del spremenjen, pol nebi blo problema s tem).

pa ce bi recimo vzel natancen odlitek strehe in jo naredil iz carbona, bi avto teoreticno bil lazji.


moras pa priznat da bi dobro zgledalo
cool-1.gif