Styling Hunters Approved

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.628
14.325
113
Citat:
Uporabnik turbobitch pravi:
nič posebnega res.

Jp. Popolnoma navaden povprečen avto....v bistvu jih je toliko kot je pri nas cliotov, meganov, puntov in ceedov. Res, nič posebnega, vsak dan jih vidim vsaj 37.
smirk-1.gif




...drugače sem predvideval, da je Styling hunters approved topic za okusno stylane avte ampak očitno je samo za superexotic cars, kamor pa mat črna šestica seveda ne spada.
 

pediater

UDBA
18. jul 2007
11.892
0
36
42
Daj umir se no.
Pa ti si prav resno obseden s tem propelerjem.

Tudi meni ni avto nič posebnega če vrže gor mat barvo.
Aja, pa 6ica je zelo lep model, da me ne boš napadel.
priden.gif
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.628
14.325
113
OMG
hysterical-1.gif


Ravno, če s čim nisem obseden, so potem to beemveji. Point je pa v tem, da če bi bil ta avto povsem stock, nebi bil objavljen nikjer. Če bi bil prebarvan na roza/krvavozeleno/kodrlajstasto, bi bil objavljen v temi Styling hunters kot recimo neokusno stylan avto, z mat črno se pa po mojem mnenju ne kvalificira med izjemnohudoposebne avtobomile temveč med okusno stylane avte, zaradi katerih je bil ta topic tudi odprt. Drugače je pa prav toliko poseben ali izjemen kot razni renoji, alfe in miniji par strani nazaj.

Res si nisem mislil, da je to tako težko razumet
rolleyes-1.gif
 

pediater

UDBA
18. jul 2007
11.892
0
36
42
Citat:
Uporabnik Matey pravi:
z mat črno se pa po mojem mnenju ne kvalificira med izjemnohudoposebne avtobomile temveč med okusno stylane avte, zaradi katerih je bil ta topic tudi odprt.
No, do sedaj tega nisem razumel in sem ves čas živel v zmoti.
Hvala ti.
 

Malecky

Majstr
10. sep 2007
11.435
409
83
Ma meni tud ni nek biser za tle notr. Prvič je dost čapac wagn ratala tale šestica, za feltne noben nima konkretne oz. okusne zgleda matt poštrihat al pa dat folijo nalept je pa tud mal premal za tle notr. Pol je pa še vprašanje, kako je folija nalepljena (glej sosednjo temo) in gre iz hude predelave v hunters temo, če je slabo narejeno.

Sicer pa moraš pedi-ja spoštovat, kot strokovnjaka na tem področju, ker je navadne brisalce zamenjal za aerotwin.
shocked-1.gif
 

pediater

UDBA
18. jul 2007
11.892
0
36
42
Seveda moraš biti strokovnjak za predelave, da ločiš lepo od grdega.
priden.gif
btw. kaj je to aerotwin?

Kakšne hude babe ste moral vi že vse dat skozi, ker znate ocent katera je dobra pa katera ni.


Se bom umaknil iz te teme, ker vidim da vam samo krajšam podaljške tiča.
 
Nazadnje urejeno:

turbobitch

Lesna Goba
5. dec 2007
22.783
1.460
113
42
Citat:
Uporabnik Matey pravi:
Citat:
Uporabnik turbobitch pravi:
nič posebnega res.

Jp. Popolnoma navaden povprečen avto....v bistvu jih je toliko kot je pri nas cliotov, meganov, puntov in ceedov. Res, nič posebnega, vsak dan jih vidim vsaj 37.
smirk-1.gif




...drugače sem predvideval, da je Styling hunters approved topic za okusno stylane avte ampak očitno je samo za superexotic cars, kamor pa mat črna šestica seveda ne spada.
megane

clio

punto

kia
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.628
14.325
113
A to so slovenski avtomobili? Al kaj si hotel povedat s temi fotkami?
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.628
14.325
113
Res je, definitivno so lepši kot večina stock pobarvanih ali pa proti kakšni sfaljeni barvni kombinaciji, ko se folk brez kakšnega posebnega smisla za take stvari spravi stylat svoj avto. Ta topic je pa načeloma namenjen slovenskim avtom, zato sem vprašal (to je bil tudi razlog, da sem nalepil "mojo" 6ko, malce bolj redek oz. ne tok povrečen avto v sploh ne povprečni barvi in meni se je to zazdelo kot pozitiven styling).
Se pa veselim dneva, ko bom take matt avte videl tudi pri nas, sploh med vso to poplavo teh avtov v Sloveniji bi se lahko že kakšen tak našel, tako kot se najdejo matt šestice med vso nepregledno možico bmw šestic pri nas, katerih bo kaj kmalu več kot cliotov.
 

pediater

UDBA
18. jul 2007
11.892
0
36
42
No, tole je pa lep avto.
zmaga.gif


Ampak, ker nimam pojma o predelavah/nepredelavah so mi zdaj razložili, da ta ne paše sem noter, ker ni mat barve.

Se opravičujem, ker se še nisem umaknil.
grin1.gif
 

Malecky

Majstr
10. sep 2007
11.435
409
83
Kar sem.

Dokaj drzna streha sam zanimiva, pa paše na tug ceu mat avto. Kakšen kontrasten pinstriping bi bil tudi zakon na takih.

Je pa spet dokaj osnoven za v styling temo. Tukaj bi bil za moje pojme največji win to, da je avto fullll predelan pa še vedno okusno. To je najtežje za doseč, ker se sodeč po sosednji temi res vsakemu komplet zalomi na neki točki.
grin1.gif
 

Notranjc

Marco Polo
6. sep 2007
11.976
11
38
Citat:
Uporabnik Ausc pravi:


Kako das lahko take feltne na tak avto
bonk.gif
Tole izgleda cigumigu ze na kaksnem jajcku, kaj sele na sestici.. Lepa colaza original ali pa kaj takega

BBS LM so ene najlepših "felten", klasični model, ki pašejo skoraj na vsak športni avto