Študenstko delo, prevoz

zajfa

PEPČEK 2007
26. nov 2007
1.022
0
36
Mrzli vrh nad Žirmi
Živ

Ali se "splača" vozit 35 km v eno smer. Gre se za delo preko študenta, plačano je 4 evre na uro za 8 urni delavnik. Svojo osebno vozilo. V mojem kraju je bolj švoh z deli preko študenta. Kok ste se pa vi kaj vozili v eno smer delat preko študenta.

P.s. Resno sprašujem.
 

prijam

Fizikalc
2. sep 2007
1.821
4
38
Malo povprašaj Kladivar, Aplino, M soro, Tobota, Etiketo ipd.......pol pa malo zračunaj kolko bi dav za vožnjo, in kolko manj maš lahko plačano v Žireh kamor se ti ni potrebno vozit daleč.
 

Gamero

Majstr
13. avg 2007
5.022
118
63
okolica mesta
Nislo dolžni nič za vožnjo dat
smirk-1.gif


lp
 

tony

Guru
23. jul 2007
9.393
1.356
113
Če ti avto žre 10 litrov/100 km, boš za vožnjo vrgel 7 eur/dan, pa še nekaj eur za malico vsak dan.

Kratko: ja se splača, vsaj dokler ni obdavčeno (ampak to je vsaj pol leta dela).
 

BuDi

Guru
6. sep 2007
6.960
3.250
113
Verjetno vsak sam ve če se splača ali ne. Odvisno od dela. Če zehaš potem 8 ur in ne veš kam bi s sabo si še preveč plačan, če pa prideš domov kot da bi te 2x avtobus povozil pa je verjetno premalo.

Eni se še s plačanim prevozom ne premaknejo od doma za 4 eure na uro, eni pač grejo na drugi konec Slovenije za 3 eure brez plačanega prevoza in malice.
 

Radirko

Fizikalc
18. avg 2007
6.242
0
36
Pri toliko privatnikih dol po dolini se mi zdi nenavadno, da bi se moral voziti vsaj na razdalji do Loke ... povprasaj tudi pri njih, ce ti delo v proizvodnji ni odvec. 35 km, placanih iz lastnega zepa, se mi zdi absurdno dalec za 4 EUR/uro, zagotovo mora biti kaj blizje, le iskal nisi dovolj temeljito oz. na pravem mestu.
 

tony

Guru
23. jul 2007
9.393
1.356
113
Jaz bi predlagal, naj fant vzame delo. Šele ko enkrat nekaj časa nekaj delaš znaš pametno oceniti prvič, če te to delo sploh veseli, drugič pa boš realno videl, kako se ti to res splača z vsem skupaj (ali ne).
 

Don_Corleone

THE GODfather
3. sep 2007
5.638
0
36
38
tam kjer jaz delam, je plačan prevoz. seveda za tiste ki so npr iz celja, mb... je pa res da se jaz za manj kot 5 oz 6€/h ne premaknem iz stanovanja.
 

Grikos

Pripravnik
21. jul 2007
386
0
16
Citat:

Ali se "splača" vozit 35 km v eno smer. Gre se za delo preko študenta, plačano je 4 evre na uro za 8 urni delavnik. Svojo osebno vozilo. V mojem kraju je bolj švoh z deli preko študenta. Kok ste se pa vi kaj vozili v eno smer delat preko študenta.

Poskusi se zmenit, naj ti plačajo vsaj bencin. Drugače boš po kakem letu spoznal, da nisi nič zaslužil (bencin, gume, servisi, nenazadnje moraš tudi jesti), zgubil boš eno leto, ko bi lahko obiskoval predavanja in delal izpite, ter imel razklumpan avto.
 

zajfa

PEPČEK 2007
26. nov 2007
1.022
0
36
Mrzli vrh nad Žirmi
Citat:
Uporabnik Grikos pravi:
Citat:

Ali se "splača" vozit 35 km v eno smer. Gre se za delo preko študenta, plačano je 4 evre na uro za 8 urni delavnik. Svojo osebno vozilo. V mojem kraju je bolj švoh z deli preko študenta. Kok ste se pa vi kaj vozili v eno smer delat preko študenta.

Poskusi se zmenit, naj ti plačajo vsaj bencin. Drugače boš po kakem letu spoznal, da nisi nič zaslužil (bencin, gume, servisi, nenazadnje moraš tudi jesti), zgubil boš eno leto, ko bi lahko obiskoval predavanja in delal izpite, ter imel razklumpan avto.

Vem, da so stroški.To je pač delo preko študenta.


lp
 
Nazadnje urejeno:

zajfa

PEPČEK 2007
26. nov 2007
1.022
0
36
Mrzli vrh nad Žirmi
Prosta dela!

Osebni servis !

Gledal sem prosta dela in kliknil sem za podrobnosti določenega dela....še enkrat vpisal zahteve, toda tega dela ni več vsaj v osebnem servisu.
 

tony

Guru
23. jul 2007
9.393
1.356
113
Če ga ni več, je že oddano. Žal.

Spremljaj naprej in najdi še kaj boljšega
zmaga.gif
 

Don_Corleone

THE GODfather
3. sep 2007
5.638
0
36
38
trenutno delam prek študenta kot natakar, hodim pa še na fax. in te ponudbe za delo, ne prihajajo iz menz, gostiln, barov... ampak iz hotelov( npr lev, domina), prestižnih restavracij, lahko bi delal na posestvu pule...