Strgalnik na kline - žiletke

panaque

Pripravnik
23. sep 2007
225
2
18
Ljubljana
Iščem strgalnik na kline, zelo podobne klasičnim žiletkam. Sestavljen je bil iz dveh skoraj simetričnih plastičnih polovic, ki si med njiju z vijakom pritrdil rezilo. Le to si lahko po uporabi skril med plastiko. Zadeva je bila zelo uporabna predvsem za čiščenje steklenih površin. V trgovinah kot Merkur, Mavrica in podobne, ga nisem uspel izslediti, mislim pa da je bil to izdelek nekega privatnika. Je pa zadeva že kar precej stara, tako da bom vesel vsake informacije, kje stvar dobiti. Žal nimam nobene slike, ki bi jo priložil.
 
Nazadnje urejeno:

veselilisjak

Sloven´c
22. jul 2007
25.331
355
83
38
To misliš tisto reč, s katero so včasih na tehničnem za avto odstranjevali nalepke s šip?

Nekaj podobnega imam doma, videl sem pa že v trgovinah v kompletu z različnimi olfa noži.
 

panaque

Pripravnik
23. sep 2007
225
2
18
Ljubljana
Teh zadev je malo morje v štacunah. Problem je v tem, da daš potem za nove kline dosti denarja, še posebno, če jih rabiš veliko. Jaz pa imam teh klin, ki so isti format kot klasična žiletka dovolj in zelo kvalitetnih pa še obrneš jo lahko, ko se ti obrabi. Žal trenutno nimam digitalca, da bi poslikal vsaj klino za v ta strgalnik.
 

Primzi

Fizikalc
1. sep 2007
1.025
92
48
probaj kako trgovino s stedilniki, meni se zelo zdi, da ti isces nekaj takega kar so meni dali za ciscenje steklokeramike - notri je v bistvu pol ziletke, ko sem jo pa hotel zamenjati, sem pa videl da ni pol ziletke ampak nekaj zelo podobnega ampak kaka 2 mm vecjega.

LP P