Strelski pohod - ali gremo počasi po poti ZDA?

Hanzi

Guru
27. jul 2007
46.373
5.889
113
pri taščici
Kje pa ti živiš?
V Sloveniji ne.
Al pa ima realnega stika s petletniki.
Psihologi že sprašujejo take budalestine.
Me zanima po koliko obiskih trgovine bi starši petletnika dobili obisk policije in csd. Ajd če je trgovina v pritličju bloka kjer živi, se mogoče. Jaz imam do prvega vaškega Mercatorja 3km od tega niti.metra pločnika. Se tastari ne hodimo drugače kot z avtom v trgovino......
Za šolo so pa že napisali da 1. Razred spremstvo starejše osebe. Se na bus postaji ne sme sam cakat.
 

Tenforest

Guru
3. sep 2007
5.661
501
113
41
povsod malo
Lej tut jaz mam kakšno zamero v lajfu. V OŠ mi je kdo reku da sem piflar, pa kakšna deklca me ni marala, pa kakšen šef me je drkal za brez veze. Ampak so ( menda ) še vsi živi. Menda pravim zato, ker življenje gre dalje in z njimi nimam več stika. V teku življenja sem ugotovil da z nekim kuhanjem sovraštva predvsem škodiš sebi. Bog ne daj da se vse skupaj razvije v kaj več.
Problem današnje mulčadi je da ne zna odnehati ko se loti nekoga ga imajo na piki do zadnjega dne.
Šola pa tudi ne upa takim nič rečt ker imajo takoj probleme s starši ker moj sonček pa ni tak.
 

jello

Guru
22. sep 2008
9.694
3.576
113
V Sloveniji ne.
Al pa ima realnega stika s petletniki.
Psihologi že sprašujejo take budalestine.
Me zanima po koliko obiskih trgovine bi starši petletnika dobili obisk policije in csd. Ajd če je trgovina v pritličju bloka kjer živi, se mogoče. Jaz imam do prvega vaškega Mercatorja 3km od tega niti.metra pločnika. Se tastari ne hodimo drugače kot z avtom v trgovino......
Za šolo so pa že napisali da 1. Razred spremstvo starejše osebe. Se na bus postaji ne sme sam cakat.
Daj ne nabijaj v tri pyzde, kakšna policija in socialna. Vse, sošolci/kolegi, trgovina, kmetija, igrišče, pumptrack, gozd,...je v radiju 1.5 km. Tako je na kmetih in tako je v mestu (ja še do gozdička ni več kot 1 km) in nihče ni še nobenga mulca vprašal kje so tastari.

Eni v ulici so imeli socialno na obisku ja. Tisti katerih mulca sta bila v zadnjih 10 letih 3x na dvorišču. Pa baje ju je enkrat nekdo videl da sta stopila z dvorišča na ulico brez spremstva. Baje.
 

B81

22. jul 2007
34.540
8.982
113
Današnji sončki so si tudi malo ubogi, starši niti ne vedo, da delajo iz njih take male "invalide", si niti ne znajo sami nič pomagat.

Nas so v 7. razredu včasih komandirali naši osmeci. Smo poklicali "na pomoč" 7. razred iz sosednje osnovne šole, so prišli in nahoblali vse naše osmece, jih lovili po šoli, s sošolcem sva kupila kišto piva v trgovini in to je blo to :evil: Včasih pač moraš rečt za pomoč :D Smo imeli blaženi mir do konca leta.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Kamele0N

8888

mesija - Assassin's Creep
8. jul 2010
33.022
5.728
113
blizu močvirne prestolnice
Problem današnje mulčadi je da ne zna odnehati ko se loti nekoga ga imajo na piki do zadnjega dne.
Šola pa tudi ne upa takim nič rečt ker imajo takoj probleme s starši ker moj sonček pa ni tak.
Se strinjam. Jaz svoje otroke vedno učim, da če se bodo spravljali na sovrstnike, kar tako za hec, da bodo padale bunke. Je pa bilo glih zadnjič v razredu starejše hčere. Je musli čefurček začel pretep, jih je dobil, seveda se je spravil tudi na sošolko ampak kot rečeno jih je dobil. Ampak ker so bile glih govorilne, je moja rekla, če se bi spravil na mojega otroka ima hčer vso pravico vrniti nazaj. Učiteljica je mal hotela nazaj, pa je moja rekla, da je dovolj ker se čefurje in cigane samo zagovarja. Seveda, pa moji otroci nimajo pravice, da začnejo ali žalijo. Ker takrat ne bo posluha.
 

Ris

Pripravnik
27. apr 2021
88
26
18
Se strinjam. Jaz svoje otroke vedno učim, da če se bodo spravljali na sovrstnike, kar tako za hec, da bodo padale bunke. Je pa bilo glih zadnjič v razredu starejše hčere. Je musli čefurček začel pretep, jih je dobil, seveda se je spravil tudi na sošolko ampak kot rečeno jih je dobil. Ampak ker so bile glih govorilne, je moja rekla, če se bi spravil na mojega otroka ima hčer vso pravico vrniti nazaj. Učiteljica je mal hotela nazaj, pa je moja rekla, da je dovolj ker se čefurje in cigane samo zagovarja. Seveda, pa moji otroci nimajo pravice, da začnejo ali žalijo. Ker takrat ne bo posluha.
Se praviš deco vzgajaš ravno kontra, kot jim sam daješ zgled.
 

BojanP

200. registrirani uporabnik
24. jul 2007
3.775
2.666
113
Dajte na forumu prosim cenzuro na besedo deco! Deco gor deco dol. Koji krščen duš! Tako kot je na besedo kur@c.
 

Ris

Pripravnik
27. apr 2021
88
26
18
Pol Slovencev kliče otroke deca. Prekmurci, Štajerci, Belokranjci, in ziher še kje.
 
  • Všeč mi je
Reactions: MrDaco

Oakey

Majstr
3. feb 2016
830
498
63
Kaj se je pa pred nekaj leti zgodilo s tistimi mulčki albanci, ki so na facebooku veselo pozirali z avtomatskim orožje? Nobenega epiloga in drame okoli tega ni bilo.
 
  • Všeč mi je
Reactions: tony

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.628
14.326
113

Osumljeni pripravil obsežen seznam z imeni in lokacijami napada

Policisti so po neuradnih podatkih na njegovem domu našli zelo natančen seznam z imeni in lokacijami napada na več deset straneh. V njem naj bi osumljeni opisal tudi, kdo vse in kako ga je prizadel. Med lokacijami načrtovanega napada naj bi bile njegova nekdanja osnovna šola, institucije, v katerih so njegovi nekdanji sošolci sedaj zaposleni, ter tudi bazilika Marije Pomagaj na Brezjah.
Čeprav se je 20-letnik, kot kaže, soočal s številnimi vedenjskimi in duševnimi težavami, ga na tamkajšnjem Centru za socialno delo niso nikoli obravnavali. Prav tako ni bil vključen v nobenega od preventivnih socialnovarstvenih programov.
 

lanos

Majstr
4. feb 2011
6.615
410
83
V Sloveniji ne.
Al pa ima realnega stika s petletniki.
Psihologi že sprašujejo take budalestine.
Me zanima po koliko obiskih trgovine bi starši petletnika dobili obisk policije in csd. Ajd če je trgovina v pritličju bloka kjer živi, se mogoče. Jaz imam do prvega vaškega Mercatorja 3km od tega niti.metra pločnika. Se tastari ne hodimo drugače kot z avtom v trgovino......
Za šolo so pa že napisali da 1. Razred spremstvo starejše osebe. Se na bus postaji ne sme sam cakat.
Če bi mal teme in mnenja za nazaj pogledali, bi videli ta isti takšni pametujejo in modrujejo "kje so bili pa starši", pa so otroc še starejši, ne pa petletniki.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Hanzi