Strelski pohod - ali gremo počasi po poti ZDA?

mirsi

Predator
4. jun 2014
7.778
-214
113
Verjetno carina na random način preverja in so našli orožje obvestili naše ker roko na srce pri nas dobiš orožje lažje kot nogavice v teh korona časih in jim je bilo čudno zakaj ravno AR-15 za 3 jurje iz amerije pa so ga malo nadzorovali in rezultat je znan.
Z identifikacijo se policaji niso ravno trudili, ker je mulc naročil kar pod svojim pravim imenom na domači naslov.
 

B81

22. jul 2007
34.489
8.958
113
Se ze ve kaj vec o motivu oz. vzroku za "mascevanje"?
Sicer pa dobro da je to iz zda narocil, da ni sel kar "na plac" kupit...
 

Tenforest

Majstr
3. sep 2007
5.659
499
83
41
povsod malo
Se ze ve kaj vec o motivu oz. vzroku za "mascevanje"?
Sicer pa dobro da je to iz zda narocil, da ni sel kar "na plac" kupit...
Po naših neuradnih informacijah gre za 20-letnika - Radovljičana, ki živi pri starših in dnevno obiskuje enega od tamkajšnjih zavodov.

Motiv za njegovo dejanje je bilo maščevanje, neuradno proti sošolcem iz njegove osnovne šole ter pedagogom, ki naj bi ga v preteklosti zasmehovali in se iz njega norčevali. 20-letnik naj bi imel pripravljen zelo natančen seznam z imeni in priimki načrtovanih žrtev ter več lokacijami, kjer je načrtoval strelski pohod. Neuradno gre za njegovo nekdanjo osnovno šolo ter institucije, kjer naj bi bili njegovi vrstniki zaposleni.

Klasično medvrstniško nasilje.
V Radovljici je samo 1 osnovna šola A. T. Linhart.
 

ngc2392

Majstr
4. okt 2007
2.109
485
83
kranj
mnja, kaj pa vem...mulc ma smolo, ker ni starejši. mi starejši pač poznamo prijatelja od prijatelja, ki ti lohk zrihta kalašnikova z bojnim kompletom. in m75 za gratis. ajde...včasih pride prav, če si (še) analogen. tako se pa matraš z darkwebom.
aja, da ne bo kdo mislu, da hočem kalašnikova...brez skrbi, sem se ga naveličal že v jla :)
 
  • Všeč mi je
Reactions: Matey

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.341
6.535
113

Kot prvo ne delat z ljudmi, kot z živino, vsak naj živi svobodno. Ni čudno, da se je to zgodilo ravno v času zapiranja v štalunce.
Če pa se že greš zapiranja v štalunce, pa moraš dat absolutno kontrolo in ljudem odvzet človečnosti - kitajska, S koreja.

Vmesni model ne laufa - USA.
 
  • Haha
Reactions: Kamele0N

darkstar66

Guru
1. apr 2013
1.174
679
113
Upam da bodo čimbolj natančno povedal kako je tip planiral. :confused: Tako bo naslednji manijak točno vedel kaj ne sme. Ker prej ali slej bo prišel ...

Manj se javno govori o preiskavah bolje je. Policija in sodišča naj naredijo svoje in to je to.
 
  • Všeč mi je
Reactions: B81 in Utisevalec

B81

22. jul 2007
34.489
8.958
113
Upam da bodo čimbolj natančno povedal kako je tip planiral. :confused: Tako bo naslednji manijak točno vedel kaj ne sme. Ker prej ali slej bo prišel ...

Manj se javno govori o preiskavah bolje je. Policija in sodišča naj naredijo svoje in to je to.

To je tako kot na televiziji na tex fox programih, kjer naredijo remake pokola ali podobnega...zgleda kot neka šola, butli...
 

cappy

Guru
8. apr 2010
8.155
4.482
113
ma po drugi strani pa je potrebno javnosti dati vedet da se takšne zadeve nadzorujejo, je pa pomembno da se ne razkrije preveč kako.
 
  • Všeč mi je
Reactions: ales85

mirsi

Predator
4. jun 2014
7.778
-214
113
Upam da bodo čimbolj natančno povedal kako je tip planiral. :confused: Tako bo naslednji manijak točno vedel kaj ne sme. Ker prej ali slej bo prišel ...

Manj se javno govori o preiskavah bolje je. Policija in sodišča naj naredijo svoje in to je to.
Ali pa da bodo čimbolj natančno povedali, kaj so mu tarče počele. Da bodo bodoče potencionalne žrtve vedele, kaj se ne počne, da ne tvegaš maščevanja. Do kje se še da elastiko nategnit. Ker vsak ne bo nabavljal orožje prek spleta na domači naslov.
 
  • Všeč mi je
Reactions: B81

brane_new

Guru
10. feb 2008
14.291
2.273
113
Star 20 let.
Deloval sam.
Zamera v OŠ. 5 let je kuhal zamero.
Zbral 5k za nakup. 5 000€!
Deloval na 'črnem' WEB-u, kjer moraš znati, poznati in imeti povezave. Ga je uporabljal (znanje).

Fant je tempirana bomba. Zna biti sranje, ko pride ven. Tip ne bo pozabil zamere, da je bil notri in da ma še neki za postorit. Sayko.

p.s. Policija se hvali. Ja, kar naj se. Zgleda da imajo prjatle tud v ameriki. ne pa AT.
 

jello

Guru
22. sep 2008
9.682
3.567
113
Šur ja, cela šola in komplet ožje in širše okolje se bo prilagajalo enemu neprilagojencu, da se mu ne bo slučjano dokončno spipalo, ko bo en vrgel čigumi v napačno kanto ali mu kaj drugega ne bo pasalo.

Grem nalimat plakate po vasi, da bo luna in takrat se včasih rahlo pisano počutim in naj se pazijo ker se zna zgodit da me odnese.
 

piagolo

Guru
22. nov 2009
6.163
3.090
113
Šur ja, cela šola in komplet ožje in širše okolje se bo prilagajalo enemu neprilagojencu, da se mu ne bo slučjano dokončno spipalo, ko bo en vrgel čigumi v napačno kanto ali mu kaj drugega ne bo pasalo.

Grem nalimat plakate po vasi, da bo luna in takrat se včasih rahlo pisano počutim in naj se pazijo ker se zna zgodit da me odnese.
pa vzame?