Stopniščna ograja

Fusion

Fizikalc
1. okt 2007
13.448
3
38
Se da dobit kje pocen ograjo
evil.gif
?

Inox ograje mi majstri nardijo po 170+€/m.
Ima kdo kako cenejšo ponudbo?

Kje se, da dobit inox elemente, da si sam nardimo grajo? Našel sem samo www.mdm.si

Merkur in razni baubau nimajo nič.

Se gre pa za enosatvno ograjo, dolgo 2,5m.

Aja pa ni pomembno, da je inox, lahko je tudi kak drug materjal, da vsaj mal zgleda, pa da ne bo čez eno leto rjavel.
 

Fusion

Fizikalc
1. okt 2007
13.448
3
38
@rajko hvala. Bom poklical

@softi Posavje. Sam, če je tko narjena, da jo lahko sam montiram je lahko tudi Lj, ali pa okolica, če se da razdret in gre v karavana.
 

softi

asfalter
30. avg 2007
33.298
486
83
okolica metropole
če znaš stebre fiksirat..je pol to to..sam vsekakor mora pridt pa dol..pa odmerit..si pa ne predstavljam kako je, zato tezko pametvat.
 

Fusion

Fizikalc
1. okt 2007
13.448
3
38
tistih par lukenj zvrtat pa zašraufat ni problem. Sam material dobit po neki pametni ceni je večji problem.
 

softi

asfalter
30. avg 2007
33.298
486
83
okolica metropole
bausranje ma..100 € stebricek..

ce bi ti anredil tisti k so meni..bi bilo super.. sam..kako bos dal pa precke..a bos to sam delal..oni imajo cist montazni sistem. stebri v steno, stopnico, potem pa majo elemente za nocilce palic, pa palice, pokrove..

kaj pa inox center na letaliski.
051 806 450 bi znala bit cifra teh k so mi delal ograjo
 

Fusion

Fizikalc
1. okt 2007
13.448
3
38
ja sej obstajajo elementi, da si vse sam sestaviš. Gre skor tko kot legokocke:) Sam iščem zdej cenejše alternative.
 

oriolus

Fizikalc
12. avg 2009
3.787
15
38
124
Cenejša varianta so verjetno pocinkane vodovodne cevi, oblečene v primerno veliko plastično cev, ali pa celo v les.
Ker mi delo z lesom ne predstavlja nikakršen problem, bi se sam seveda odločil za takšno varianto.
Na trgu pa so že tudi kvalitetne barve (na primer na bazi epoxi-ja - Color epolor), s katerimi je možno kvalitetno prebarvati pocinkane cevi da obstanejo desetletja dolgo neoksidirane.
Če gre za notranjo ograjo, sem pred kratkim videl izdelek, kjer je avtor 'oblekel' 2" vodovodno cev z vrvjo, prav tako pa je bila debelejša vrv napeljana med stebrički. Izgledalo je mega, kako pa je s čiščenjem, pa nisva ugotovila (oziroma sem bil vljudno tiho
wink-1.gif
)

LP