Steklokeramične plošče in pečice

noker

Pacijent leta 2016
19. sep 2007
4.499
0
36
Citat:
Uporabnik Vajenec pravi:
ps/še komentar na Gorenje in pohvale nanj: Gorenje SUCKS! To je cheap roba, da res ni.

Ja? Za tale stavek se ti pa res ne bi bilopotrebno registrirati....

Drugače bi bilo pa izredno zanimivo slišati, zakaj je Gorenje tako slaba roba? Mislim, bi dal mogoče kak pameten nasvet, da se ne bi vsi po vrsti zaje**li pri nakupu ... ker, ti že veš. Očitno.

Edinole Miele mogoče izstopa iz konkurence, vse ostalo je pa tam, tam, IMHO !

Noker
 

Mare2

Guru
18. avg 2007
4.996
-1.289
113
Citat:
Uporabnik AndrejD pravi:
Torej je tudi Bosch cheap roba ?
Upam, da je Bosch OK roba, ker jo imam že doma. Da bo delalo.
smile-1.gif
 

pikapoka

Fizikalc
24. avg 2007
2.148
0
36
Domžale
Nekaj bi vprašala še glede indukcijskih plošč...ne vem, če sem prav opazila, ampak zdi se mi, da imajo Boscheve plošče največ različnih nastavitev temperature...je to res? Koliko možnosti nastavitve temperature je priporočljivo, da ni prevelikih preskokov...npr. ti vre in želiš malo zmanjšat, pa je eno nižje temperatura taka, da preneha vret...
 

AndrejD

Guru
20. jul 2007
6.950
1.260
113
Citat:
Uporabnik Mare2 pravi:
Citat:
Uporabnik AndrejD pravi:
Torej je tudi Bosch cheap roba ?
Upam, da je Bosch OK roba, ker jo imam že doma. Da bo delalo.
smile-1.gif

V bistvu sem to onega vprašal ko je rekel da je Gorenje sranje...

Ker je naša Gorenjeva ista kot en model Bosch -a.
 

AndrejD

Guru
20. jul 2007
6.950
1.260
113
Citat:
Uporabnik pikapoka pravi:
Nekaj bi vprašala še glede indukcijskih plošč...ne vem, če sem prav opazila, ampak zdi se mi, da imajo Boscheve plošče največ različnih nastavitev temperature...je to res? Koliko možnosti nastavitve temperature je priporočljivo, da ni prevelikih preskokov...npr. ti vre in želiš malo zmanjšat, pa je eno nižje temperatura taka, da preneha vret...

Čimveč tem boljše
smile-1.gif


Zame je Gorenjevih 9+P stopenjj premalo.
 

Malecky

Majstr
10. sep 2007
11.435
409
83
Gledam indukcijske in Boscheve majo skoraj vse 17stopenj če ne vse (gledam boljše modele).

Zanima me, če so kakšne indukcijske še kaj boljše glede česa? Gledam še Juno-Elektrolux, kateri imajo Infinit sistem (posodo sam položiš gor pa tisti del greje, ni važno kam).

PS. Se kje da videt Boschevo indukcijsko s steeldesign zgornjo plastjo...me firbca kako se obnese.

Slika 1000 besed...

PIK879T01EBIG.JPG
 

leni

gps navigator
17. avg 2007
1.549
0
36
S46.2296732 V14.5190865
www.sajko.com
Eko tud mene je cifrina objava navdušila in sem danes vplačal isto ploščo kot on, jutri jo že dobim, kljub temu da ni bila več v akciji sem jo dobil kar percej ceneje od redne cene. Prijaznost v GA na višku, tukaj si pa res kralj če si kupec, na koncu smo spili še kavico in tako me je navdušil, da bom čez kak mesec kupil še boschovega pomivalca.
Tile pa znajo denar iz kupca potegnit
smile-1.gif
 

ggg

Fizikalc
8. avg 2007
5.698
4
36
saj samo pravim, da so neverjetno "nerodni", ko se stvari zapletejo.. meni je prevrelo ze v prvi minuti pogovora, ko me je gospa za nedelujoc hladilnik hladno
wink-1.gif
odslovila z besedami, da se nimam kaj meniti z njimi in naj jokam in se za novega dogovorim kar pri uradnemu uvozniku.
 

01481

cifra
15. maj 2007
5.306
0
36
67
Ljubljana
Če razumem garancijski list, potem imajo prvi 2 leti glavno besedo pooblaščeni serviserji, naslednje 3 pa šele GA.

Je pa važen tudi pristop. Sam se načeloma nikoli v naprej ne razburjam, povem, poslušam, ukrepam, zmagam ...
aplauz.gif
 

Malecky

Majstr
10. sep 2007
11.435
409
83
Ta čas sem pa jaz našel za moje pojme naj naj ploščo... Siemens EH 78S501 oz. vse z S oznako da majo Touchslider.

Najbolj enostaven 17 stopenjski sistem, zraven pa tud vsi ostali bombončki, dobi se pa za cca. 1000€.
cheer.gif


Zdaj pa še kuhno zrisat.
 

Malecky

Majstr
10. sep 2007
11.435
409
83
http://www.hausgeraet.de/?SiteMapId=6515 Tuki lohk stisneš na TouchSlider pa vidiš kako deluje

http://www.innova24.biz/ItemDetail.aspx?shitemid=55378

Na ebayu so pa na dražbi, pridejo pa tja do 1k€.
cheer.gif
Škoda ker so zaenkrat sam visoke serije s TačSliderjem (5 con, velike širine).

Pri punci doma majo tahudo steklokeramično plato od Boscha in mi upravljanje nikakor ni ustrezalo ostali majo pa podobno razen Neff, kateri ma sicer cool narejeno ampak nikakor tako simpl ko touchslider od Siemensa.
 

Malecky

Majstr
10. sep 2007
11.435
409
83
17...so polovičke vmes, do kamor stisneš. Vollelektronische Steuerung 17 Stufen



Na strani pa piše, da poteka do stopnje 9, po POLOVIČNIH korakih, kar je 17 stopenj.
zmaga.gif
 
Nazadnje urejeno:

leni

gps navigator
17. avg 2007
1.549
0
36
S46.2296732 V14.5190865
www.sajko.com
No eko in že imam sranje z tole mojo ploščo. Eko pa da povem, zgodbo.
Torej šel sem jo na pošto iskat ker ni bilo nobenega doma, pridem domov in hitro stari kuhalnik ven in novega notri, sprobam in delaaaa uauuu super fajn moderno.... Potem jaz zvizzzz v službo in me proti večeru kliče moja kaj je narobe, da se plošča noče prižgat, pa sem ji rekel da je verjetno samo zaklenila in da naj prebere navodila. Me pokliče čez pol ure in pravi, da ni to to in da je nekaj narobe, seveda sem se ji smejal, ker z NOVIM boschom pa ja ne more biti nič narobe, sem ji rekel naj pač pusti in da bom pogledal ko pridem domov. No in zvečer pridem domov takoj v kuhinjo in hočem prižgat ploščo. Nič, pritiskam, berem, pritiskam, gledam varovalke, preverjam elelktriko, NIČ. Vzamem ploščo ven jo priklopim v vtičnico v drugi sobi, NIČ. Enostavno je plošča mrtva ko da ni elektrike, ampak ko sem jo vklopil v vtičnico se je malce zaiskrilo tako da nek porabnik mora biti ta plošča in nekaj mora delati, ampak plošča je mrtva. Seveda v petek ob desetih zvečer pač nimam kaj klicat servisa, zato počakam na naslednji dan, ko izvem da delajo samo med tednom, kličem na GA pa mi tudi niso znali pomagati razen da naj se obrnem na servis. OKej pač nimam sreče ane. No danes je ponedeljek in bom malce kasneje poklical na servis da vidim kaj mi bojo povedali. Hecno je to da je po mojem odhodu v službo normalno lahko skuhala čaj za otroke in da se je plošča normalno ohladila, potem pa ...

Sedaj pa vprašanje za vas.
Ali bi mi morali zamenjati ploščo z novo, če tako zahtevam, ali so mi jo dolžni samo popraviti? Da ne bom brezveze rojil na servisu.