Steklokeramične plošče in pečice

mtl

Majstr
19. jul 2007
10.377
236
63
Kras
www.mtl.si
Citat:
Uporabnik 01481 pravi:
Aha, kot bi aparat za švasat užgal.
grims-1.gif
Hehe, sem že mislil zaščitna očala nataknit
evil.gif
.
Sicer pa fajn ta stvar.
cheer.gif
 

tina888

Zelenc'
2. sep 2008
1
0
1
Povejte malo svoja mnenja glede steklokeramične plošče z obrobo in brez nje (z brušenim robom). Kakšne imate kaj izkušnje. Prej sem imela plinski štedilnik, sedaj pa nameravam kupiti vgradno steklokeramično ploščo, pa ne vem ali bi vzela tisto z inox obrobo ali brez. Se tista brez roba hitro oškrbne, če zadeneš z loncem?

LP
 

grobo

Pripravnik
23. jul 2007
893
0
16
Steklokeramična plošča je moški spolni ud. Zgleda lepo, to je pa tudi vse. Ali indukcija ali pa plin (plinske gorilniki na steklokeramični podlagi prav fino izgledajo)
 

pikapoka

Fizikalc
24. avg 2007
2.148
0
36
Domžale
Citat:
Uporabnik tina888 pravi:
Povejte malo svoja mnenja glede steklokeramične plošče z obrobo in brez nje (z brušenim robom). Kakšne imate kaj izkušnje. Prej sem imela plinski štedilnik, sedaj pa nameravam kupiti vgradno steklokeramično ploščo, pa ne vem ali bi vzela tisto z inox obrobo ali brez. Se tista brez roba hitro oškrbne, če zadeneš z loncem?

LP

"Kuhalna plošča - zame osebno je brušen rob precej boljša izbira kot alu rob, predvsem z vidika čiščenja, da bi kdo sesul steklokeramično, ker ni imela alu roba pa še nisem slišal."

To je meni napisal uporabnik sevlje (ki se ukvarja z aparati in se spozna na te stvari) v moji temi Bela Tehnika, ko sem imela isto dilemo. Če ti kaj pomaga
smile-1.gif
 

Mato

Majstr
3. okt 2007
2.074
389
83
Prednost roba je pa v tem, če se ti kaj polije, ne teče vsepovsod, ampak ostane na plošči.
Čiščenje pa ni problem.
 

Mato

Majstr
3. okt 2007
2.074
389
83
Citat:
Uporabnik grobo pravi:
Steklokeramična plošča je moški spolni ud. Zgleda lepo, to je pa tudi vse. Ali indukcija ali pa plin (plinske gorilniki na steklokeramični podlagi prav fino izgledajo)

Ne nakladaj. Imam izkušnje z vsem, kar si naštel, pa mi je navadna steklokeramična plošča še vedno veliko boljša, kot plin.
 

AndrejD

Guru
20. jul 2007
6.950
1.260
113
Mi imamo tako z brušenim robom in je že priletel enkrat lonec gor. Odlomilo je kakšna 2mm plošče ampak ni neke večje panike.