Ste ga danes ponoči čutili?

Kibibi

ubloonie
20. jul 2007
3.291
0
36
Mene je ponoči kar pošteno streslo. Postelja se kar nenadoma začne tresti, meni pa nič jasno.

K sreči ni bilo nič hujšega.

Slovenska tla stresel zmeren potres


Žarišče potresa pri Zagorju ob Savi


Nekaj pred 4. uro zjutraj so seizmologi 40 km vzhodno od Ljubljane zaznali potresni sunek z močjo 3,1 stopnje po Richterjevi lestvici.

Agencija Republike Slovenije za okolje (Urad za seizmologijo in geologijo) je sporočila, da je bilo žarišče potresa v okolici Zagorja ob Savi, potres pa so čutili prebivalci Zagorja ob Savi, Trbovelj, Izlak, Hrastnika, Polšnika in tamkajšnjih okoliških krajev.

V Uradu za seizmologijo in geologijo so ocenili, da je bila intenziteta potresa v širšem nadžariščnem območju med IV. in V. stopnjo po evropski potresni lestvici (EMS).


Rtvslo.
 

dekca

alter gentleman
25. jul 2007
3.964
0
36
123
Najprej sem mislil, da gre za sex.
smile-1.gif

Potem sem prišel do drugega odstavka...
crazy1.gif

Potresa nisem čutil. Itak, ko spim, lahko s topovi nažigajo okol mene, pa ne bom nič vedel za to. Temu se reče: "čista vest je najboljši vzglavnik"
cool-1.gif
 

Kibibi

ubloonie
20. jul 2007
3.291
0
36
No, ja, v primeru seksa nisem tako začudena, takrat vem, kaj se dogaja.
Tokrat pa je bil nepričakovan sunek posledica potresa.
grin1.gif
 

pikapoka

Fizikalc
24. avg 2007
2.148
0
36
Domžale
Ne, da bi vedla....kadar dobro spim, potem res SPIM...sicer pa kadar kaj pričakujem, sem nervozna...me vsaka stvar zbudi...tko, da sem včeraj imela dobro noč
smile-1.gif
 

Simon_Vi

KIYUNDAI fan
8. maj 2007
8.128
2
38
Mene je vrglo v sprednjo ploščo postle. Sploh nisem dojel zakaj se gre... Se zbudi ženka, nič ji ni blo jasno tako kot meni, pa me vpraša kaj je blo? Jaz pa pravm, da sem sam nekaj sanjal...To zvem potem zjutraj od nje, ker sam nč ne vem o tem...
rolleyes-1.gif

hysterical-1.gif
 

Tamara

mX's girl
23. jul 2007
3.718
0
36
43
vedno korak pred tabo
Ker sem le nekaj km stran od žarišča, bi mogla čutit, pa nisem. Očitno ni bil dost močan
evil.gif

Anyway, sem pa vstala ob treh zjutraj, nenadoma sem se zbudila, očitno čutila na "vodi"
grin1.gif
 

tinekr

hot mamica
29. jul 2007
1.941
0
36
46
ksz
danes ponoči sn ga pa čutla....po dolgem času.
grin1.gif
 
Nazadnje urejeno: