Srčni bolnik

Sabina13

Zelenc'
5. nov 2020
1
0
1
Pozdravljeni,

zanima me ali ima kdo izkušnje s konopljinim oljem pri zdravljenju srčnih bolezni? Zožanje žil..

Berem, da naj bi konopljino olje pomagalo pri marsikaterih težavah in boleznih.. pa nisem povsem prepričana, če je res tako čudežno.


Hvala za mnenja!

Sabina
 

sandra

Guru
10. dec 2007
5.780
2.243
113
Kaj pa kardiolog? Sedaj imaš čas da poiščeš kateri je za take stvari dober. To olje je pa zdravilo za vse, od raka ...
 

mr. snick

Majstr
5. mar 2020
258
383
63
To olje je super, js spijem liter dva na dan in res pomaga. Drugače pa zelo slab primer reklamiranja. :nigladek:
 
  • Všeč mi je
Reactions: PHOBiA

sajkek

Guru
16. mar 2008
33.340
9.075
113
Dr. Potrča vprašaj pa Doktorco Mlakarjevo...

Drugače pa, sex baje ne škodi za srčne bolnike. Predlagam slednje.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Kamele0N

B81

22. jul 2007
34.433
8.922
113
Najprej UZ in obremenitveni test pri kardiologu, ko bo rekel, da je vse ok, pa začneš pit konopljino olje zjutraj za nižji pritisk. Tu pa dejansko pomaga, iz prve roke. In rok ca. 20-ih drugih.
 
Pozdravljeni,

zanima me ali ima kdo izkušnje s konopljinim oljem pri zdravljenju srčnih bolezni? Zožanje žil..

Berem, da naj bi konopljino olje pomagalo pri marsikaterih težavah in boleznih.. pa nisem povsem prepričana, če je res tako čudežno.


Hvala za mnenja!

Sabina

ja kapljice pomagajo marsikje, videno. Olje pa verjento da ni tako učinkovito. Če so zožane žile, kaj pa operacija (umetne žile). Kolegi, sicer srčnih bolezni niso zdravili s kapljicami, so pa mariskaj ostalega. ne zdravili, amapk uporabljali kot dopolnilo. Je pomagalo. kapljice so v bistvu dopolnilo, ne morejo/smejo pa nadomestiti zdravil, operacije. Pripomorejo pa k hitrejšemu okrevanju.
 

igi

Guru
13. okt 2007
5.341
975
113
Celje
Obišči stran
ja kapljice pomagajo marsikje, videno. Olje pa verjento da ni tako učinkovito. Če so zožane žile, kaj pa operacija (umetne žile). Kolegi, sicer srčnih bolezni niso zdravili s kapljicami, so pa mariskaj ostalega. ne zdravili, amapk uporabljali kot dopolnilo. Je pomagalo. kapljice so v bistvu dopolnilo, ne morejo/smejo pa nadomestiti zdravil, operacije. Pripomorejo pa k hitrejšemu okrevanju.

Olje, kapljice, smola, jantar ... v bistvu tale naziv nič ne pove. Pomembno je, kaj je not in vsebnosti. CBD, THC, ostale smeti ...

Pa tole ni čudežno zdravilo, ki bi zdravilo vse povprek. Pri določenih simptomih pa zadeva ZELO pomaga.
 

Tyler541Max1

Zelenc'
6. okt 2021
5
5
3
Pozdravljeni,

zanima me ali ima kdo izkušnje s konopljinim oljem pri zdravljenju srčnih bolezni? Zožanje žil..

Berem, da naj bi ta konopljic cvet pomagalo pri marsikaterih težavah in boleznih.. pa nisem povsem prepričana, če je res tako čudežno.


Hvala za mnenja!

Sabina
CBD bi moral navdihovati različne prejemnike v telesu, vključno z rutino Opevaniuma in položajem opere. Martina se uporablja tudi za zmanjšanje simptomov simptomov številnih bolezni pri številnih boleznih, vključno s težavami z usnjem in stresom. V nekaterih primerih olje Skinans zmanjša tveganje za bolezni, kot so dema in bolezni srca ter bolezni srca.
 

aceofs

Zelenc'
31. jan 2023
21
-13
3
Olje, kapljice, smola, jantar ... v bistvu tale naziv nič ne pove. Pomembno je, kaj je not in vsebnosti. CBD, THC, ostale smeti ...

Pa tole ni čudežno zdravilo, ki bi zdravilo vse povprek. Pri določenih simptomih pa zadeva ZELO pomaga.
tocno tako ne it z glavo cez zid, je pa res da lahko ful pomaga, jaz npr tole ful rad uporabljam in pomaga pri bolecinih cbd krema