sprememba barve notranjosti

kripo

Fizikalc
19. avg 2007
1.941
1
38
46
Ljubljana
Ker bom imel pol leta časa za "rihtanje" svojega konjička, bom potreboval par info za sledeče stvari. Pri vseh pa me seveda poleg tega, KDO to dela, tudi okvirna CENA. Če imate lastne izkušnje, super! BTW, ne gre mi za visoko kakovost.
smirk-1.gif


Gre za 10 let star avto, ki pa mi super ugaja in ga ne mislim menjavati.

NOTRANJOST:

tapison:
Rad bi iz dolgočasne modre barve tapisona, naredil drugačno. Kam naj se za to obrnem? Se pravi, sprememba barve tapisona na tleh in na vratih.

obloge vrat in tastatura:
spet, sprememba barve. Če je zdaj plastika črne barve in blago vijoličnomodre
cry12bpy.gif
bi jo dal v npr. plastiko rdečo, tapison belo.

Prevleke sedežev:
Kam naj se obrnem za preobleko v umetno usnje?
Pa tudi novo obleko ročne zavore in prestavne ročice.

Elektrika:
Rad bi spremenil vžig na ključ, na vžig na gumb.
Vrh prestavne ročice zamenjal s tisto, ki ima nekaj ledik.

ZUNANJOST:
Leta se konju poznajo in tu pa tam ima kakšno vdrtino. Folk ne zna normalno odpreti vrat na parkirišču!
jezen.gif
bo potrebno

BARVA:
je bolj ecel avto hudo dobro spolirati ali kar dati barvati? barva je sicer v redu, je pa na določenih mestih, kjer je prišlo do drgnjenja (robovi vrat, pokrov motorja ... ) do poškodb in potem domačega popravljanja pikic s čopičem ... Če že popravljam, naj bo kolikor toliko kvalitetno.

Pa spoiler in ročke na vratih bi tudi rad dal v barvo avta ..

Razmišljam tudi o kakšni kombinaciji barv, da ne bi bil samo enobarven konj .. v glavnem, če imate kakšne info, kam se obrniti za pomoč, bom zelo hvaležen ..

Ne mislim pa ne vem kako "tunat" avta. Gre mi bolj za udobje kot pa za izgled!
tongue-1.gif
Motor bom pustil pri miru, fedre itd tudi .. samo mogoče čip .. ok, to je že v drugem planu ..
 

Jeri

Fizikalc
2. sep 2007
580
171
43
40
Pa prosim te, ne dajat skaja v avto
crazy1.gif
Raje daj blago podlozeno z peno. Bo veliko bolje kot pa skaj! Mikrofibra je tud fajn, samo po mojih izkušnjah v avtomobilu hitro zbledi.
 

Mathew

Pripravnik
6. sep 2007
401
0
16
MS
Za tepihe dela FoliaTec sprej za prebarvat, baje drži ok, imaš pa nekaj teh standardnih barv, poglej na njihovi strani.
 

RoMeX

Guru
20. feb 2008
2.279
761
113
daj prilepi nekaj slik težje popravljivih napak pa ti bomo lažje svetovali.
 

kripo

Fizikalc
19. avg 2007
1.941
1
38
46
Ljubljana
ok, bom čez praznike naredil nekaj fotk, pa jih "prilepim". Naj mi samo še nekdo na PM na hitrce razloži, kako jih prilepiti
smirk-1.gif
 

kripo

Fizikalc
19. avg 2007
1.941
1
38
46
Ljubljana
Je kaj bližje LJ kot Malečnik (dejan lešnik)?
frown-1.gif


Na spletni nima nič svojega, le nemškega. Če ima isto v trgovini, ni problem. Da bi se pa samo iz LJ v MB zapeljal, da bi videl, da nima nič v trgovini, je pa ..
crazy1.gif
 

Mathew

Pripravnik
6. sep 2007
401
0
16
MS
Ja nevem če je še kdo drug zastopnik za filiatec najbolje bo da ga prej pokličeš, pa verjetno ti pošlje lahko tudi po pošti.