Sprejem MMS pri Telekomu/Mobitelu

Marburg

Fizikalc
18. avg 2007
976
63
28
Iz schussmobila posljem MMS (velikost cca 180KB) na naroc. stevilko pri Mobitelu/Telekomu. Prejemnik dobi samo glavo sporocila/zadevo, slike pa ne. Njegov telefon mu sporoca, da sporocilo nalaga, nalaga, ...Ker sumim, da ima blokirane odhodne klice (neplacilo storitev), dohodne klice lahko sprejme, me zanima: ali je v zg. opisanem slucaju blokiran tudi prenos podatkov pri dohodnem MMS-u?
Hvala
 

Marburg

Fizikalc
18. avg 2007
976
63
28
Mozno. Bi se dopisal: MMSa ne sprejme tudi druga stevilka, ki je vezana na to stevilko. En tretji narocnik pri Mobitelu/Telekomu pa MMS sprejme.
Lp
 

ovca

morfy
Osebje foruma
18. jul 2007
5.881
3
38
36
Cvičkova dežela =)
www.alter.si
A sta bla telefona na wifiju slučajno, pa hkrati vklopljen data ? Eni telefoni znajo srati pri temu. Je bolj v nastavitvah nastavt, da ročno sprejmeš mms..

Ker sumim, da ima blokirane odhodne klice (neplacilo storitev), dohodne klice lahko sprejme, me zanima: ali je v zg. opisanem slucaju blokiran tudi prenos podatkov pri dohodnem MMS-u?

Hja, načeloma ja. Telefon se mora povezat v omrežje z prenosem podatkov. Če ima blokirane odhodne storitve, bo bolj težko prejel mms (razen, če pošlješ preko Viberja, pa se skonekta preko Wifija)....
 

Marburg

Fizikalc
18. avg 2007
976
63
28
Izleda, da je ravno blokada odhodnih klicev (storitev) kriva za onemogocen sprejem MMSov.
Hvala,
Lp
 

Pbutec

100. registrirani uporabnik
20. jul 2007
15.092
3.575
113
Marlbor
A si ti mislil, da mu šusmobil noče poslati, ker pri mobitelu nima poravnanih obvenosti?