Sprej ali nanos za karoserijo, ki rjavi, za zaustavitev:

Valhalla

Guru
17. dec 2007
4.020
772
113
Tu ni mase za pobrusit več. Notri je luknja. Nekoč je bil zadaj za tem ostankom notranji plastični blatnik pritrjen tu na pleh. Če bom imel blatnik še kakšno leto bom zadovoljen, potem, če bom še imel ta avto, bom pa kupil nov blatnik. To sem tudi malo za test naredil, da vidim, kako gre mat črna barva z originalno. Ker potem bom mat črne kose gor dajal, avto ni vreden nič, ostalo je pa super.
 

luka51

Guru
16. avg 2007
13.839
5.082
113
no te si pa tak za brezveze delal če ni več pleha. Je čisto vseeno če bi barval direkt na rjo.
 

Valhalla

Guru
17. dec 2007
4.020
772
113
Na sliki je bil najslabši del, kjer se je najlepše videl učinek Wurth premaza. Šel sem okoli očiščenega avta, imel kar nekaj problemov, prej je bilo videti zanič, zdaj zgleda pa super. Proračun je bil 5€, realiziran z ene 3€ in pa cca. 2 uri.

Avto ni vreden nič, deluje kot nov za 30k, premostitev se mi pa gre za kakšno leto, temu primerna je bila rešitev. Lahko bi pa še fleksal proč ja, varil nazaj, kital, brusil, ga imel garažiranega dvignjenega 3 mesece, seveda se da.

Hvala prvima dvema za nasvet, saj sem točno to rabil.
 

RoMeX

Guru
20. feb 2008
2.279
761
113
tole imaš odrezano, zavarjeno in pokitano v enmu dnevu. pobarvano pa v naslednjem :)

samo se budget spremeni.. 5e ni dovolj, bo prej 10 :D

če si ti zaddovoljen smo tudi mi :)
 

Valhalla

Guru
17. dec 2007
4.020
772
113
Avtomehanik, ki mi rihta avto, mi je prodal deci za 2€. Še vsaj pol dcl ga imam, pa sem na debelo čopičiral in večkrat.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Kamele0N

RoMeX

Guru
20. feb 2008
2.279
761
113
nekaj časa je bil kao ekskluziva.. ampak je dovolj alternativ, so hitro spremenili taktiko.. sedaj ga ima skoraj vsaka trgovina z barvami..
 

colos

Pripravnik
12. jan 2008
493
6
18
rabil bi enega ki bi mi za male dnarje pošvasal na avtu kar je prerjaveno. Mal podvozje pa zadnji latniki. Umjetnički dojam ni tolk pomemben. bolj se mi gre da bo avto še kakšno leto vozen. Pobarval in pokital bi ga kar s čopičem ali pipsom. Lahko se javi tudi kakšen ki bi imel to za vajo, samo da ne naredi še več škode...
 

tony

Guru
23. jul 2007
9.356
1.350
113
Na starejsem avtomobilu se je na strehi pojavilo nekaj takega:
Klik

Avto je crne barve in glede na starost in dejstvo, da gre za drugi avto me zanima kako bi lahko zadevo vsaj malo najlazje popravil oz vsaj ustavil, da ne gre naprej.

Hvala.

Lp

Če te ne moti estetika, se ne sekiraj. Seveda bo vsako leto šlo na slabše, ampak tole ne bo začelo rjaveti še vsaj 10 let ne.

Sem ravno gledal 22 let starega VAGovca s tem problemom, ki garaže ni videl v tem tisočletju, pa na teh mestih še vedno ne rjavi nič...