Sprednja križna in meniskus

Hanzi

Guru
27. jul 2007
46.149
5.754
113
pri taščici
Zzzs dobi bistveno vec od 30 evrov. Vsaj od zaposlenih.
In verjemi da vem kako to poteka. Sem preprican da sem med top 5 po stalezu bolniske na alterju. V kosu! Brez prekinitev. Brez pritozbe na odlocbo. Z odklonitvijo nadaljevanja zdravljenja ki bi bolnisko se za nekaj let podaljsala najbrz
 

Floki

Guru
6. sep 2007
9.851
2.986
113
Zzzs dobi bistveno vec od 30 evrov. Vsaj od zaposlenih.
In verjemi da vem kako to poteka. Sem preprican da sem med top 5 po stalezu bolniske na alterju. V kosu! Brez prekinitev. Brez pritozbe na odlocbo. Z odklonitvijo nadaljevanja zdravljenja ki bi bolnisko se za nekaj let podaljsala najbrz

Ja če lahko greš delat lahko odkloniš bolniško, če pa ne moreš hodit je pa verjetno ne sploh če delaš na terenu. Govoril sem o tem kar plačaš poleg 300+€, ki jih da na mesec delodajalec.
 

jurek1973

Guru
3. sep 2007
3.885
805
113
.... In je bila na bolniški 13 mesecev vsak mesec pa je šlo iz blagajne toliko kot je potem stal operacijski poseg. Še 12 takih operacij bi lahko plačali če bi jo takoj poslali na operacijo...
Bo novi minister vse to uredil.
Oh no, wait!!!

Je bil hmmm, 6 let glavni na ZZZSju.
 

pleXwriter

Majstr
3. avg 2009
3.352
297
83
De nau pomote, lahko hodim in tud hodim že na šiht, nisem tip človeka, ki bi vlekel bolniško, še prej sem šel delat, čeprav sem bil po komisiji nezmožen, ampak, kot športnik sem fer do sodelavcev, predvsem pa do sebe in mi ležanje doma brez miganja prej škodi, kot pa koristi, čeprav me boli, ampak nekak morm migat mi prav glava. Če bi natvezil oz pontenciral bolečine bi morda bil prej na vrsti, buh ve, ampak nisem tak...zato imam pa morda operacijo šele maja 2020 :(
 
Nazadnje urejeno:

msenjur

Guru
11. sep 2007
25.348
251
113
jest sem bil v izoli, pa sem tud zadovoljen. zjutrej operacija, popoldne ze domov... sem imel pa samo meniskus.

vem pa da je samo na magnetno bila takrat doba za zjokat.

ampak smo se zmenil, da je slo mal hitrej vse skupej.

nisem imel pa potem FT. dohtr je reku, da nej sam malo bolj mirkam in to je to...