sportsdirect

uli

Pripravnik
6. okt 2007
103
0
16
Lep pozdrav
Ali kdo kej nakupuje preko omenjene štacune po netu ker izbire je veliko ,kako ste kej zadovoljni z dostavo in ostalimi stvarmi
 

rawr

PDA maher
19. jan 2012
6.188
1
38
Citat:
Uporabnik uli pravi:
Lep pozdrav
Ali kdo kej nakupuje preko omenjene štacune po netu ker izbire je veliko ,kako ste kej zadovoljni z dostavo in ostalimi stvarmi

Dostava je hitra in ugodna, ce vzames vec zadev. Najvecji problem so cudne cifre/kroji in slabe informacije o artiklu. Lahko pa zadeve komot vrnes pa ti obicajno tut vrnejo kes za postnino. Sploh ce je njihova napaka.
 

upiwaly

Fizikalc
6. avg 2007
1.513
9
38
Zaenkrat zadovoljen.
Kakšne stvari so noro poceni.
Je pa res, da predvsem pri cunjah je treba malo material pogledat. Meni sintetika gre na k, potem pa iščem bolj bombažne stvari, pa je hitro dražje. Če so pa res kakšni zadnji kosi, je pa zelo poceni.
Edino imel sem težavo, ko sem naročil teniške žogice - 24 piksen po 3kom. Sem kliknil to na njihovi strani po ceni 48eur. Poslali so mi pa 18 piksen za 48eur. Napaka na njihovi internet strani. Zdaj čakam, kaj bo s tem.
Drugače pa zadovoljen.
 

klekej

Majstr
26. jul 2007
5.349
257
83
33
Bo kdo kaj naročal, da bi si delili poštnino?
smile-1.gif
 

prijam

Fizikalc
2. sep 2007
1.821
4
38
Če se ne motim je poštnine 10€, ob več artiklih cca. 15€.
Če ne gre za res dobrega kolega s katerim bosta naročilo, poštnino in dostavo uredila spotoma dvomim, da se splača zaradi teh nekaj € komplicirat pri naročilu.
 
Nazadnje urejeno:

B81

22. jul 2007
34.259
8.812
113
Naročil, večinoma nezadovoljen, ampak so zamenjali brez, da bi bilo kaj narobe, pač sem nazaj poslal.
 

mercedes

Majstr
16. dec 2014
2.401
146
63
Citat:
Uporabnik Denis pravi:
Naročil, večinoma nezadovoljen, ampak so zamenjali brez, da bi bilo kaj narobe, pač sem nazaj poslal.

Koliko si pa poštnine plačal za nazaj... ?

lp
 

prijam

Fizikalc
2. sep 2007
1.821
4
38
Citat:
Uporabnik mercedes pravi:
Citat:
Uporabnik Denis pravi:
Naročil, večinoma nezadovoljen, ampak so zamenjali brez, da bi bilo kaj narobe, pač sem nazaj poslal.

Koliko si pa poštnine plačal za nazaj... ?


lp


Cca 10-20 eurov, vse je odvisno od teže.
 

sandichamp

Pripravnik
10. avg 2007
468
16
18
Če imajo trgovine Sportsdirect ta izdelek ki ga hočeš zamenjati v Sloveniji, ga lahko zamenjaš v naših trgovinah. Ni potrebe po pošiljanju nazaj.

LP Sandi
 

prijam

Fizikalc
2. sep 2007
1.821
4
38
Super informacija. Torej pokličeš SD v Ljubljani preveriš če imajo izdelek na zalogi in ustrezno velikost in zadevo menjaš.
Ali je tudi opcija vračila v trgovini in povrnitve denarja?
 

sandichamp

Pripravnik
10. avg 2007
468
16
18
Ne vem kako to poteka. V trgovini na Rudniku mi je rekla da pri njih lahko zamenjam izdelek, če ga oni imajo. Nisem pa še nikoli nič zamenjal.
Škoda da ne moreš naročiti kar v najbližjo poslovalnico v Slovenijo, in bi lahko poštnina bila brezplačna.


LP Sandi
 

prijam

Fizikalc
2. sep 2007
1.821
4
38
Bi bilo super če bi lahko naročil v poslovalnico in vrnil v poslovalnico.
Ker cene so kdaj res ugodne. Sicer se tistih 10€ poštnine ne pozna toliko, bolj je pa problem če je potrebno kakšno stvar vrniti in se ne izplača računica.
 

B81

22. jul 2007
34.259
8.812
113
Ve kdo, ce gre roba zdaj na carino iz Sportsdirecta, glede na UK poreklo trgovine ali kako uredijo prek Nemcije itd.?

Tnx
 
22. jul 2007
12.689
1.257
113
123
Kar naročiš iz Sportdirecta UK, ni nobenih dodatnih stroškov, edino kar moraš pri DHL-u izpolniti dokumentacijo za uvoz blaga.Sprobano po novem letu, tako da komot lahko naročiš.
 

motofrik

Majstr
24. dec 2009
2.889
263
83
tam ko se terc po tori rola
Kar naročiš iz Sportdirecta UK, ni nobenih dodatnih stroškov, edino kar moraš pri DHL-u izpolniti dokumentacijo za uvoz blaga.Sprobano po novem letu, tako da komot lahko naročiš.
Po novem letu, ja... Od 1.7.2021 velja ono ''uvoz iz tretjih držav -DDV na vse in carina nad 150 evrov. Če je skladišče v Nemčiji, pa teh stroškov ni. Isto je pri Aliexpressu... Konkretno, poslano s Češkega lagerja, tretji dan od naročila, poštar prinesel. Brez dodatnih stroškov -seveda, če je pa znotraj EU. In paket kar konkreten -zadnji kufr za motor. Zanimivo, najcenejši ponudnik za tisti model kovčka je imel ceno 147 evrov, tu pa 96 s poštnino. Sem poskusil še eno naročilo -stranske torbe, isti volumen paketa, spet s češkega lagerja... brez dodatnih stroškov... Naročeno 3.7. in naslednja pošiljka 8.7.