Spolnost, ženske in norosti...

volk_S

Pripravnik
17. avg 2007
759
0
16
43
Za začetek bi povedal, da nimam nobene policijske kartoteke.
crazy1.gif
Nobenih spolnih napadov ali česa podobnega mi ne more nihče očitat, ker jih pri men ni. Vseen pa večkrat čutm nek absurdni strah predstavnic ž spola zadnje čase, res, čist nč mi ni več jasn. Rad bi razumel ozadje, mislm, vsak strah mora imeti neko logično razlago, a ne?
 

volk_S

Pripravnik
17. avg 2007
759
0
16
43
Misliš, grob al kaj? Dej mi definiraj tole "zgledaš negladek" in logično poveži izgled, kako naj bi le-ta po ženski absurdni logiki definiral fizični kontakt.
stupid-1.gif




edit: Drugač si pa kr zadel. Zdej mi pa še povej koliko pikopaskalov je dovoljenih med kontaktom, da noum naslednjič izpadel pregrob.
confused-1.gif
 
Nazadnje urejeno:

Diablo

Fizikalc
19. jul 2007
5.360
3
38
če tip izgleda neandertalski hrust, ali pa v oceh tisti psihopatski serijsko morilski pogled, se ga pac zenske bojijo. Kaj bos zdej znanost razvijal?
 
Nazadnje urejeno:

volk_S

Pripravnik
17. avg 2007
759
0
16
43
stupid-1.gif


edit: Jest sm pa mislu da si serijski morilec če več ljudi ubiješ.
bonk.gif
 
Nazadnje urejeno:

volk_S

Pripravnik
17. avg 2007
759
0
16
43
Njet, se spomnem v srednji šoli, že dolg tega sicer, z eno sva flirtala dolg časa, nikol pa ni blo fizičnega kontakta med nama, pol na konc me pa zgrabi za roko tuk da mi ni odrevenela pa mi reče da sm grobjan.
stupid-1.gif
 

Ares

kamikaza
19. jul 2007
4.622
0
36
mogoče pa zgledaš kot nek potencialni morilec :p
A mogoče zgledaš ko un Casiragi al kva je že ?
grin1.gif
 

mrzli

Pripravnik
24. jul 2007
41
0
6
Če imaš bad look si vedno zanimiv za babe.

Lepa dekleta ljubijo barabe ...
zmaga.gif
 
Nazadnje urejeno:

mojamura

Fizikalc
25. jul 2007
1.355
0
36
sLOVEnia
Citat:
Uporabnik volk_S pravi:
Njet, se spomnem v srednji šoli, že dolg tega sicer, z eno sva flirtala dolg časa, nikol pa ni blo fizičnega kontakta med nama, pol na konc me pa zgrabi za roko tuk da mi ni odrevenela pa mi reče da sm grobjan.
stupid-1.gif

17758-icon_confused.gif
eh...pa lahkpo je bilo tak:
- tipica ne ve kaj je grobo
-tipica je bila zmedena
-tipica je trpela zaradi pomanjkanja spolnih užitkov
-tipica ima slabo metodo pecanja
-tipica tio je v bistvu tako povedala, da jo ali vzburjaš, ali pa odbijaš (kaj od tega pa je, pa sam pogruntaj)
 

andrejb

Jasnovidec 2008
9. okt 2007
948
0
16
Pa predstav se naprimer... jest sm Bojan, priimek Strojan pa zamolči za neki časa.....
evil.gif
 

volk_S

Pripravnik
17. avg 2007
759
0
16
43
ksz.

Ok, Strojan se mora pisat, da je Strojan, psiho mora počet psihopatizme da je psiho, shizo mora tud neki shizofreničnega počet da je shizo.
Kako se že označi nekoga ki je prepričan da nekdo dela takšne ali drugačne psihopatizme, zato ker pač "tak zgleda", pa jih sploh ne, pa sami pogruntite.
13.gif
 

stieber

čebinar
1. sep 2007
17.258
3
36
Murgle
Citat:
Uporabnik volk_S pravi:
ksz.

Ok, Strojan se mora pisat, da je Strojan, psiho mora počet psihopatizme da je psiho, shizo mora tud neki shizofreničnega počet da je shizo.
Kako se že označi nekoga ki je prepričan da nekdo dela takšne ali drugačne psihopatizme, zato ker pač "tak zgleda", pa jih sploh ne, pa sami pogruntite.
13.gif

volk_S?
confused-1.gif