Spodletel poskus kraje motornega kolesa

Viper_XxL

Guru
20. avg 2007
9.330
948
113
Titograd
Ja to je pa pravi nasvet, sploh če ni stopnic
rolleyes-1.gif
če že "svetuje" potem je pravi nasvet, ga po piksni ruknit pa odpeljat 20 km vstran
 

XXXL

Guru
9. sep 2007
7.337
761
113
Obdelaš, naložiš v prtljažnik, odpelješ nekam v gozd, hribe, daleč od civilizacije in polomljenega pustiš tam. Še prej mu pa kakšen osebni dokument vzameš, če ga bo treba še kdaj obiskati...
 

ovca

morfy
Osebje foruma
18. jul 2007
5.881
3
38
36
Cvičkova dežela =)
www.alter.si
Matr, mi je res žal, da si se zadrl...
A pomaga kej tista klučavnica, ko se zaklene preko diska (čez tisti krogec-ala hlajenje diska?). Moj fotr ma tist in se motorja tud premaknt neda..

@dsf. Podobno vrjanto mi je povedal moj inštruktor za avto. Je ponoči dobu vlomilca, ko mu je vlamljal v bajto. Preruku hudiča na polno, pol pa klical policijo. Polcija pride, vpraša, zakaj ima prebito ustnico ter krvav nos, pa je on lepo povedu, da mu je vlamljal v bajto, pa da ga je mal pobožal. Policaj se je samo zasmejal, ter nekaj napisal v zapisnik ter dal inštruktorju za podpisat..
No, tam je pisalo, da je vlomilec hotel pobegniti in se spotaknil ob ograjo ter z glavo zadel pločnik.
evil.gif
...
 

lost1

mnz
19. jul 2007
8.414
125
63
Citat:
Uporabnik ovca pravi:
Matr, mi je res žal, da si se zadrl...
A pomaga kej tista klučavnica, ko se zaklene preko diska (čez tisti krogec-ala hlajenje diska?). Moj fotr ma tist in se motorja tud premaknt neda..

@dsf. Podobno vrjanto mi je povedal moj inštruktor za avto. Je ponoči dobu vlomilca, ko mu je vlamljal v bajto. Preruku hudiča na polno, pol pa klical policijo. Polcija pride, vpraša, zakaj ima prebito ustnico ter krvav nos, pa je on lepo povedu, da mu je vlamljal v bajto, pa da ga je mal pobožal. Policaj se je samo zasmejal, ter nekaj napisal v zapisnik ter dal inštruktorju za podpisat..
No, tam je pisalo, da je vlomilec hotel pobegniti in se spotaknil ob ograjo ter z glavo zadel pločnik.
evil.gif
...

LOL
smile-1.gif
 

synthman

Fizikalc
22. avg 2007
7.226
0
36
Citat:
Uporabnik qqqqqqq pravi:
Ah, to se ne dela tko! Znanec iz fužin je videl skozi okno, kako mu nekdo vlamlja, steče dol, pride lepo po tiho do avta, odpre vrata in pok pok, tipa spravi na urgenco.

Lastnik na sodišču izjavi: "Ni mi žal, še bolj bi ga moral!" Epilog: zoper lopova sprožen kazenski postopek, zoper lastnika pa odškodninski zahtevek zarad telesnih poškodb, ki jih je povzročil lopovu.
Če bi pa lastnik na sodišču izjavil, da je lopova presenetil, ta pa ga je napadel in se je samo branil, bi pa lopov dobil še kakšno dodatno kazen, lastnilk pa nič. Pa kaj gre govorit take traparije - še bolj bi ga moral.
 

stardec

AlterTroll 2015
19. nov 2007
11.378
2.026
113
Citat:
prosim stargadeca da se vzdrži svojih komentarjev
Zakaj? Ne morem se vzdržat.
Prekleta banda lopovska! Golazen lopovska! Drhal lopovska! Mrčes lopovski! Izmečki lopovski! Paraziti lopovski...............ti fakin ti nevzgojeni........mulc hudičev lopovski
Citat:
OPIS STORILCA : MLAD FANT -OBLEČEN JE BIL V KAVBOJKE ALI PODOBNE HLAČE NA SEBI JE IMEL SIV PULOVER Z KAPUCO.
Preklet stardec, ki je naredu tega mladga fanta! Da mu bi vsaj gnojni tur na riti zrastu temu barabinu lopovskemu
PS: Sori stari, saj dovoliš........ sem moral izlit jezo na to zalego lopovsko......da jim pič*a rosna lopovska....
Grrrrrrrrrr......
Tolk sem ga spucal, da ti ziher tega ne bo več naredu...........
 

elo

Dr. Rodilnik
4. sep 2007
1.630
4
38
malo tukaj malo tam
Citat:
Uporabnik dsf pravi:
Imaš pa eno legalno možnost ! Če tip med "ruvanjem ""pade " po stopnicah, čez škarpo pa ni problema ker se je zgodila "nesreča" in kot takšno jo Policaji tudi obravnavajo.
Edino na to je opozoril ,da je malo nerodno če vlomilec pade po stopnicah s kuglo v glavi
evil.gif

nekaj časa nazaj je bil primer, ko je en 14x padel na nož....

to je bil težek padec...
 

dsf

izbrisani
6. sep 2007
10.019
1
36
Citat:
Uporabnik elo pravi:
Citat:
Uporabnik dsf pravi:
Imaš pa eno legalno možnost ! Če tip med "ruvanjem ""pade " po stopnicah, čez škarpo pa ni problema ker se je zgodila "nesreča" in kot takšno jo Policaji tudi obravnavajo.
Edino na to je opozoril ,da je malo nerodno če vlomilec pade po stopnicah s kuglo v glavi
evil.gif

nekaj časa nazaj je bil primer, ko je en 14x padel na nož....

to je bil težek padec...
Vidim ,da se nesreče dogajajo tudi drugje.
Je moral biti tip res neroden
hysterical-1.gif
 

Valhalla

Guru
17. dec 2007
4.095
805
113
Citat:
Uporabnik ovca pravi:
Polcija pride, vpraša, zakaj ima prebito ustnico ter krvav nos, pa je on lepo povedu, da mu je vlamljal v bajto, pa da ga je mal pobožal. Policaj se je samo zasmejal, ter nekaj napisal v zapisnik ter dal inštruktorju za podpisat..
No, tam je pisalo, da je vlomilec hotel pobegniti in se spotaknil ob ograjo ter z glavo zadel pločnik.
evil.gif
...

Dobro štorijo ima moj znanec, ki je bežal pred policijo malček okajen
grin1.gif


Ko so ga ujeli, jih je malo jezilo, da so ga morali lovit, zato so ga malo
10.gif


V zapisniku je pisalo, da je med bežanjem padel v vrtnice
roza.gif

hysterical-1.gif