Spodletel poskus kraje motornega kolesa

maggio

Fizikalc
19. avg 2007
1.704
1
38
Lj-bežigrad
DANES 16.05.2008 OB 1:25 PONOČI JE BIL IZVEDEN SPODLETEL POSKUS KRAJE MOTORJA kAWASAKI GPZ 500S

MOTOR JE BIL PARKIRAN POD BLOKOM V NASELJU BS-3 V LJUBLJANI IN JE BIL POKRIT Z CERADO

LOPOVU JE USPELO ODPETI CERADO Z VSEH STRANI IN KO JO JE HOTEL SNETI SEM ZASLIŠAL NEKO POKANJE POGLEDAL ČEZ OKNO IN ZAVPIL NANJ, NAKAR JE POBEGNIL.


ČESTITAM POLICISTOM BILI SO NA KRAJU ČEZ REKORDNIH 4-5 MINUT

OPIS STORILCA : MLAD FANT -OBLEČEN JE BIL V KAVBOJKE ALI PODOBNE HLAČE NA SEBI JE IMEL SIV PULOVER Z KAPUCO.
MORDA JE BIL ŠE KDO SKRIT POD BLOKOM -TEGA NE VEM

IN ČE KAJ VESTE O TAKEM LOPOVU, ALI SE KDO PREPOZNA MU POVEM DA MI JE ŽAL DA SEM ZAVPIL NANJ, KER TAKO SEM MU SAMO OMOGOČIL DA JE LAHKO POBEGNIL, PRI NASLEDNJEM POSKUSU SE BO DRUGAČE KONČALO.
10.gif








P.S

prosim stargadeca da se vzdrži svojih komentarjev
 
Nazadnje urejeno:

gretzky

barbarski, nasilni, objestni motoristični norec
6. avg 2007
5.856
0
36
48
evo me
Sem vesel da mu ni uspelo.
cheer.gif
Je pa bolje, da ni prišlo do fizičnega obračuna, saj ve, potem bi bil ti tožen in plačeval odškodnino.
Prekleta banda lopovska.
jezen.gif
 

Telefunken

Fizikalc
23. jul 2007
1.909
0
36
Pa dol bi bila še ena dva in bi jih lahko dobil po glavi. Najprej bi klical policijo, nato bi opazoval, verjetno bi mu rablo še kakih 5 min da bi ga odpeljal.
 

maggio

Fizikalc
19. avg 2007
1.704
1
38
Lj-bežigrad
Citat:
Uporabnik Telefunken pravi:
Pa dol bi bila še ena dva in bi jih lahko dobil po glavi. Najprej bi klical policijo, nato bi opazoval, verjetno bi mu rablo še kakih 5 min da bi ga odpeljal.

mislim da je to da sem se zadrl nanj kar en tak refleks.

upam da ne bo naslednjič samo takrat bo res drugače
evil.gif


prokleta banda
10.gif
 

qqqqqqq

Fizikalc
23. apr 2008
1.405
0
36
Ah, to se ne dela tko! Znanec iz fužin je videl skozi okno, kako mu nekdo vlamlja, steče dol, pride lepo po tiho do avta, odpre vrata in pok pok, tipa spravi na urgenco.

Lastnik na sodišču izjavi: "Ni mi žal, še bolj bi ga moral!" Epilog: zoper lopova sprožen kazenski postopek, zoper lastnika pa odškodninski zahtevek zarad telesnih poškodb, ki jih je povzročil lopovu.

Jaz bi to naredil popolnoma brez vmešavanja državnih organov!
 

maggio

Fizikalc
19. avg 2007
1.704
1
38
Lj-bežigrad
Citat:
Uporabnik Denis pravi:
Kak pa? Kamen za nogo in v reko?
grin1.gif

tko nekak

danes sem v tla všravfal 20cm globoko en močan haklc in kupil najdebelejšo ketno v merkurju tko, da upam da jih bo to pri naslednjem poskusu vsaj malo oviralo.
 
Nazadnje urejeno:

lost1

mnz
19. jul 2007
8.414
125
63
Ketna z merkurja verjetno ni dovolj močna,kupi kakšno v Vovkotu,ki imajo neko zascito proti rezanju s fleksarco ali klescami.
 

CupraR

Majstr
21. sep 2007
5.636
144
63
Oz poglej za Abus ketne (zakleni.si). Je pa res da niso poceni, je pa res kvalitetna roba. Tsit od Merkurja bo šla k puter z ornk kleščami..

Jst sm mel tut podobno srečo (pa čeprav mam samo moped), ko jim ni ratal ključavnice od Vovka (prepletene zajle) precvikat.
No so me pa vsaj tolk zjb. da jo morm menjat, ker do polovice je pa le pršu z kleščami.
Zdej mislm U-lok nabavt, te p. vsaj zdržijo.

zakleni.si

Evo tukaj si mal poglej za verige, loke itd.. Glede na to da imaš ornk motor, se splača mal več dat pa da mirno spiš..
 
Nazadnje urejeno:

merdzo

Majstr
6. avg 2007
3.711
142
63
dolgoročno bo treba kako garažo najet. Bi se zmenil s kakim kmetom iz okolice LJ, če lahko parkiraš poleg njegovih traktorjev pod senikom.

lp
 

merdzo

Majstr
6. avg 2007
3.711
142
63
a ste ga vidli, bistro glavco. Zdej imaš na voljo ali brezskrbno parkiranje pod kozolcem in skrbno nabijanje na seniku ali pa neprespane noči in pretepi s čefurji na parkingu.
Tačas, ko razmišljaš, pa hitro po eno srečko
wink-1.gif


lp
 

Marauder

Pripravnik
16. mar 2008
205
0
16
Jaz imam tako garažo, pa jo delim še z dvema motoristoma... Vsak da po 10€ na mesec, da nima svojega motorja na dežju pod blokom temveč lepo na suhem pa varnem v garaži...
 

Fiatista

Pripravnik
1. sep 2007
670
0
16
2-way alarm pa rostfrej cev pred vrati stanovanja. Naj pride
smile-1.gif
. Itak ne bo vedu, kdo ga je.
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.943
5.474
113
sam kalašnik pa rafal...po možnosti z dvojnim saržerjem
smile-1.gif
 

dsf

izbrisani
6. sep 2007
10.019
1
36
GPZ 500 je kar prijetna stvarca
cool-1.gif

Kar se pa tatičev tiče pa ti priporočam nasvet enega od Policajev.
Če doma naletiš na vlomilca mu ne smeš odvzeti prostosti ali ga kakor koli zadrževati , prav tako ga ne smeš fizično napasti! Za vse omenjeno boš pokasiral ali tožbo ali pa ovadbo !
Imaš pa eno legalno možnost ! Če tip med "ruvanjem ""pade " po stopnicah, čez škarpo pa ni problema ker se je zgodila "nesreča" in kot takšno jo Policaji tudi obravnavajo.
Edino na to je opozoril ,da je malo nerodno če vlomilec pade po stopnicah s kuglo v glavi
evil.gif
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.943
5.474
113
Pač nesreča
smile-1.gif


Kaj pa v afektu...s tem se ne morš zagovarjat?.......pač te model presenetu k si se hotu ob 2h zju3 pelat z motorjem....in si ga od šoka pretepu...ker te je že tko strah ponoč okol hodt
smile-1.gif
????