Spletne trgovine ala " Neckermann ,Quelle..."

mercedes

Majstr
16. dec 2014
2.414
149
63
Ali mogoče kdo pozna kakšne spletne trgovine tipa Neckermann ,quelle,....,

ki imajo možnost pošiljanja v Slovenijo ??


Ali pa v skrajnem primeru ,da bi imeli možnost pošiljanja vsaj poštno ležeče ? Recimo naročiš v Avstriji in pošljejo na eno pošto ki jo izbereš Æim bližje meji in tam prevzameš ?
Da spletna stran dopušča registracijo Slovenskega naslova , naslov za pošiljanje pa izbereš pošto v Avstriji.
Ker recimo avstrijski neckerman dopušča registracijo samo z avstrijskim naslovom .

LP
 

mercedes

Majstr
16. dec 2014
2.414
149
63
Citat:
Uporabnik mtl pravi:
http://www.sportsdirect.com/
Preverjeno dobro dela in se da dobiti zelo dobre cene.

To poznam...

Bolj v stilu neckermann me zanima. Sem pred leti dosti hišnega tekstila naročeval pri neckerman in quelle ... Zavese in podobno.
Pa tudi kaj tehničnega , pa za na vrt....

Z moje strani škoda da se ni vsaj eden obdržal.

Otto je , ampak ta je pa po moje svinjsko drag.

Včasih tudi pride do situacije ko je treb kakšen artikel menjat , (številka ,velikost....) takrat je sportsdirect kar nepraktičen . Tako časovno kot cenovno.

lp
 

SouthPark

Jas da nea vem?! Ka te je...
5. sep 2007
24.570
5
38
Klobukarjev dol
Citat:
Uporabnik mercedes pravi:

Včasih tudi pride do situacije ko je treb kakšen artikel menjat , (številka ,velikost....) takrat je sportsdirect kar nepraktičen . Tako časovno kot cenovno.

lp

Še posebej, ko ti pošljejo ženske namesto moške teniske, jih (na svoje stroške) pošlješ gor in ti še enkrat pošljejo nazaj iste
bonk.gif
 

mercedes

Majstr
16. dec 2014
2.414
149
63
Citat:
Uporabnik SouthPark pravi:
Citat:
Uporabnik mercedes pravi:

Včasih tudi pride do situacije ko je treb kakšen artikel menjat , (številka ,velikost....) takrat je sportsdirect kar nepraktičen . Tako časovno kot cenovno.

lp

Še posebej, ko ti pošljejo ženske namesto moške teniske, jih (na svoje stroške) pošlješ gor in ti še enkrat pošljejo nazaj iste
bonk.gif

Ja ,včasih se enostavno ne splača nazaj pošiljati.

Imam pa sam s sportsdirectom drugačno izkušnjo.

V naročilu so poslali drugačne teniske od naročenih. Na škatli je bila sicer prava koda ,a v škatli drug model.

Sem pisal na podporo,poslal slike in pojasnil problem.

V roku 24 ur sem prejel odgovor z vsemi opravičili da mi bodo poslali pravi izdelek in napačne teniske lahko obdržim .
V parih dneh so bili pravi teniski doma..

Tako da kar se mene tiče se še lahko zmotijo....hehehe
smile-1.gif

lp
 

SouthPark

Jas da nea vem?! Ka te je...
5. sep 2007
24.570
5
38
Klobukarjev dol
Pri meni so zajeb... v spletni trgovini, zamešali so številke artiklov za moške in ženske, potem pa je šlo v reklamacijsko službo, oni so pogledali v naročilo kaj mora biti v paketu glede na šifro artikla in evo ga, spet sem imel doma ženske teniske. Sem jim yebal vse po spisku, pa so potem krili stroške dvojnega pošiljanja nazaj.
 

Najednik

Pripravnik
1. maj 2013
118
0
16
Citat:
Uporabnik mercedes pravi:
Ali mogoče kdo pozna kakšne spletne trgovine tipa Neckermann ,quelle,....,

ki imajo možnost pošiljanja v Slovenijo ??
A nista ti dve štacuni propadli?
sprasujem se.gif
 

Najednik

Pripravnik
1. maj 2013
118
0
16
Nekaj časa nazaj sem gledal (kako leto nazaj) in so na nemški strani ponujali samo potovanja.