Spletna trgovina za cunje

TurboD

Pripravnik
19. dec 2012
112
3
18
Zanima me, če mi lahko kdo namigne, katera je dobra spletna trgovina za majce (ženske/dekliške) z raznimi temami, pa da je zanesljiva, poceni in da ima lagerje po možnosti v Evropi (da ne hodi roba cel mesec, kot iz Aliexpressa in podobnih kitajskih štacun).
Mala bi rada neke majce od Harry Potterja. Sem gledal nekaj po Aliexpressu in Ebay, pa so prodajalci v glavnem iz kitajske. Če obstaja kaj bližjega, bi bilo prav fajn.
 

cunctator

Pripravnik
18. jul 2007
294
0
16
tut moja se je zapičla v harryja letos. po dolgem iskanju smo prišli do tega, da je najlažje, najceneje in najhitreje, da poiščemo sliko, jo nesemo enmu k dela majce in ti jo da gor. tamala zadovolna, denarnca pa tut
smile-1.gif
 

amacar

Majstr
29. apr 2010
4.127
454
83
Ni sicer za harry poter verjetno, ampak js zadnje čase skoraj vse kupim tule: http://www.mandmdirect.com/
Poštnina nad 75GBP zastonj, js kupujem večinoma Jack&Jones, ponavadi nabavim za -50% ali več napram slovenski ceni, pride v roku 3-5 dni. Da sploh ne govorim o tem, da včasih čez pol leta pride enaka roba v Slovenijo kot "nova" kolekcija.
hysterical-1.gif
 

B81

22. jul 2007
34.639
9.039
113
Najbolje je kupit na amazon BuyVip v DE, se dajo kupit prave firme za pol cene.

Za to, kar iščeš, pa kak area2buy.de (3 dni poštnina) ali pa sportsdirect iz UK.
 

dufus

Fizikalc
13. okt 2007
1.927
60
48
yoox.com
ne vem sicer ce majo otroske stvari, ampak jest samo se tam kupujem. dispatch iz italije z ups, ponavadi posljejo naslednji dan od narocila, dostava pa potem dan za tem. ponavadi postnina zastonj, vrnes lahko 2x.
 

ribicija

Guru
4. sep 2007
2.317
1.339
113
Jaz v zadnjih dveh letih pustim kar nekaj denarja pri BestSecret. Cene so, vsaj pri artiklih, ki jih jaz kupil cca 40 do 60 ceneje kot v redni prodaji pri nas. Recimo kavbojke, ki stanejo v Peek & Cloppenburgu 100 EUR, kupim pri njih za 50 EUR. Res pa je, da delujejo po sistemu zadnjih kosov in se velikokrat zgodi, da kaka stvar takoj zmanjka. Pošiljanje imam v SLO zastonj, po moje zaradi količine nakupov, sicer pa je menda ne glede na velikost cena pošiljke 5 EUR.

Če koga zanima link za registracijo je tukaj Registriraš se lahko samo če te nek obstoječ član povabi...