Spet pogrešana

sumica

Fizikalc
10. sep 2007
1.277
38
48
Spet pogrešana

Mislim, da bi bil čas, da se ji izstavi račun za čas in delo policije in drugih enot, ki so aktivirane v primeru iskanja pogrešane osebe. + kakšna zapestnica za 1 leto, da ne bo toliko težav je vleči iz postelje nekega hotela, kjer je bila nazadnje.

Kako je v takih primerih sploh uradno? Ona je mladoletna, od doma odide s polnoletnim (sicer nedoraslim tepcem) tipom. Je on odgovoren ali ne? Doma so jo verjetno privili in prepovedali dihat, ona pa hop in spet zbeži, saj kaj ji pa kdo more. Starši pa odgovorni za mladino brez pameti. Po moje bi bilo še vedno dobro v takih primerih lepo naložiti družbenokoristno delo, da odplača dolg do države za iskanje (ker je očiten pobeg) + ovratnica, da naslednjič ne bo težav je najdet v 1 uri.
 

sumica

Fizikalc
10. sep 2007
1.277
38
48
Mislim, da imajo "otroci" pri teh letih dovolj privarčevanega denarja, da gredo za dva tedna v neki hotel.
 

INKVIZITOR

Archbishop
3. apr 2009
3.516
5
38
Uuuuuuuuuuu kwa bi padal s palco po njej
evil.gif
 

matofill

Guru
18. sep 2008
3.673
732
113
Ja morajo imeti otroci ja svobodo ... a ne .... ko bo pa dete domov prinesla, bo pa rekla mamica pomagaj mi !
frown-1.gif
.
 

SouthPark

Jas da nea vem?! Ka te je...
5. sep 2007
24.570
5
38
Klobukarjev dol
Kako kazen? Zakaj? Ker greš na počitnice, odklop od vseh in pač teden dni izklopiš telefon, ne gledaš TV itd.?

Ne vem sicer kakšna zgodba je pri teh dveh golobčkih, ampak kolikor vem nisi dolžan nekomu povedat, da greš in te ne bo par dni ali pa da bi moral na dopustu spremljat medije oz. bit dosegljiv, če te slučajno kdo išče...

Še odgovor na vprašanje: on ni odgovoren, ker je stara več kot 16 let.
 

Floki

Guru
6. sep 2007
9.900
3.021
113
A je tako težko naložit tastarim en pogram na telefon za lokacijo. Če ne pa pasjo ovratnico z GPS privarit okrog vratu.
 

INKVIZITOR

Archbishop
3. apr 2009
3.516
5
38
Valda da ni treba nič povedat. Sploh ne, ker je mladoletna in so starši odgovorni. Ah kje pa...sploh, če živi pod njihovo streho. Nč ni treba javit. So pa po moje cela familija mal Huxtabalovi...
stupid-1.gif
 
22. jul 2007
12.811
1.316
113
123
Citat:
Uporabnik Floki pravi:
A je tako težko naložit tastarim en pogram na telefon za lokacijo. Če ne pa pasjo ovratnico z GPS privarit okrog vratu.
Itak, a misliš da gre za 5 letnega otroka, kateri ga še uporabljati dobro ne zna
tongue-1.gif
 

Hanzi

Guru
27. jul 2007
46.366
5.873
113
pri taščici
Ksz
Tukaj so starsi (pa se kdo) najbrz zatajili pri vzgoji ze dolgo nazaj, pa se kar ne naredijo nic na tem.
Je pa sedaj najbrz za vse prepozno in ga ni ukrepa ki bi punco naštelal na pravo pot. Naj gre svojo pot, starsi pa k spovedi in do življenjski pokori.
Upam da tudi mene ne čaka kaj takega
 

bugmenot3

Pripravnik
21. mar 2014
862
-3
16
Citat:
Uporabnik sumica pravi:
16-letna-polona-je-znova-pogresana

Mislim, da bi bil čas, da se ji izstavi račun za čas in delo policije in drugih enot, ki so aktivirane v primeru iskanja pogrešane osebe.
Po moje bi bilo še vedno dobro v takih primerih lepo naložiti družbenokoristno delo, da odplača dolg do države za iskanje (ker je očiten pobeg) + ovratnica, da naslednjič ne bo težav je najdet v 1 uri.
Ha! Iskal sem slabšo temo od ploščate Zemlje in našel sem jo.
 

B81

22. jul 2007
34.524
8.970
113
Mogoče so starši preveč konzervativni, pubec ji je malo pokazal lepšo stran življenja in punca je zbrala pogum
grin1.gif
 

Gatto

Guru
19. jul 2007
18.746
887
113
tu in tam
ksz

a je ta poba, ki mami mladoletnico na lauf mogoče stieber? ker je nekam poniknil zadnje čase..
evil.gif