Sparkasse - net stik

medo10

Fizikalc
3. sep 2007
1.693
7
38
Verjetno s 1.1., ko so spreminjali cenik (dražili). No, le pri Pozitivnem so znižal nadomestilo za 0,5 €, če nimaš dost keša gor.
 

Stardo

Pripravnik
3. jan 2009
353
0
16
40
Al pa Udobni+ račun. Vodenje 3,99€ ostalo đabe
cheer.gif
 

Commodore

Fizikalc
14. jul 2008
1.931
34
48
Dragi so ratali, ni kaj.
smile-1.gif
Sploh z njihovimi pre-emptive podrazitvami v preteklih mesecih so se obnasali natanko tako kot NLB par let nazaj (vsake dva meseca napovedana nova podrazitev v naslednjih dveh mesecih itn.)... 2.29 EUR je bil udobni plus paket, ko sem bil se pri njih.
 

Rikolus

Fizikalc
19. jul 2007
2.299
62
48
Podražitve so logična posledica slabega stanja banke. Sparkasse je namreč poslovala z izgubo. Poleg tega da zvišujejo cene storitev, so tudi pri kreditih izredno nefleksibilni postali glede na pretekla leta.
 

feler

Fizikalc
21. jan 2008
1.700
12
38
Mislim da so se selili enkrat leta 2005-2006 tako da ni lih nova....


...drugače pa, glede na delne bilance ki so bile objavljenje, Sparkasse niti ni tako slaba, marsikateri drugi so lani prikazovali plus, ker so bilance tako priredili, letos je pa ven vsekalo, pogleje Abanko,Nkbm ipd., tudi bonitetna ocena tema bankama je padla...mogoče res ne bodo dražili, aja...ser res, vse skupaj napol državno vse skupaj, bomo mi plačali, tako kot NLB....naj trg naredi svoje, pa da vidimo potem kdo se bo obdržal, dražil ipd., s tujim k***** po koprivah mlatit je najlažje.
 

asko

Fizikalc
22. jul 2007
2.565
3
38
Še vedno mi je ceneje pri njih plačati 3.99 € za vodenje in imeti preko NetStika plačila položnic zastojn, vse dvige na BA zastojn, dvige na BA v EU območjo zastonj, Eurocard zastojn..Res pa je da verjetno pri kreditih niso najbolj fleksibilni. Ampak katera banka pa je danes fleksibilna ?
 

Thorex

Zelenc'
6. dec 2011
10
0
1
Klik je tehnično in funkcionalno veliko boljši, če bi še ostalo, npr.cena štimala bi bil to prvi izbor...
 

CupraR

Majstr
21. sep 2007
5.636
144
63
P. a sploh dela? vedno mi je sedaj pa ko grem "notri" mi zgoraj levo/desno ne pokaže slik in ne pokaže certifikata da ga potrdim.