Sparkasse - net stik

LeQuack

Guru
26. avg 2007
6.850
3.368
113
40
Lj
Me zanima če bodo tudi njihove nove kartice tako nekvalitetne in tanke kot prejšnje. Mi je že na dveh crknil NFC in brezstično plačeanje, ker se kartica tam pri čipu začne lomiti.
 

Dale

Fizikalc
21. jul 2007
821
41
28
Je kdo že prejel novo debetno Mastercard?
Izgleda, da bo zdej zdej pa zares :fredi:

Ostoječe kartice Maestro bomo postopoma nadomeščali z novo Debetno kartico Mastercard. Menjava za vse stranke bo predvidoma končana do konca meseca aprila 2024.

Po prejemu bo novo neaktivno kartico treba pred prvo uporabo aktivirati. Navodila za aktivacijo tukaj.

Do prehoda in prejema nove kartice boste lahko svojo kartico Maestro nemoteno uporabljali.

 

Priponke

  • Screenshot 2024-02-22 at 15.11.04.png
    Screenshot 2024-02-22 at 15.11.04.png
    434,8 KB · Ogledi: 20

Jabe

Guru
1. okt 2007
12.338
5.371
113
strah me je... edina stvar, ki je delala, kot je treba. že vidim, kako bo pi***rija spet...
 

delavec44

Guru
17. dec 2012
1.628
989
113
Maestro ni nikoli delal kot je treba. Če so eni imeli srečo...
V vsakem primeru bo sedaj bolje.

Pa izdajali so jih do 01.2024 drugače. Ukinitev podpore nič ne pomeni za nas :D
 

alesn

Pripravnik
19. jun 2012
386
12
18
2. april pride osvežena aplikacija M.stik z navdušujočo uporabniško izkušnjo :)
 

amacar

Majstr
29. apr 2010
4.121
451
83
Zena je sicer ze dobila debetni mastercard, jaz se cakam. Vseeno pa v teh casih ni nek hud problem, ce si res nujno zelis mastercard. Ali placas 20€ letno na sparkasse za kreditni mastercard ali pa odpres npr. brezplacen revolut, kjer je topup brezplacen. Dokler bodo omogocali udobni pozitivni racun bom ostal pri njih.
 

guardy

Guru
3. avg 2007
8.397
964
113
Obišči stran
Zena je sicer ze dobila debetni mastercard, jaz se cakam. Vseeno pa v teh casih ni nek hud problem, ce si res nujno zelis mastercard. Ali placas 20€ letno na sparkasse za kreditni mastercard ali pa odpres npr. brezplacen revolut, kjer je topup brezplacen. Dokler bodo omogocali udobni pozitivni racun bom ostal pri njih.

In seveda topup na Revolut iz Sparkasse ne dela, noben ne ve zakaj, vseeno jim je... Da ne omenjamo, da ti osebno bančnik niti ne odgovarja na vprašanja, preko splošnih so samo izgovori,...

Ne hvala za tak odnos. In zakaj bi plačeval 20€ letno če je vse kar si želim plačevanje preko telefona? Pa da ne bo narobe zastopljeno, sem imel zadevo preko Revolut na telefonu, vendar preko druge banke, da je vsak topup deloval normalno.
 

igi

Guru
13. okt 2007
5.365
991
113
Celje
Obišči stran
In seveda topup na Revolut iz Sparkasse ne dela, noben ne ve zakaj, vseeno jim je... Da ne omenjamo, da ti osebno bančnik niti ne odgovarja na vprašanja, preko splošnih so samo izgovori,...

Ne hvala za tak odnos. In zakaj bi plačeval 20€ letno če je vse kar si želim plačevanje preko telefona? Pa da ne bo narobe zastopljeno, sem imel zadevo preko Revolut na telefonu, vendar preko druge banke, da je vsak topup deloval normalno.
Jaz to kombinacijo uporabljam vsaj zadnji 2 leti in nikoli težav.