Sparkasse - net stik

guardy

Guru
3. avg 2007
8.400
968
113
Obišči stran
pri njih se marsikaj ne da... tudi ne dobit brezstične kartice...

Da pa se dobit podražitve
grin1.gif
 

guardy

Guru
3. avg 2007
8.400
968
113
Obišči stran
Citat:
Uporabnik ynos pravi:
Brezsticnecne bo v bliznji ali stednji prihodnosti...sem spraseval pred par tedni.

Škoda da nisi povprašal še če bo za plačat menjava... ker meni so glih konec lanskega leta menjali kartico
frown-1.gif
 

ptil

Pripravnik
11. jun 2012
364
15
18
Edini pomislek je še, če dosti potuješ, ker je N26 Mastercard debitna in ne kreditna, torej pri kakšnih rentacarjih odpade (nekdo je prej dal link na neke bloge o tem).
 

medo10

Fizikalc
3. sep 2007
1.693
7
38
No, mene ravno ta "prava" kreditna matra pri N26.
Ker nekje 2x letno vseeno uporabim najem avta v tujini.
Ampak bom ostal na Sarkasse pozitivni udobni+sedaj N26.
Kreditna 13 al 14 € po podražitvi, Sigenca še velja 2 leti. Nato bomo pa videli.
 

geronimo

Fizikalc
9. sep 2007
2.442
73
48
Citat:
Uporabnik ynos pravi:
Ok, najugodnejsa varianta je ocitno tole

https://www.sberbank.si/osebne-finance/racuni/direkt-racun

+

N26


Na prvega prejemas placo, dobis brezolacno uporabo spletne banke, 4x upn mesecno itd... si nakazes na N26, s cimer placujes poloznice in vae ostale tekoce stroske. Vse skupaj za 1 eur/mesec. Imam prav?

Pozitivni pri Sparkasse je zame še vedno ugodnejši, torej plačaš 1x upn da si nakažeš na N26 in to je to, 0,21€ na mesec.
 

McGiver

Guru
14. avg 2009
14.439
4.312
113
Imetnik Direkt računa mora nanj prejemati redne mesečne prilive (plača ali pokojnina) in uporabljati Sberbank spletno banko. V pristopnini za Spletno banko prenosni OTP čitalec ni vključen. Dvigi gotovine s kartico Maestro so na bankomatih Sberbank v Sloveniji brezplačni. Brezplačni so tudi prvi 4 dvigi v mesecu na bankomatih drugih bank v Sloveniji in državah EU z uradno valuto evro. Vsi ostali dvigi se zaračunavajo skladno z veljavno tarifo banke. Aktivacija mobilne banke pri računu Direkt je brezplačna. Mesečna uporabnina mobilne banke se zaračuna v skladu s tarifo. V primeru nezadostne bonitete prosilca, si Sberbank d. d. pridržuje pravico zavrniti odobritev izrednega limita.

1Plačilni nalogi prek spletne banke - pri Direkt računu velja za domače plačilne naloge prek spletne ali mobilne banke do zneska 50.000 EUR.
 

lithium

Pripravnik
18. avg 2007
578
5
18
Sberbank spletna banka s sigenco je zastonj - torej čitalca ne rabiš.
Mobilna banka se doplača plača 0,5€ (ampak ni pogoj, da jo imaš - jaz je nisem aktiviral).
Nakazilo na N26 mi (še) ne zaračuna.
 

ynos

Vremenko
18. jul 2007
24.273
3.687
113
davorinm.wordpress.com
Potem bom s tem poskusil. Imel sem pri Sparkasse zlati račun...so mi poslali, da me bodo (sami od sebe) dali na nek premium račun in bom plačeval še manj, to je "12 eur, namesto 8 eur mesečno".
hysterical-1.gif
, češ da imaš notri po 20 trajnikov in en kup stvari, ki jih ne rabim... Pa še brezstične katice nimajo... Hvala lepa za tole in hello Sberbank ter N26.
 
Nazadnje urejeno:

mcn

Majstr
3. sep 2007
1.819
204
63
Slovenija
Geronimo:
če imaš pozitivni račun, na katerega tudi sam nameravam iti, kakšni so še drugi strošli?
UPN je ,21€, kaj pa trajniki in direktne obremenitve? Generator gesel pa je menda kar na app na telefonu, ne?