španska muhca (erotični stimulator)

imperator

Pripravnik
27. jul 2007
436
0
16
cviček'land
Torej, ste že kdaj poizkusili tole čudo? A deluje?
Sem od kolegov dobil za rojstni dan, pa ne vem kaj naj z njo.
A v pijačo se tudi lahko da? Ker v navodilih piše, da je potrebno dat pod jezik. Verjetno se ne absorbira enako v telo, če jo popiješ z tekočino a ne?

Za tiste, ki ne veste za kaj se gre: Spanish Fly
 

halo

Fizikalc
22. jul 2007
2.211
0
36
51
Ljubljana
V pijačo daš 15-20 kapljic.
In spiješ
aplauz.gif
 

halo

Fizikalc
22. jul 2007
2.211
0
36
51
Ljubljana
Ja deluje sam mora bit stvar že v zraku.
Hčem poedat, da če boš oz bosta tisto spila in ležala kot klada na postelji se ne bo kej veliko zgodilo
smile-1.gif

Torej spit in......se malo igrat
grims-1.gif
 

Hazler

Pripravnik
3. sep 2007
361
0
16
Obišči stran
Kakor sem poslušal fantre, ki so to puncam dajali v v barih v pijače, pravijo, da to čist nič ne deluje. Mogoče bi delovalo, če bi ona vedela, da je to popila. hehe
 

Swifthead

Pripravnik
14. avg 2007
366
0
16
LJ
www.mercedes-amg.de
kaj pa ste že slišal tisti mit, ki govori o punci k so ji fantje celo flaško izlil v pijačo in jo zaprl v avto in se je pol punca od silne pohote na menjalnik nasadila.....pa si valda čist vse zjebala notr, pa pol ni smela 1 let onegavit???
 

Hazler

Pripravnik
3. sep 2007
361
0
16
Obišči stran
Eeeeeeeeeeeeeeeee, Swifthead ti tej zgodbici verjameš. Čuden da je glih šaltkebr bil ta ane. Ma če si tako divji kot žival bi lahko še kaj drugega uporabila. Ročno, špegu, pas. Kako da glih šaltkebr. Nekdo je imel premalo domišlije v tej zgodbi.
 

MackaGrrr

Pripravnik
4. nov 2007
376
0
16
Eh js to ne verjamem... Pomoje potem bolj zaleze ksna rdeca magija al pa kej. Ampak ne me sprasvat, ker ne vem nic iz prve roke
grin1.gif