Soundbar z FM tunerjem

Guli

Pripravnik
6. avg 2007
142
2
18
Pozdravljeni,

rabim nekaj kompaktnega za v dnevno sobo za poslušanje radia in predvajanje glasbe preko bluetooth-a.
Najbolj primeren se mi zdi kakšen soundbar, ki bi imel vgrajen FM tuner, vendar jih je zelo zelo malo, ali pa jih jaz ne znam poiskati.
Budget cca. 300eur.

Če pozna kdo kakšen dober soundbar se priporočam za nasvet.
Ali pa namesto sounbara kakšna druga opcija?

Hvala.
 
22. jul 2007
12.823
1.318
113
123
Z FM ne obstaja soundbar, imaš pa opcijo z castanjem, konektaš se preko telefona s kakšnim Tunein-om in imaš radijo.
klik
 

Guli

Pripravnik
6. avg 2007
142
2
18
Če bi bil ves čas priklopljen na napajanje bi verjetno kmalu šla baterija v nič.
 

kajpace

Guru
6. nov 2018
5.195
3.181
113
- za tvojim hrbtom...
hmpg.net
Pozdravljeni,

rabim nekaj kompaktnega za v dnevno sobo za poslušanje radia in predvajanje glasbe preko bluetooth-a.
Najbolj primeren se mi zdi kakšen soundbar, ki bi imel vgrajen FM tuner, vendar jih je zelo zelo malo, ali pa jih jaz ne znam poiskati.
Budget cca. 300eur.

Če pozna kdo kakšen dober soundbar se priporočam za nasvet.
Ali pa namesto sounbara kakšna druga opcija?

Hvala.

Recimo: https://bit.ly/2DLuHV3
 

jinetera

Pripravnik
7. sep 2007
544
8
18
tale se pa še meni dopade. Kakšen je pa kaj zvok, če bi si dal kdaj pa kdaj kakšen komad bolj na glas?
 

tomi

Guru
1. sep 2007
18.001
9.128
113
40
MB
Pozdravljeni,

rabim nekaj kompaktnega za v dnevno sobo za poslušanje radia in predvajanje glasbe preko bluetooth-a.
Najbolj primeren se mi zdi kakšen soundbar, ki bi imel vgrajen FM tuner, vendar jih je zelo zelo malo, ali pa jih jaz ne znam poiskati.
Budget cca. 300eur.

Če pozna kdo kakšen dober soundbar se priporočam za nasvet.
Ali pa namesto sounbara kakšna druga opcija?

Hvala.

Philips soundbari imajo določeni modeli FM sprejemnike, jih pa na žalost v sloveniji težko najdeš