Sonyericsson GPS Sprejemnik HGE-100

richigsm

Zelenc'
2. mar 2008
10
0
1
Pozdravljeni, nekaj sem premišljeval v tej smeri da bi si ga kupil.Sedaj me zanima samo kako to deluje, vem da je potrebno naložit aplikacijo na GSM in nato priključit GPS.

Ali je ta naprava saj približno primerljiva z kašno Garmin napravo, ali deluje vsaj podobno.In kje je možno dobit program, da bi potem bila pokrita celotna Slovenija z ostalimi državami(saj tako dobro kot pri Garmin napravah), namreč na strani http://www.savinjskagsm.com/catalog/product_info.php?products_id=633 , ko jo prodajajo nič ne piše o tem, ali se treba obrniti na Sonyericsson-a ??

Hvala!
 

richigsm

Zelenc'
2. mar 2008
10
0
1
No pol mi pa povej kje so odgovori, ce pod iskanjem ne najde nic ?? Mater si pameten,drugič raje nič ne piši, ne da nekaj pametuješ!!
 

leni

gps navigator
17. avg 2007
1.549
0
36
S46.2296732 V14.5190865
www.sajko.com
Citat:
Uporabnik richigsm pravi:
No pol mi pa povej kje so odgovori, ce pod iskanjem ne najde nic ?? Mater si pameten,drugič raje nič ne piši, ne da nekaj pametuješ!!

Daj predno nekoga žališ malo premisli, preštej do deset in potem šele piši.
Ja sem pameten ker vem očitno mnogo več kot ti. In ja, bom pisal kolikor bom hotel dokler bodo taki kot si ti pisali bedarije, jih lahko tudi jaz, ki sem te usmeril na iskanje. Očitno je da niti ne veš kaj bi rad... Kaj a misliš da imaš v slušalkah komplet navigacijski sistem... no daj malo se prebudi predno sedež za računalnik.
Verjetno imaš telefon z SE symbian sistemom ane, na katerega boš priklopil te slušalke in potem z navigacijo na telefonu potoval po širni Sloveniji. Torej če imaš telefon z symbian OS iščeš nekaj kar bo delalo na symbian OS, želiš si garmina, torej zakaj ne bi garmina tudi imel, saj deluje na symbian OS, Torej imaš sistem in imaš željo garmina, odpreš forum navigacije-gps ->garmin in lej ga hudiča da sem tolko pameten da sem našel prilepljeno temo ki govori o inštalaciji garmina na INŠTALACIJA GARMIN XT NA SE P1. A ti še kaj ni jasno, če iščeš navigacijo na java osnovi spet poiščeš temo kjer se to govori. Je težko ane, bi moral revček preveč tipkat pa nisi vajen ker ti itak mamica vedno vse k ritki prinese... Če boš še kaj rabil, se NE Obračaj name!
Ti boš men govoril da pametujem in mi nekaj mater omenjal.
Preberi kaj mi piše v podpisu in to tudi drži, seveda če boš dojel poanto napisanega.... Jao si me razp.izdil...